Katalóg ubytovania podľa abecedy

Pokročilé hledání Ceník a porovnání výhod   Kontakt

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Penzión V , Spišská Belá  (Spišská Belá Ponúkame Vám ubytovanie v rodinnom penzióne v historickom podtatranskom meste Spišská Belá. Pre naši..
Penzión V ihličí  (Vysoké TatryCeloročné Ubytovanie pre milovníkov prírody, rodiny s deťmi, seniorov a zaľúbených. Izby a apartmány..
Penzión V Penzión - Ing. Viera Pitoňáková, Spišská Belá  (Spišská Belá Ponúkame Vám ubytovanie v rodinnom penzióne v historickom podtatranskom meste Spišská Belá. Pre naši..
Penzión V Starom Mlyne Penzión, Belá  (Belá PENZIÓN V STAROM MLYNE je zrekonštruovaný Valcový mlyn z roku 1947 na penzión s pizzeriou, ktorý sa..
Penzión V.I.P. Vila, Kvačany  (Bratislava Moderne zariadený objekt vybavený apartmánom a 3 exkluzívnymi izbami, s celkovým počtom 16 postelí. ..
Penzión V.K. Ubytovňa, Veľké Kostoľany  (Veľké Kostoľany Ubytovňa - penzión je novootvoreným ubytovacím zariadením v tesnej blízkosti Veľkých Kostolian. Ponú..
Hotel Vadičov - rekreačné stredisko, Horný Vadičov  (Kysucké Nové MestoRekreačné stredisko Vadičov 15 km od Žiliny, v lone panenskej prírody, ideálne prostredie pre letnú..
Penzión Váh Penzión, Liptovská Teplička  (Liptovská Teplička Ubytovanie v prostredí Nízkych Tatier, v blízkosti lyžiarskeho strediska Smrečiny. Veľa možností pre..
Penzión Valek Privát, Štôla  (Štôla Ponúkame 13 lôžok v dvoch samostatných apartmánoch, kde je každý riešený samostatným vchodom. 1. ..
Penzión Valentína Penzión, Poprad  (Poprad Ponuka ubytovania v moderne zariadených izbách a apartmánoch, stravovanie vo vlastnej reštaurácii. S..
Penzión Valéria Penzión, Vyšná Rybnica  (Vyšná Rybnica Nachádzame sa v blízskosti Morského Oka ,Širavy a Sengejskej hranice. Naša príroda čaká na vaše pre..
Penzión Valika Privát, Dolný Kubín  (Dolný Kubín Ubytovanie na prízemí rodinného domu, samostatný vchod. Soľná jaskyňa.
Penzión Valko , Dolný Smokovec  (Vysoké Tatry Apartmán VALKO ponúka ubytovanie v útulnom slnečnom 2-izbovom byte v Dolnom Smokovci. Ubytovaci..
Penzión Vanilka  (Liptovský TrnovecUbytovanie v apartmánoch, kuchynská linka, WC, sprchovací kút.
Penzión Varga Ladislav Ing., Vinné  (Vinné Hipocentrum Hôrka - jazdecká turistika, výuka jazdy, vychádzky na koni s doprovodom, letné tábory pr..
Penzión Varga-S Motel, Prešov  (Prešov Ubytovanie pri Spišskom hrade.
Ubytovňa Vartáš Ubytovňa, Oravský Podzámok  (Oravský PodzámokTuristická ubytovňa Vartáš sa nachádza v blízkosti Oravského Podzámku v časti Široká s kapacitou 65 ..
Penzión Vasilko Penzión, Liptovská Osada  (Liptovská Osada Ubytovanie v penzióne s možnosťou parkovania vo dvore. V zimnej sezóne možnosti na lyžovanie.
Penzión Vasko Penzión, Ždiar  (Ždiar VASKO a Zdiar Pension VASKO sa nachadza v malebnej, goralskej dedinke Zdiar (Vysoke Tatry, Belian..
