Katalóg ubytovania podľa abecedy

Pokročilé hledání Ceník a porovnání výhod   Kontakt

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Penzión U Adama Penzión, Dolná Tižina  (Dolná Tižina Ubytovacie a stravovacie služby.
Penzión U Adama Penzión, Hronské Kosihy  (Hronské Kosihy Penzión a reštaurácia s celoročnou prevádzkou, k dispozícii je vlastný tenisový kurt. Penzión U Ada..
Penzión U Alžbetky Penzión, Poprad  (Poprad Penzión u Alžbetky nájdete v Spišskej Sobote, mestskej časti mesta Poprad, ktoré je vstupnou bránou ..
Penzión U Anny Privát, Dolná Strehová  (Dolná Strehová Jedná sa o rodinný dom, kde na poschodí je ubytovanie so samostatným vchodom. Najbližšie mesto :Veľ..
Chata U Baču Jána , Zázrivá  (Zázrivá Ubytovanie v pokojnej prírode, možnosť turistiky a jazdenia na koni.
Penzión U Barborky Penzión, Holíč  (Holíč Menší rodinný penzión sa nachádza v srdci hranicˇného mesta Holícˇ v blízkosti slobodného králˇovské..
Penzión U Barborky Penzión, Spišská Sobota  (Spišská Sobota Penzión Barborka ponúka ubytovanie v 5-tich útulných izbách (dve dvojky, dve trojky a jedna štvorka)..
Penzión U Barteka Privát, Pozba  (Pozba Ponuka ubytovacích služieb v súkromí. Privát v dedine Pozba, 2 km od termálného kúpaliska Podhájska.
Penzión U Bažanta Penzión, Vyšné Ružbachy  (Vyšné Ružbachy Ubytovanie s parkovaním, letnou a zimnou terasou, grilom. Ubytovanie 1. poschodie č. 1 - 1x2 lô..
Penzión U Bociana Penzión, Plavecký Štvrtok  (Plavecký Štvrtok Ubytovanie v 2-, 3-, 4- posteľových izbách s kúpeľňou a WC. Parkovanie vo dvore. Stravovanie v rešta..
Penzión U Cyrila  (OščadnicaUbytovanie je samostatný objekt určený pre oddych a zábavu, hlavne rodinám s deťmi alebo skupinkám p..
Penzión U Čupku Penzión, Mlynky  (Mlynky Celoročné ubytovanie na Mlynkách v Slovenskom raji. 8 izieb s kapacitou 27 lôžok 1 x 2 posteľov..
V súkromí U deda  (Turčianske TeplicePoskytovanie UbytovaniXa v súkromí v rodinnom dome - TV, garáž, toalety, kuchyňa.
Chalupa U Drába , Oščadnica  (Oščadnica Chalupa u Drába sa nachádza v obci Oščadnica v blízkosti strediska Snow Paradise Veľká Rača. K dispo..
Penzión U Drevorubača Penzión, Oščadnica  (Oščadnica Penzión s celkovou kapacitou 22 miest. Penzión Drevorubač má celkovú ubytovaciu kapacitu 15 postelí..
Chata U Financa , Malý Lipník  (Malý Lipník Chata “U Financa“ sa nachádza v malebnom kraji na hranici s Poľskom. Je vzdialená 20 km od Starej Ľ..
Penzión U Grofika Penzión, Oščadnica  (Oščadnica Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi, na horskú cyklistiku a turistiku.
Penzión U Hajčov Privát, Smrečany  (Smrečany Ubytovanie ponúkame v obnovenom storočnom dome vyžarujúcom atmosféru typickú pre domy, ktoré už nieč..
Chata U Hnilicu , Jasenská Dolina  (Martin Vítame Vás na stránkach chaty u Hnilicu. Radi by sme sa Vám predstavili a ponúkli naše služby v obla..
Penzión U Holtána Penzión, Oščadnica  (Oščadnica Penzión u Holtána. Ubytovanie v centra obce Oščadnica, Veľká Rača so strediskami Dedovka a Laliky. K..
Penzión U Holúbkov Drevenica, Terchová  (Terchová Ubytovanie v rázovitej obci, ktorá leží v srdci Národného parku Malá Fatra. Ponúkame ubytovanie v ..
Penzión U Hromadov Penzión, Rajecká Lesná  (Rajecká Lesná Ponuka ubytovania obci Rajecká Lesná. Cateringové služby. Ubytovacie priestory sú umiestnené v novo..
Penzión U Hviezdoslava Penzión, Dolný Kubín  (Dolný Kubín Ubytovanie v Dolnom Kubíne v súkromí, priamo vo Hviezdoslavovom dome spojené s rodinnou tradíciou bá..