Pensión Vážka Vila, Štiavnické Bane  (Štiavnické BaneUbytovacie zariadenie sa nachádza v rekreačnej oblasti Štiavnické Bane priamo pri jazere Windšachtov..
Penzión Vegas Hostel, Bratislava  (Bratislava Ubytovacie služby v Hostel Vegas v centre Bratislavy.
Chata Veget , Ružomberok  (Ružomberok Chata nachádzajúca sa v lyžiarskom stredisku Ski-Park Ružomberok. Ubytovanie je poskytnuté v 5 izbá..
Hotel Velický zámoček , Poprad  (Poprad Ubytovanie na Velický zámoček je hotelové zariadenie, ktorého zvláštnosťou je výhliadková vežička, k..
Penzión Veľká 102, Privát Accommodarion  (PopradUbytovanie v rodinnom dome v Poprade, v mestskej časti Veľká s výhľadom na Vysoké Tatry. Celé poscho..
Penzión Veľký dvor s. r. o., Tajov  (Tajov Areál Autokempu Tajov s upravenou trávnatou plochou poskytuje: kapacitu pre cca 200 osôb ..
Penzión Vén Diófa Penzión, Vozokany  (Vozokany Ubytovanie poskytujeme v 11 izbách a 5 apartmánoch s možnosťou prístelkou, ktoré sú vybavené vlastno..
Penzión Venezia Penzión**, Trenčianske Teplice  (Trenčianske Teplice Celoročnú prevádzku v tichom prostredí kúpeľného parku ponúka penzión Venezia s kapacitou 25 lôžok..
Penzión Ventúrska Residence  (BratislavaApartmánový dom, Ubytovanie v piatich moderne zariadených prázdninových bytoch. ..
Penzión Venuša Penzión, Spišský Štvrtok  (Spišský Štvrtok ŠTÝLOVÝ PENZIÓN S CITLIVO ZREKONŠTRUOVANÝMI IZBAMI V CENTRE NAJVÄČŠIEHO RENESANČNÉHO NÁMESTIA STREDN..
Penzión Veperec Privát, Hokovce  (Hokovce Ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a prístupom na internet. Bazén, altánok, záh..
Chalupa Vernárka , Vernár  (Vernár Chalupa Vernárka sa nachádza v obci Vernár v národnom parku Slovenský raj. Z obce Vernár je možné po..
Penzión Veronika Penzión, Ždiar  (Ždiar Ubytovanie situované v horskej dedinke Ždiar v Tatrách. Komplexné ubytovacie a stravovacie služby.
Penzión Veronika Privát, Štrba  (Štrba Ponuka ubytovania v podtatranskej obci Štrba. Ponúkame Vám: ubytovanie v samostatnom apart..
Penzión Vesna Penzión, Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry Ubytovacie zariadenie penziónového typu.7 priestranných rodinných apartmánov s kompletným vybavením ..
Penzión Vestim Penzión, Štiavnické Bane  (Štiavnické Bane Ponuka ubytovania v krásnom prostredí Štiavnických vrchov.
Hotel Veterník , Kremnica  (Kremnica Kapacita hotela je 61 lôžok v rôznych úrovniach vybavenia. Hotel je vhodný aj pre obchodné rokovania..
Penzión Veža Penzión, Kremnica  (Kremnica Penzión Veža sídli v historickej budove zo 16. storočia priamo v centre Kremnice, neďaleko kaviarní ..
Apartman Via Jasna Apartments  (Liptovský MikulášApartmány Via Jasná boli otvorené v septembri 2011 a nachádzajú sa na hlavnej ceste do lyžiarskeho s..
Ubytovňa VIA LUX - Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov  (KošiceSlužby sociálnej starostlivosti pre starých občanov. Záujmová a kultúrna činnosť, rekreačná činnosť.
Penzión Via Mara , Liptovský Mikuláš  (Liptovský Mikuláš Apartmánové ubytovanie. Spoločenská miestnosť, záhradné posedenie s ohniskom, záhradný gril, pieskov..
Penzión VICTÓRIA  (Nová DubnicaNájdete nás v centre mesta Nová Dubnica, ktoré leží v malebnom Považí v Ilavskej kotline. V neďaleko..
Penzión Victoria - privátne Ubytovanie  (NitraPrivátne ubytovanie Victoria sa nachádza v najaktraktívnejšej časti meste Nitra – Zobor, odkiaľ máte..
Penzión Victoria Penzión, Zvolen  (Zvolen Penzión Victoria sa nachádza v centre Zvolena 50 metrov od nákupného centra Európa a 500 metrov od Z..
Penzión Vidiecka usadlosť, Kvačany  (Kvačany Ubytovanie s raňajkami.
Penzión Vidiecke ubytovanie, Párnica  (Párnica 3 chatky ponúkajúce ubytovanie na Orave pre 30-40 osôb. Veľká chata má na prízemí kuchynku, spoloče..
Penzión Vidiecky dom Frézia  (Dunajská Streda Ubytovanie sa nachádza v príjemnom prostredí na vidieku, v malej osade v rodinnom dome 7 km od term..
Penzión Vidiecky dom Moravany  (Moravany nad VáhomV ponuke sú 3 izby s nasledovnou kapacitou a príslušenstvom: 1x2 posteľová izba zariadená ako..
Penzión Vidiecky dom, Bušovce  (Bušovce Ubytovanie Vidiecky dom sa nachádza v obci Bušovce v podtatranskom regióne 10 km severovýchodne od m..
Penzión Vidlička Penzión, Špačince  (Špačince Ponúkame vám ubytovanie v 6-tich dvojpostelových izbách, dve izby sú s možnosťou prístelky. Izby sú ..
Penzión Vigo Penzión, Liptovký Mikuláš  (Liptovký Mikuláš Ubytovanie v penzióne v tichej časti Liptovského Mikuláša.Kapacita: 10 pevných lôžok Ubytovanie p..
Penzión Vihorlat - rekreačné zariadenie, Snina  (Snina Zariadenie sa nachádza v rekreačnej oblasti Rybníky. Služby sú určené najmä pre detské kolektívy.Uby..
Hotel Vihorlat Euro, Snina  (Snina Hotel sa nachádza v centre mesta Snina. Ponúkame Vám: Ubytovanie pre 45 osôb za výhodné skupinové..
Hotel Víkendové Chalupy  (Liptovský MikulášUbytovacie zariadenie Víkendové Chalupy Liptovský Mikuláš ponúka priestranné 2-podlažné chatky s mal..
Penzión Viktória , Štúrovo  (Štúrovo Ubytovanie v apartmánovom dome v areáli termálneho kúpaliska Vadaš. 1 manželská posteľ, 2 pevné lôžk..
Penzión Viktória Penzión, Galanta  (Galanta Penzión Viktória ponúka ubytovanie v 13 izbách, ktoré spĺňajú vyššie nároky na ubytovanie, z toho: ..
Penzión Viktória Penzión, Rajecké Teplice  (Rajecké Teplice VIKTÓRIA sa nachádza na tichom a kľudnom mieste s krásnym výhľadom priamo na Martinské hole i celú R..
Penzión Viktoria Vila, Liptovský Mikuláš  (Liptovský Mikuláš Zloženie izieb: 1 apartmán 2x2 lôžka s kuchyňou, kúpeľňou a WC 2 apartmány po 2x2 lôžka ..
Penzión Vila 69  (Tatranská LomnicaUbytovanie v Tatranskej Lomnici. Objekt disponuje kapacitou 12 miest, spoločenská miestnosť, vlastné..
Penzión Vila a reštaurácia Lodenica  (ŠintavaVila Fiesta v Podunajskej nížine s kapacitou 15 osôb, vybavená dvoma kúpeľňami a WC, dve kuchyne. Re..
Pensión Vila Altwaldorf B&B Vysoke Tatry  (Stará LesnáUbytovanie vo Vile Altwaldorf - izby a apartmány s kúpeľňou a toaletou, televízorom a satelitným pro..