Penzión U Jakuba Penzión, Kežmarok  (Kežmarok Kapacita penziónu je 10 miest. Stravovanie v reštaurácii.
Penzión U Jakuba Ubytovanie, Oščadnica  (Oščadnica Ubytovanie sa nachádza v blískosti centra obce Oščadnica. Parkovanie je zabezpečené na súkromnom par..
Hotel U Janásov Privátny , Stará Hora  (Hlohovec 12 dvojlôžkových izieb ( 30 lôžok s prístelkou ) 2 apartmány, 1x s obývačkou, 1x s kuchyňou a t..
Penzión U Jaňola , Oščadnica  (Oščadnica Apartmány u Jaňola sa nachádzajú na severozápade Slovenska v regióne Kysuce, v centre obce Oščadnica..
Penzión U Jánošíka Penzión, Terchová  (Terchová Ponúkame Vám kvalitné a príjemné ubytovanie v útulnom penzióne v tichej časti obce Terchová. Náš pen..
V súkromí U Janusa Reštaurácia a Ubytovanie,Levoča  (LevočaUbytovanie v súkromí v centre mesta. Reštaurácia s domácou slovenskou, ale aj medzinárodnou kuchyňou..
Penzión U Jeleňa Penzión, Stará Ľubovňa  (Stará Ľubovňa Penzión poskytuje ubytovanie samostatnom objekte v ôsmich izbách ( 2 - 3 posteľových) s vlastným WC ..
Penzión U Jozefa Penzión, Modra  (Modra Ubytovanie v Modre.
Penzión U Jozefa Privát, Bardejov  (Bardejov Ubytovanie na súkromí Privát U Jozefa je riešené v byte na prízemí a podkroví rodinného domu so samo..
Penzión U Jozefka Penzión, Čadca  (Čadca Penzión u Jozefka sa nachádza v samom centre mesta Čadca pri Mestskom dome (radnici), v ktorom sídli..
Penzión U kamaráta , Hablovka  (Hablovka Ponuka ubytovania v prázdninových bytoch. Ponúkame Vám ubytovanie v obci Habovka, v malebnej..
Penzión U Kobrtkov Drevenica, Terchová  (Terchová K dispozícii sú dve 2-lôžkové izby, kuchyňa , spoločenská miestnosť s krbom v ktorej sa nachádza káb..
Penzión U Komu Penzión, Žaškov  (Žaškov Ponúkame ubytovanie v štyroch trojposteľových izbách. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, TV. K disp..
Penzión U koníka  (Liptovský JánPenzión, bar a reštaurácia so záhradnou terasou a s kuchynkou k dispozícii. ..
Penzión U Krba Penzión, Nitra  (Nitra Penzión a reštaurácia rodinného typu vo westernovom štýle.Penzión U Krba má 11 dvojposteľových izieb..
Penzión U Laca Ubytovanie, Zuberec  (Zuberec Ubytovanie v samostatnom dome. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa, spoločenská miestnosť s TV, je..
Hotel U Leva , Levoča  (Levoča Kapacita hotela je 53 lôžok v 18-tich izbách a 5 -tich apartmánoch. K ich výbave patrí televízny pri..
Chata U Maca , Tále  (Brezno Ubytovanie V malebnej náruči Bystrianskej doliny v časti Tále v tieni horstva Chopok a Ďumbier..
Penzión U Magdalény Privát, Liptovský Trnovec  (Liptovský Trnovec Celoročné ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi v rodinnom dome 800 metrov od Tatralandie. izba 1 Š..
Penzión U Maľáka Penzión, Vitanová  (Vitanová Ubytovanie u Maľáka ponúka: Ubytovanie v 2,3,4 – postľových izbách Kuchynky so zariadení..
Penzión U Mami Penzión, Trnava  (Trnava Penzión u MaMi sa nachádza v centre mesta pri Arcibiskupskom paláci v Trnave v tichom prostredí. Z o..
Penzión U Mateja Drevenica, Oščadnica  (Oščadnica Ubytovanie v pôvodnej drevenici. Letná aj zimná turistika. Štýlové ubytovacie zariadenie Drevenica..
Penzión U medveďa , Tatranská Lomnica  (Tatranská Lomnica Komfortne zariadené apartmány v srdci Tatranskej Lomnice nesklamú ani najnáročnejšieho návštevníka. ..
Penzión U Michala Penzión, Zuberec  (Zuberec Ubytovanie, stravovanie a doplnkové služby v prostredí Roháčov, v blízkosti sú termálne kúpaliská. P..