Penzión Vila Anna Villa  (Veľký MederCeloročné Ubytovanie blízko termálneho kúpaliska, útulný dvojpodlažný penzión, izby s vlastným sociá..
Penzión Vila Ária Penzión, Nitra  (Nitra Hosťom je k dispozícii 15 dvojlôžkových a 2 jednolôžkové izby s kompletným vybavením- samostatnou k..
Penzión Vila Barónka  (Banská BystricaVila: po ďalšej rekonštrukcii(stredného a dolného podlažia) vzniklo 6 apartmánov (3 na strednom a 3 ..
Chata Vila Bobrík  (BobrovníkPRENAJÍMAME MOTOROVÉ ČLNY.VÝBORNÉ PODMIENKY PRE RYBOLOV. Vila Bobrík sa nachádza v tesnej blízkosti..
Penzión Vila Emma, Penzión Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry Poskytovanie ubytovacích a stravovacích služieb.
Penzión Vila Gabi  (Stará LesnáVila Gabi je pekný rodinný dvojpodlažný dom s kapacitou 7 lôžok vhodný pre rodiny alebo skupinky tur..
Penzión Vila Grand , Nová Lesná  (Nová Lesná Vysokohorská Vila GRAND je nová apartmánová rezidencia v atraktívnej rezidenčnej lokalite Vysokých T..
Hotel Vila Gross ***, Likavka  (Likavka Hotel Vila Gross*** poskytuje ubytovanie v 24 izbách v nasledovnom členení: 5 business – delu..
Penzión Vila Hanka , Ľubochňa  (Ľubochňa Ubytovanie s 5 lôžkami a 4 prístelkami. Príprava jedla v zariadenej kuchyni. Vila Hanka sa nachádza ..
Penzión Vila Ivana  (Trenčianske TepliceUbytovanie vo vile s ôsmimi štandardne zariadenými izbami. Dvojlôžkové izby, jednolôžkové izby, kúpe..
Penzión Vila Júlia Privát, Nový Smokovec  (Vysoké Tatry Ubytovacie zariadenie s kapacitou do 10 miest. K dispozícii sú dve 2-posteľové a jedna 3-posteľová i..
Penzión Vila Mária  (Nová LesnáUbytovanie vo vile a v domčeku s kapacitou 8 lôžok - 2 km vzdialené od Starého Smokovca. Spoločenská..
Penzión Vila Marko  (Nová LesnáUbytovanie rodinného typu sa nachádza v Novej Lesnej, situovanej 3km od centra Vysokých Tatier – Sta..
Penzión Vila Martin Penzión, Korytnica  (Korytnica Kapacita ubytovania je 14 miest + 3 prístelky. Poskytujeme ubytovanie v štyroch dvojposteľových a dv..
V súkromí Vila Martina Privát, Poprad  (PopradJe to novovybudovaná vila s kapacitou ubytovania 20 lôžok + 4 prístelky. 5 x dvojposteľová iz..
Penzión Vila Medvedica , Važec  (Važec Ubytovanie je poskytované v troch apartmánoch s kapacitou 4+1 osoba. Všetky apartmány sú vybavené dv..
Penzión Vila Mery Penzión, Poprad  (Poprad Priestranné dvojizbové apartmány až 50m2, alebo apartmánové izby ( do 30 m2) pestré raňajky, interne..
Penzión Vila Montana Penzión, Nová Lesná  (Nová Lesná Penzión si môžete prenajať ako celok alebo jej samostatné dve časti s oddelenými vchodmi. Na prenájo..
Penzión Vila Park Penzión, Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry Penzión je situovaný v centre Tatranskej Lomnice. Kapacita ubytovania je 14 izieb.
Penzión Vila Petra Penzión, Veľký Slavkov  (Veľký Slavkov Našim zákazníkom ponúkame ubytovanie v moderných a útulne zariadených izbách. Kapacita penziónu je 1..
Penzión Vila Pohoda, Poprad  (Poprad Ak máte chuť na prijemný relax, pasívny odpočinok a nikým nerušené ubytovanie ste na správnom mieste..