Chalupa U Milana , Jasenové  (Kamenná Poruba Dovoľujem si Vám predstaviť Domček u Milana, ktorý poskytuje ubytovanie v nádhernom prostredí Rajeck..
Chata U Milana , Štôla  (Poprad Teplá voda non-stop. Kuchyňa je vybavená chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou, sporákom combi, kávo..
Penzión U Mlynárky Penzión, Dudince  (Dudince Penzión U Mlynárky v Dudinciach ponúka ubytovanie ďaleko prevyšujúce predstavy o ubytovaní v penzión..
Penzión U Nestora Penzión, Prešov  (Prešov Penzión sa nachádza v historickom centre mesta Prešov. Ponúkame ubytovanie v 2-posteľových izbách a ..
Penzión U Orla Penzión, s.r.o., Šuňava  (Šuňava Penzion U ORLA ponúka: Ubytovanie v štyroch dvojlôžkových izbách s predsieňou, sprchou a WC a..
Penzión U Pavla Penzión, Ždiar  (Ždiar Rodinný Penzión u Pavla sa nachádza v malebnej Goralskej obci Ždiar, ktorá sa rozprestiera priamo po..
Penzión U Paxiho , Veľký Meder  (Veľký Meder Naše celoročné ubytovacie zariadenie sa nachádza 500 m od termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. Je..
Penzión U Pejtrika Penzión, Mengusovce  (Bratislava Penzión sa nachádza uprostred obce Mengusovce krásnom prostredí podhoria Vysokých Tatier. Do Menguso..
Chalupa U Peťa , Prievidza  (Prievidza Chalupa v obci pri Bojniciach, dve 2-lôžkové a jedna 4-lôžková izba, spoločenská miestnosť s krbom a..
Penzión U Peťa, Hruštín  (Hruštín Penzión s rodinnou atmosférou sa nachádza v blízkosti centra obce Hruštín cca 15 km od okresného mes..
Chalupa U rezbára , Jezersko  (Kežmarok Chalupa u rezbára je novovybudované ubytovacie zariadenie, zrealizované podľa predstáv a skús..
Penzión U rodiny Ondríkovej Penzión, Vitanová  (Vitanová Ubytovanie na Orave. Stravovanie formou polpenzie. Ponúkame Vám ubytovanie v moderne a príjemne ..
Chata U Ruľcov , Lietavská Svinná  (Lietavská Svinná Drevenica na Kysuciach, vhodná pre rodiny s deťmi ako aj pre firemné akcie. Vybavenie chaty Príz..
Chalupa U Ruma , Donovaly  (Donovaly „Chalupa u Ruma“ sa nachádza v srdci horskej obce Donovaly. Jej história siaha až do rokov koncom 19..
Chata U Sluníčka , Ostravice, ČR  (Ostravice Celoročný prenájom chaty U Sluníčka na Ostravici, neďaleko od penziónu a kúpaliska.
Penzión U Sokola Penzión**, Ľubotice  (Ľubotice Penzión U SOKOLA je situovaný blízko mesta Prešov. Na hlavnom ťahu smer Bardejov, Vranov nad Topľou,..
Penzión U Sokola Penzión, Vernár  (Vernár Ubytovanie v horskej obci Vernár.Penzión „U Sokola“ sa nachádza v obci Vernár, pri potoku v blízkost..
Penzión U Sovy Penzión, Dolný Kubín  (Dolný Kubín Penzión má k dispozícii 9 stálych lôžok a 3 prístelky. Celková kapacita 12 lôžok je ideálna pre dve ..
Penzión U Srnčíka Penzión, Bratislava  (Bratislava Kapacita ubytovacieho zariadenia je 10 osôb, v 4/2-lôžkových, jednej jednolôžkovej izbe a jedného pr..
Penzión U Sršňa Penzión, Liptovská Teplá  (Liptovská Teplá Ubytovanie v 2 trojlôžkových, 1 štvorlôžkovej izbe a v 1 apartmáne.
Penzión U Starého kapra - rekreačné zariadenie, Vinné  (Vinné Ponúkame ubytovanie na chate s veľmi dobrým štandartom, v blízkosti pláže s možnosťou stravovania. S..
V súkromí U Staroňa Privát, Liptovský Ján  (Liptovský JánUbytovacie zariadenie má samostatný vchod a svojim návštevníkom ponúka celoročné ubytovanie v dvoch ..
Penzión U sváka Jana, U Ďurka, Prenájom chát v Terchovej  (Terchová Ponúkame vám ubytovanie 8 minút od centra v Terchovej, v 2 chatách. Chaty sú komfortne zariadené, al..
Penzión U Sventka Penzión, Čadca  (Čadca Penzión je situaovaný v Čadci v prímestkej oblasti Horelica. Penzión ponúka svojím zákazníkom kvalit..
Penzión U Šimona Penzión, Vernár  (Vernár Ubytovanie na úpätí rezervácie Vernárska tiesňava. V blízkosti lyžiarsky vlek.
Penzión U Šimona Penzión, Vernár  (Poprad Celková kapacita: 18 lôžok + 3 prístelky Ubytovanie sa nachádza v tichej časti obce a je vhodné p..
Penzión U Štefana Penzión, Poprad  (Poprad Jednoduché útulne zariadené izby niektoré z výhľadom na Tatry.Izby vybavené TV, SAT, WI-FI free,WC a..
Chalupa U Tety , Semerovo  (Semerovo Popis: celoročné ubytovanie v chalupe pre 8 osôb. Dis..
Penzión U Tlačiarov Gazdovský dvor, Liptovský Trnovec  (Liptovský Trnovec Gazdovský dvor "U tlačiarov" je ubytovacie zariadenie, vystavané na základoch pôvodného humna, pripo..
Penzión U Tonky Penzión, Borský Svätý Jur  (Borský Svätý Jur Ubytovanie je riešené na poschodí rodinného penziónu v piatich dvoj posteľových a štyroch trojposteľ..
Penzión U Vierky Penzión, Veľká Lomnica  (Veľká Lomnica Ponuka ubytovania v tichej časti obce Veľká Lomnica, vedľa Skalnatého Potoka. Reštaurácia Goralská i..
Penzión U Vierky Privát, Rajec  (Rajec Ide o zrekonštruovaný rodinný dom s dvoma objektmi – A a B. V hlavnej budove (objekt A) sa nachádz..
Penzión U Vincka Zrub, Ždiar  (Ždiar Novovybudovaný štýlový goralský domček je celý postavený zo zrubového smrekového dreva. Drevený inte..
Hotel U Wocha , Blatné  (Blatné Novopostavený komfortný hotel rodinného typu ponúka na ubytovanie 4 jednolôžkové, 6 dvojlôžkových iz..
Hotel U zelenej lipy **, Dolný Kubín  (Dolný Kubín Hotel U Zelenej Lipy sa nachádza v Dolnom Kubíne, v mestskej časti Bysterec. Súčasťou hotela je rešt..
Penzión U Zlatej rybky Penzión, Tomášov  (Tomášov Ubytovanie v rodinnom penzióne neďaleko ramena Malého Dunaju pri rybníku.
Penzión Ubytovací dom Modranka  (TrnavaUbytovanie v tichom prostredí. Kapacita 21 lôžok, ktoré sú v dvoch samostatných jednotkách. Príjemné..
Penzión Ubytovacie a školiace zariadenie MŠMT, Tatranská Štrba  (Tatranská Štrba Hotelové a chatové ubytovanie. Turistika, lyžovanie, školy v prírode. Kongres, školenie, konferencia..
Penzión Ubytovanie - Dedinky  (DedinkyNavštívte náš moderne upravený penzión v prekrásnej scenérii obce Dedinky. Ponúkame možnosť ubytovan..
Penzión Ubytovanie - penzión  (Stupava• Penzión - Železničná ul.49, Stupava Budova penziónu komplexne zrekonštruovaná. Na ubytovanie sl..
Penzión Ubytovanie - Veľký Meder  (Veľký MederUbytovanie v dvoch izbách navrhnutých pre osem ľudí. Izby sa nachádzajú v suteréne rodinného domu so..
Penzión Ubytovanie Albín Masarik  (TajovUbytovanie v rodinnom dome pre 6-8 osôb so samostatným vchodom. V okolí možnosti turistiky a zimných..
Penzión Ubytovanie Anna  (Vyšné RužbachyUbytovanie v 2, 3 a 4-lôžkových izbách vybavených kúpeľňou a toaletou. K dispozícii je kuchynský kút..
Penzión Ubytovanie Bajzová , Košice  (Košice Poskytovanie ubytovania v centre mesta Košice.
Chalupa Ubytovanie Bánovce - Karol a dom Klára  (Bánovce nad BebravouChalupa Karol sa nachádza sa na začiatku Sliezskej Osady, 7 km od Bánoviec nad Bebravou, 10 minút ce..
Penzión Ubytovanie Barborka  (Liptovský MikulášUbytovanie v súkromí na chate v horskom prostredí, možnosti turistiky, športovania, lyžovanie, kompl..