Penzión Vila pri Váhu, Liptovská Teplá  (Liptovská Teplá Penzión ponúka ubytovanie v štyroch podkrovných izbách a dvoch samostatných chatách. Celková kapicat..
Penzión Vila Rhea  (VažecUbytovanie v 3 samostatných, plne vybavených garsónkach so samostatným vchodom, v tichom prostredí p..
Pension Vila Ria  (BratislavaTento rodinou prevádzkovaný penzión sa nachádza 3 km od bratislavského letiska. Ponúka vám bezplatné..
Penzión Vila Slávka  (HulUbytovanie v rodinnom dome, 3 izby, 9 lôžok, parkovanie vo dvore, kompletne zariadená kuchyňa, sociá..
Penzión Vila Sokáč Penzión, Vyhne  (Vyhne Vila Sokáč se nachádza v nádhernom prostredí Štiavnických vrchov na skok od historického mesta Bansk..
Penzión Vila Tatra, Stará Lesná  (Stará Lesná Penzión Vila Tatra ponúka kvalitné ubytovanie v dvojposteľových izbách (manželské postele alebo dve ..
Penzión Vila Tereza  (Liptovská SielnicaCeloročné Ubytovanie v novo zariadených apartmánoch s nezávislým vchodom. Vybavený dvomi izbami s dr..
Penzión Vila Ždiar  (Vranov nad Topľou Ubytovanie - 4x 2-lôžková izba s kúpeľňou a WC a 2x 2-izbový apartmán. Vo vile je k dispozícii kuchy..
Penzión Viliam Banič  (Liptovský HrádokPrenájom rekreačnej chalupy, lokalita Liptov. Dve 2 - ložkové, dve 4 - ložkové, spoločenská miestnos..
Penzión Viliam Pardek  (ZuberecUbytovanie v rodinnom dome na samostatnom poschodí v obci pod Roháčmi Tri 2-lôžkové izby. ..
Penzión Vilka Kúpele Penzión, Rožňava  (Rožňava - Čučma Ubytovacie služby na súkromí na Gemeri - neďaleko Rožňavy.
Pensión Vilka Podhájčanka Privát, Podhájska  (PodhájskaVýhody ubytovania vo Vilke Podhájčanke: od Termálneho kúpaliska, Wellness centra a od Rímskych kúp..
Penzión Vilky Relax park  (Dolný BarPonúkame ubytovanie v dvanástich vilkách. Šesť z nich po 5 lôžok, štyry po 6 lôžok, dve majú 3 lôžka..
Penzión Villa Anička  (Tatranská LomnicaUbytovanie v rodinnom dome pre 6 osôb, v blízkosti rôzne turistické atrakcie, aquapark, cykloturisti..
Penzión Villa Anna Privát, Veľký Meder  (Veľký Meder Nově postavený útulný rodinný penzion s celoročním provozem je pouhých 50 m od hlavního vchodu do a..
Penzión Villa Beatrice , Tatranská Lomnica  (Tatranská Lomnica Hotel sa nachádza v Tatranskej Lomnici, v centre Národného parku Vysoké Tatry, ktoré sú najvyššou ča..
Penzión Villa Bella, Prešov  (Prešov Zariadenie ponúka ubytovanie v troch priestranných a príjemne zariadených izbách, s maximálnou kapa..
Penzión Villa Betula Penzión, Liptovská Sielnica  (Liptovský Mikuláš Villa Betula Resort*** je ideálnou destináciou pre každého návštevníka Liptova. Naším hosťom ponúkam..
Penzión Villa Danka  (Vyšné RužbachyPonuka chaty na prenájom s výhľadom do okolia. Spanie v 3 izbách + 1 veľká spoločenská miestnosť spo..
Penzión Villa Dr. Szontagh Penzión, Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry Penzión s kaviarňou, knižnicou a spoločenskou miestnosťou.Príjemné bývanie ponúkame v 6 apartmánoch,..