Penzión Ubytovanie Bartko  (Liptovský Mikuláš ubytovanie v tichej štvrti pre 8 osôb v 3 zariadených izbách s rádiom v prízemnom dome: 1 dvojposte..
V súkromí Ubytovanie Bešeňová - Lúčky Privát Ján , Liptov,  (BešeňováUbytovanie sa nachádza v kúpeľnej obci Lúčky vzdialenej 5 km od Thermal Parku BEŠEŇOVÁ -GINO PARADIS..
Penzión Ubytovanie Betka  (Banská ŠtiavnicaUbytovanie v rodinnom dome, v centre mesta Banská Štiavnica. Vlastné parkovanie, samostatný vchod do..
Penzión Ubytovanie Blondes  (Rajecké TeplicePonúkame Vám ubytovanie v súkromí v dvojlôžkových izbách s manželskými posteľami. Každá izba má samo..
Penzión Ubytovanie Bujdáková  (PodhájskaMožnosti ubytovanie: ubytovanie v súkromí máj - september ubytovanie pre 6 osôb v dvojpo..
V súkromí Ubytovanie Dora  (Oravský Biely PotokUbytovanie v súkromí DORA sa nachádza na Hornej Orave v obci Oravsky Biely Potok, v okrese Tvrdošín...
Penzión Ubytovanie Gabriela  (IvachnováUbytovanie na Liptove v obci Ivachnová pod úpätiami Chočských vrchov, od termálneho kúpaliska Bešeňo..
Apartmán Ubytovanie Gerlachov  (GerlachovUbytovanie v apartmánovom dome TDM, dve izby na spanie, kuchyňa, kúpelňa s WC, parkovisko pod príst..
Penzión Ubytovanie Habrman  (PodhájskaPonúkame ubytovanie apartmánového typu v obci Podhájska so samostatnými vchodmi. Každá izba ma vlast..
Penzión Ubytovanie Hrabovská  (HrabušiceUbytovanie u Hrabovskej sa nachádza v obci Hrabušice v blízkosti národného parku Slovenský raj. Z ob..
Penzión Ubytovanie Janická  (Vyšné RužbachyDomček v záhrade rodinného domu, v tichej časti obce, kapacita 8 lôžok, 2 izby, spoločenská miestnos..
Penzión Ubytovanie Kapsdorfer  (HrabušiceUbytovanie sa nachádza v obci Hrabušice, 20min. peši od nástupu do roklín v severnej časti Národného..
Penzión Ubytovanie Katka a Martin  (Liptovský MikulášUbytovacie zariadenie s 3 izbami pre 8 osôb, dve s východom na terasu. Kúpeľňa so sprchovacím kútom,..
Penzión Ubytovanie Klimeková  (HabovkaUbytovanie v 4 lôžkovom apartmáne so samostatným vchodom. WC, sprcha, kuchynka s vybavením. Záhradné..
Penzión Ubytovanie Kopsa  (Veľký MederUbytovanie v kompletne vybavenom samostatnom rodinnom dome s kompletne zariadenou kuchyňou, kúpeľňou..
Penzión Ubytovanie Krásna Hôrka  (Krásnohorské PodhradieUbytovanie v súkromí v štýlovom sedliackom dome pod hradom Krásna Hôrka, v tichom prostredí ovocného..
Penzión Ubytovanie Kristián  (PodhájskaCeloročné Ubytovanie v súkromí v tichej časti obce Podhájska. Hostia majú k dispozícií krytú terasu ..
Penzión Ubytovanie Kvetka  (Zemplínske HámreUbytovanie rodinného typu v súkromí v obci Zemplínske Hámre pre 10 ľudí. ..
Penzión ubytovanie LeNa  (Ružomberok černova poskytovanie ubytovania
Penzión Ubytovanie MAJA  (LevočaUbytovanie v súkromnom dome v tichom prostredí 700 m od historického centra mesta. 1 x 3 postele, 2 ..
Penzión Ubytovanie Malet  (BojniceUbytovanie sa nachádza v prízemí rodinného domu so samostatným vchodom. Poskytuje príjemný pobyt pr..
Penzión Ubytovanie Mária  (Vyšné RužbachyObjekt v tichej časti obce vhodný pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj. K dispozíc..
Penzión Ubytovanie Marta  (ZuberecUbytovanie v súkromí v obci Zuberec. ubyvovanie v podkroví Ubytovanie v súkromnom dome na poscho..
Penzión Ubytovanie Milena Svocáková  (MlynčekyPrenájom samostatných rodinných domov vo Vojňanoch (kapacita 8 lôžok) a Spišskej Belej (kapacita 18 ..
Penzión Ubytovanie Mlyn4U  (MýtoDovolenkový dom Mlyn4U - 5 izieb s kúpeľnou a WC, kuchyňa s chladničkou, sporákom, mikrovlnkou, kanv..
Apartmán Ubytovanie na Liptove,Privát Lenka Lúčky-Bešeňová  (BešeňováPonúkame ubytovanie v príjemnom priváte Lenka, ktorý sa nachádza v obci Lúčky, v Žilinskom kraji, v ..
V súkromí Ubytovanie na Liptove,Privát Lenka Lúčky-Bešeňová  (LúčkyPonúkame ubytovanie v príjemnom priváte Lenka, ktorý sa nachádza v obci Lúčky, v Žilinskom kraji, v ..
Penzión Ubytovanie na Orave, Brezovica  (Brezovica Chata - apartmán na okraji obce v predhorí Roháčov. Tri 2-lôžkové izby, spoločenská miestnosť s TV, ..
Penzión Ubytovanie na Orave, Oravské Veselé  (Oravské Veselé Ubytovanie v samostatnom apartmáne na Orave.
Penzión Ubytovanie na súkromí  (PodhájskaUbytovanie v súkromí na prízemí rodinného domu, v tichej časti obce so samostatným vchodom. K dispoz..
Penzión Ubytovanie na súkromí Flachbartová  (ZádielZádielska dolina - ponúkame Ubytovanie v Zádielskej doline. Počet lôžok 21, izieb 6, TV, kuchyňa, oh..
Penzión Ubytovanie na súkromí Pjatak  (VrbovPoskytovanie príjemného UbytovaniXa v súkromí v prostredí dedinky Vrbov. ..
Penzión Ubytovanie Na teplej vode  (Opatovce nad NitrouUbytovanie v Bojniciach vykonávané formou prenájmu nehnuteľnosti, kapacita 22 osôb. ..
Chata Ubytovanie na termálnom kúpalisku Vadaš  (ŠtúrovoUbytovanie v drevených chatkách priamo na termálnom kúpalisku VADAŠ v Štúrove. Chatky sa nachád..
Penzión Ubytovanie nad amfiteátrom Privát, Detva  (Detva Rodinný dom sa nachádza na začiatku mestskej časti Detva-Skliarovo, 250 m od prírodného amfiteátra, ..
Penzión Ubytovanie Naďa  (LitmanováUbytovanie v súkromí s kapacitou 12 lôžok. V okolí turistické a cyklistické trasy. V zime možnosť zj..
Penzión Ubytovanie Nemce  (NemceUbytovanie počas roka v rodinnom dome pre päť osôb, v okolí turistika a cykloturistika. ..
Penzión Ubytovanie Nika  (Dunajská StredaUbytovanie v apartmáne blízko termálneho kúpaliska s kapacitou 10 izieb pre 4 osoby. Zariadenie - TV..
Penzión Ubytovanie One  (Dolný OhajCeloročný prenájom 12 plne zariadených obývacích izieb. Káblová TV, klimatizácia, miestnosť s WC, sp..
Penzión Ubytovanie Pavol Országh  (Závadka nad HronomZa účelom prenájmu Vám ponúkame k dispozícii rodinný dom v Závadke nad Hronom. Objekt je vhodn..
Penzión Ubytovanie Perla  (OsrblieUbytovanie v súkromí pre 26 osôb s krbom, grilom a detským ihriskom. Štruktúra ubytovania: 5 × 3+..
Penzión Ubytovanie PMB  (TrnavaPonuka UbytovaniXa v Modranke v piatich trojlôžkových izbách s predsieňou, kúpeľňou so sprchovacím k..
Penzión Ubytovanie PMB, Trnava  (Trnava Kapacita: 15 lôžok Izby: 5 trojlôžkových izieb s predsieňou s uzamykateľnými skriňami, kúpeľňou so ..
Apartmán Ubytovanie Pod Kejdou  (SmižanyVitajte v ubytovaní Pod Kejdou! Ubytovanie pod Kejdou sa nachádza v národnom parku Slovenský raj ..
Penzión Ubytovanie pod Roháčmi  (ZuberecSamostatný dom vo dvore domácich v obci Zuberec pod Roháčmi. Dve 2-lôžkové izby so spol. sprch. kúto..
Chata Ubytovanie Podbiel  (PodbielUbytovanie v obci Podbiel. 1. Komfortná chata ideálna pre 2 rodiny, 10 lôžok - 400 Sk Zima / 350 Sk..
Penzión Ubytovanie Podhájska  (PodhájskaUbytovanie na súkromí, v prízemí rodinného domu, v tichej časti obce, so samostatným vchodom. K disp..