Penzión Villa Emily  (PodhájskaVilla Emily poskytuje ubytovanie na súkromí v blizkosti termalneho kupaliska Podhajska. Ubytovani..
Penzión Villa Erika  (Krásnohorské PodhradieUbytovanie v rodinnom dome. K dispozícii kúpeľňa, kuchyňa, terasa a záhrada s ohniskom. Parkovanie v..
Penzión Villa Erika II  (Krásnohorské PodhradieUbytovanie v dome. Vybavenie: kuchyňa - chladnička, sporák, kávovar, riad, príbory, 2 kúpeľne s WC a..
Penzión Villa Fam  (LevočaPrevádzkovanie penziónu s 10 dvojlôžkovými izbami. Ubytovanie v súkromí na okraji mesta Levoča, 300 ..
Penzión Villa Felicity, Nová Lesná  (Nová Lesná Villa Felicity je rodinný penzión nachádzajúci sa v obci Nová Lesná, priamo pod Vysokými Tatrami. Pe..
Penzión Villa Flóra ***  (Rajecké TepliceVilla Flóra sa nachádza v krásnom kúpeľnom prostredí oproti kúpeľnému jazierku s reštauráciou Rybárs..
Pension Villa Gardenia  (DonovalyŠtýlové ubytovacie zariadenie Villa Gardenia sa nachádza v známom lyžiarskom stredisku Donovaly v Ní..
Penzión Villa Gerlach Penzión, Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry Náš penzión ponúka ubytovanie pre 26 osôb v 8 izbách. Každá naša izba je vybavená vlastnou kúpelňou ..
Pension Villa Golf  (SliačOčarujúca Villa Golf sa nachádza v srdci kúpeľného mesta Sliač a ponúka veľkú záhradu s golfovým ihr..
Pension Villa Green  (SliačModerná vila Green sa nachádza v centre kúpeľného mesta Sliač. Hosťom ponúka bezplatné Wi-Fi pripoje..
Chalupa Villa Judita, Ubytovanie & Bar, Moravany nad Váhom  (Piešťanywww.villajudita.sk Villa Judita Vám ponúka ubytovanie, občerstvenie v bare a dostatok vonkajších p..
Penzión Villa Kiapeš  (Liptovský MichalPoschodový dom s celkovou kapacitou 16 lôžok, 3 sociálne zariadenia, jedno WC, kuchynská a spoločens..
Penzión Villa Ľudmila, Oščadnica  (Oščadnica Ponúkame príjemne zariadené izieby, každá má vlastné WC+kúpelňu, bezplatný internet a balkón. Izby ..
Penzión Villa Margaréta ***  (Rajecké TepliceLuxusné ubytovanie v 8 izbách s vysokým štandardom. Možnosť strávenia času v záhrade pri fontáne. H..
Penzión Villa Miba Penzión, Jasenie  (Jasenie Poloha: podhorská obec Jasenie ležiaca na južnej strane pohoria Nízke Tatry s lemujúcim hrebeňo..
Hotel Villa Nečas , Žilina  (Žilina Hotel Villa Nečas poskytuje hosťom jednolôžkové, dvojlôžkové, trojlôžkové izby. Všetky izby sú vyba..
Penzión Villa Penzión, Konská  (Konská Ponuka ubytovania so školiacou miestnosťou. Spoločenské posedenia s opekaním v prírode, biliard a vý..
Penzión Villa Poton **  (Horná PotôňVšetky izby sú dvojposteľové s vkusným nábytkom, plnou obsluhou, vlastnými hygienickými zariadeniami..
Penzión Villa Regia ****  (KošiceCelý penzión a izby sú príjemne zladené v teplých farbách a vytvárajú komornú, rodinnú atmosféru. Iz..
Penzión Villa Regia Penzión***, Košice  (Košice Celý penzión a izby sú príjemne zladené v teplých farbách a vytvárajú komornú, rodinnú atmosféru. Iz..
Hotel Villa Romaine , Šahy  (Šahy Izby sú pripravené tak, aby sa čo najviac priblížili Vašim predstavám pohodlia. 18 útulných izieb a ..