Penzión Ubytovanie Podhájska - Čechy  (ČechyUbytovanie v apartmáne s kompletnou výbavou, bazénom, grilom, altánkom, tenisovým kurtom. ..
Penzión Ubytovanie Pri prameni  (Hontianske Nemce<> Rodinný dom je situovaný v tichom prostredí časti obce Hontianske Nemce. Pre ubytovanie p..
Penzión Ubytovanie Radava  (RadavaUbytovanie v blízkosti termálneho kúpaliska, orientované predovšetkým pre jednotlivcov a rodiny s de..
Penzión Ubytovanie Rybárska osada  (Liptovská SielnicaRybárska osada ponúka 5 samostatných chát s kompletným vybavením. Parkovanie je priamo pri objekte. ..
Penzión Ubytovanie Slovenský raj Dedinky  (Spišská Nová VesUbytovanie v Slovenskom raji v obci Dedinky - turistické info, online rezervácia, kontakt. ..
Penzión Ubytovanie Spišská Belá  (Spišská BeláPonuka ubytovania v samostatných rodinných domoch v lokalitách Vojňany a Spišská Belá. Spišská ..
Penzión Ubytovanie Stará Krčma  (DúbravaUbytovanie v dvoch 4-posteľových apartmánoch s možnosťou prístelky. Každý apartmán má k dispozícii v..
Penzión Ubytovanie Súľovské skaly  (SúľovUbytovať sa dá - v jednom apartmáne s troma izbami a spoločenskou miestnosťou - kuchynka , sat digi-..
Penzión Ubytovanie Ščasná  (Liptovský MikulášUbytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách vybavených samostatnou kúpeľňou, chladničkou mikrovlnkou. K..
Penzión Ubytovanie Telgárt  (TelgártPonúkame Vám ubytovanie v dvoch apartmánoch rodinného domu v obci Telgárt nachádzajúcej sa medzi kop..
V súkromí Ubytovanie u Alžbetky  (LevočaPonúkame ubytovanie v 3 izbách pre 12 osôb. K dispozícii je welness miestnosť a spoločenská miestnos..
V súkromí Ubytovanie u čecha Veľký Meder  (Veľký MederUbytovanie u Čecha sa nachádza v meste Veľký Meder len 80 metrov od vchodu do termálneho kúpaliska a..
Penzión Ubytovanie u Herchlových  (PílaUbytovanie v prostredí Malých Karpát. Ponuka dvoch ubytovacích zariadení. Byt so samostatným vchodom..
Pensión Ubytovanie u Jozefa ,Vysoke Tatry  (ŠtrbaPonúkame Vám ubytovanie v prijemnom prostredí Vysokých Tatier v obci Strba,nedaľeko známeho Strbské ..
Apartmán Ubytovanie u Jozefa/Vysoké Tatry  (Tatranská ŠtrbaPonúkame Vám Apártmanove ubytovanie sukromnom privatnom ubytovani vo Výsokych Tatrách v obci Strba n..
Apartmán Ubytovanie u Jozefa/Vysoké Tatry  (Tatranská ŠtrbaPonúkame Vám Apártmanove ubytovanie sukromnom privatnom ubytovani vo Výsokych Tatrách v obci Strba n..
Apartmán Ubytovanie U Kováča  (PodhájskaCeloročné ubytovanie v príjemnom prostredí v apartmánových domoch neďaleko termálneho kúpaliska, s m..
Penzión Ubytovanie u Laca  (Zuberec Ubytovanie v samostatnom dome. K dispozícii na prízemí: plne vybavená kuchyňa, spoločenská mies..
Penzión Ubytovanie u Mariána  (HrabušiceIZBY: Ponúkam ubytovanie v 1 izbe, ktorá je 2 - posteľová, v 2 izbách ktoré sú 4 - posteľové a v 2 i..
Penzión Ubytovanie U Moniky, Vyšné Ružbachy  (PopradKapacita je 10 lôžok. Ubytovanie U Moniky sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy v podhorí Spišskej Magur..
Penzión Ubytovanie u raka  (Liptovský TrnovecPrivát u Raka sa nachádza v tichej lokalite obce Liptovský Trnovec. Pozostáva z troch samostatných c..
Penzión Ubytovanie U starých rodičov  (Závažná PorubaUbytovanie v rodinnom dome s kompletne vybavenou kuchyňou, spoločenskou miestnosťou a s TV. Možnosť ..
Penzión Ubytovanie u Štefana, Vrútky  (Vrútky Ubytovanie u Štefana v súkromí sa nachádza na Kolónií Hviezde - miestna časť Vrútky v tichom prostre..