Penzión Villa Rosa Penzión, Dunajská Streda  (Dunajská Streda Villa Rosa je romantická reštaurácia a penzión v Dunajskej Strede (Slovensko).Dunajská Streda sa pov..
Penzión Villa Severka , Starý Smokovec  (Starý Smokovec Villa Severka je apartmanovým penziónom rodinného typu v turisticky vyhľadávanej oblasti Vysokých Ta..
Penzión Villa Silver Green  (ŽarnovicaUbytovanie penziónového typu v šiestich dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky v centre mesta Ža..
Penzión Villa Star Privát, Kráľová pri Senci  (Kráľová pri Senci Ponuka ubytovania v tichom prostredí s možnosťou oddychu a zábavy, ako aj rôznych atrakcií v blízkom..
Penzión Villa sv. Tereza  (PrievidzaK dispozícii sú Vám 3 x 1-lôžkové izby, 4 x 2- lôžkové izby a 3 x apartmány. Celková kapacita preds..
Penzión Villa Thermia Penzión, Vyšné Ružbachy  (Vyšné Ružbachy Izby sú štýlovo zariadené a ponúkajú tento štandard. Každá izba má samostatné sociálne zariadenie..
Penzión Villa TIMON  (Liptovský MikulášNovo zrekonštruovaná Villa Timon je určená náročnejším dovolenkárom a má kapacitu 8 osôb. Nachádza s..
Penzión Villa u medveďa  (RužomberokVo Ville sa nachádzajú 4 apartmány (dva štandardné a dva nadštandardné ) I. a II. apartmán 2+2 -..
Penzión Villa u Slava  (Lazy pod MakytouObec Lazy pod Makytou je známym turistickým miestom pohoria Javorníky. Novovybudovaná villa je na ok..
Penzión Villa Victoria  (Liptovský JánPoskytujeme ubytovanie v 7 izbách spolu s domácou stravou o ktorú sa stará vynikajúci kuchár s dlhor..
Penzión Villa Vinica, Limbach  (Limbach Villa Vinica vám ponúka útulné ubytovanie v piatich priestranných príjemne zariadených izbách s krás..
Penzión Village House Helena  (IvachnováUbytovanie pre 8 osôb v 2 izbách v rodinnom dome. Kúpeľňa, WC, plne vybavená kuchyňa s jedálňou. Par..
Penzión Villi Penzión, Košice  (Košice Penzión Villi sa nachádza v mestskej časti Západ, mesta Košice, na ul. Ružová č.47. Novostavba je d..
Chata Vilma , Pavčina Lehota  (Liptovský Mikuláš Ubytovanie na chate Vilma v Demänovskej doline ponúka 5 izieb pre 9 osôb na dvoch podlažiach: obývac..
Penzión VÍNO MRVA & STANKO, a.s.  (TrnavaUbytovanie v penzióne, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti degustačných miestností,12 dvojp..
Penzión Vinohradnícky dom U Studánky  (SkalicaPriestory nášho Vinohradníckeho domu ponúkajú svojim návštevníkom i ubytovanie s kapacitou pre 12 os..
Penzión Viola, Veľká Lomnica  (Veľká Lomnica Turistická ubytovňa na pokraji malebnej podtatranskej dedinky. Ponúka ubytovanie a stravovanie pre 3..
Hotel ViOn , Zlaté Moravce  (Zlaté Moravce Možnosť ubytovania v 28 izbách a 3 apartmánoch. Hotel vhodný na futbalové sústredenia. Relaxačné a k..
Penzión VIP , Bojnice  (Bojnice Moderne zariadený dizajnový apartmán sa nachádza v novej budove v priamom centre mesta Bojnice. K zá..
Apartman VIP Apartmany Besenova  (Liptovský MichalApartmány VIP Bešeňová vám ponúkajú ubytovacie jednotky s možnosťou vlastného stravovania. Nachádzaj..
Penzión VIP Vrátna , Žilina  (Žilina Apartmánové ubytovanie v lokalite Malej Fatry.
Chata Virena , Javorníky  (Považská Bystrica Areál chaty je ohradený pletivovým a z vnútra lemovaný živým plotom. Je uzamykateľný. Nachádza s..
Penzión Virgo Penzión, Bratislava  (Bratislava Komplex Virgo Apartments sídli v zrekonštruovanej budove zo 17. storočia. Ponúka štýlové ubytovanie ..
Pension VIX  (ŽilinaPenzión VIX sa nachádza v centre Žiliny do 50 metrov od Starého Marianskeho námestia a 1 km od hlavn..
Penzión Vk-Vadel , Tatranská Štrba  (Tatranská Štrba Apartmánové ubytovanie s vlastným vchodom. V prípade záujmu by sme Vás chceli, oboznámiť s našou b..
Chata Vladimír , Duchonka  (Topoľčany Kapacita chaty: Maximálne 11 osôb Skladba izieb k ubytovaniu: ..
Penzión Vladimír Krupa  (BratislavaLacné Ubytovanie počas letných prázdnin v mesiacoch júl a august pre študentov. Ubytovacia kapacita ..
Penzión Vladimír Privát, Liptovský Mikuláš  (Liptovský Mikuláš Privát sa nachádza v prímestskej časti mesta Liptovský Mikuláš - (Liptovská Ondrašová - Škorupovo) v..
Chata Vlaja , Liptovská Anna  (Liptovsky Mikuláš Nachází sa na úpätí Chocských vrchov /Velký Choc 1611 m/. Ideálne východisko do Nízkych i Vysokých ..
Penzión Vlčí dvor Motel, Biely Potok  (Biely Potok Ubytovanie, reštaurácia s kapacitou 60 ľudí, detské ihrisko. Usporadúvanie svadieb, promócií, firemn..
Penzión Vo dvore Privát, Matiašovce  (Matiašovce Ponuka ubytovania v Zamagurí s možnosťou posedenia pri ohnisku.
Penzión Vo mlyne Chalupy, Osrblie  (Osrblie Južne od Nízkych Tatier v Slovenskom Rudohorí sa nachádza nenápadná dedinka Osrblie. Spĺňa všetky pr..
Hotel Vojenská zotavovňa a ** Smrekovica, a.s.  (RužomberokUbytovacie zariadenia chata, apartmán, malý apartmán, štandardná izba, fínske a zrubové domky, turis..
Hotel Volga ***, Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry Ubytovanie v centre Tatranskej Lomnice, dvojposteľové izby, troj, štvor a päťposteľové rodinné izby.
Penzión Vranová Gabriela, Huzová, ČR  (Huzová, ČR Predaj koní. Jazdecký výcvik. Pastiersky odchov žriebät. Dovolenka pri koňoch.
Hotel Vrchovina , Stará Ľubovňa  (Stará Ľubovňa Hotel s pizzeriou.
Hotel Vršatec , Vršatské Podhradie  (Vršatské Podhradie Ubytovanie v horskom prostredí so športovými a wellness službami a moderne vybavenými izbami. Hotel..
Penzión Vŕšky Penzión, Terchová  (Terchová Ubytovanie v izbách 4x2, 4x2+1, v apartmánoch v dreveniciach 8x6+2. Gastronomické služby, relax, wel..
Penzión Vysoké Tatry  (Vysoké TatryInformačný a ubytovací portál pre oblasť Vysokých Tatier a okolia. Ubytovanie vo Vysokých Tatrách, p..
Hotel Vyšehrad **, Turčianske Teplice  (Turčianske Teplice Hotel sa nachádza pri potoku Teplica, priamo v kúpeľnej zóne svetoznámych kúpeľov a v centre mesta T..

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


 

Ubytování Slovensko | Reality Malacky, reality Záhorie | Ďalšie odkazy
Byty k pronájmu i k prodeji z celé ČR. Jednoduché řešení exekuce

(c) 2008-2014 Katalóg ubytovania na Slovensku

     ubytovanie@echalupy.com