Penzión Ubytovanie U Veteránov  (Levoča Ubytovanie "U VETERÁNOV" sa nachádza , v Levoči, v srdci Spiša. Je ideálnym východiskom pre pozn..
Pensión Ubytovanie u Zlatého Leva  (PodhájskaUbytovanie v penzióne v týždňových alebo dvojtýždňových turnusoch v Podhájskej.
Penzión Ubytovanie u Zuzany  (HrabušiceUbytovanie je v prostredí Slovenského raja. Ubytovanie v 2 dvojposteľových izbách a v 3 trojposteľov..
Penzión Ubytovanie v Banskej Štiavnici  (Banská ŠtiavnicaUbytovanie na súkromí v Banskej Štiavnici so zvláštnym vchodom a s možnosťou parkovať pred domom. Mo..
Penzión Ubytovanie v Čachticiach  (Čachtice Je ideálnym miestom pre usporiadavanie večierkov, firemných akcií, svadieb, krstín, parkovani..
Penzión Ubytovanie v Gerlachove  (GerlachovPoskytovanie UbytovaniXa na prízemí zariadeného rodinného domu. ..
Chata Ubytovanie v chatke Zdenko Bubniak  (ĽubeľaUbytovanie sa nachádza v strede dediny Ľubeľa, cca 11 km západne od Liptovského Mikuláša smerom na ..
Penzión Ubytovanie v Luhu  (Liptovské RevúceUbytovanie v blízkosti lyžiarskeho vleku so záhradným posedením pri krbe. Dva apartmány. V blízkosti..
Penzión Ubytovanie v och  (KrompachyUbytovňa sa nachádza 1000 m od parkoviska SKI CENTRUM PLEJSY a poskytuje ubytovanie v troch apartmán..
Penzión Ubytovanie v Podhájskej 131  (PodhájskaNovo - zrekonštruovaný rodinný dom situovaný 300 m od termálneho kúpaliska poskytuje možnosť strávi..
Penzión Ubytovanie v Podhájskej 227  (PodhájskaUbytovanie je situované cca 80 -100 m od letného kina. Skladá sa z kompletne zrekonštruovaného rodi..
Penzión Ubytovanie v súkromí  (BrezovicaUbytovanie v súkromí v lokalite Západných Tatier v malej dedinke Brezovica. ..
Penzión Ubytovanie v súkromí Liešťany  (LiešťanyUbytovanie v súkromí s kapacitou 8 miest v priestoroch firmy v podkroví s vlastným vchodom, v bezpr..
V súkromí Ubytovanie v súkromí Svätý Anton  (Svätý AntonUbytovanie v podkroví rodinného domu. Apartmán pre maximálne 4 osoby, dve trojposteľové izby so spol..
Penzión Ubytovanie v súkromí vo Valči  (ValčaNovo zrekonštruovaná budova so štandardne vybaveným interiérom. Spoločenská miestnosť s kuchynským k..
Penzión Ubytovanie v súkromí, Podhájska  (Podhájska Ubytovanie je situované do tichého prostredia podkrovia rodinného domu, ktorý je vzdialený od termá..
V súkromí Ubytovanie v súkromí, Snina  (SninaUbytovanie v súkromí blízko centra. Izby majú vlastné WC, sprchu, umývadlo, TV. K dispozícií je ..
Penzión Ubytovanie Vandráčik  (BojniceUbytovanie v 2-podlažnom rodinnom dome s vlastným vchodom v známom kúpeľnom meste Bojnice. ..
Penzión Ubytovanie Važec  (VažecUBYTOVANIE V SÚKROMÍ, v samostatnom dome so spoločenskou miestnosťou a plne vybavenou kuchyňou priam..
Penzión Ubytovanie Veľký Meder  (Veľký MederUbytovanie v rodinnom dome v blízkosti termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. Kúpeľňa a WC, parkovan..
Penzión Ubytovanie Violka  (PrievidzaUbytovanie v podkroví secesnej vily nad gurmánskou reštauráciou. ..
Penzión Ubytovanie Vojňany  (VojňanPonuka Ubytovania v samostatných rodinných domoch v lokalitách Vojňany a Spišská Belá. PRIVAT VOJŇA..
Penzión Ubytovanie Vyhne  (VyhneUbytovanie vhodné pre rodiny s deťmi, pre dvojice alebo celé skupiny rekreantov. Celková kapacita ob..
Penzión Ubytovanie Vysoké Tatry  (Vysoké TatryUBYTOVANIE V SÚKROMÍ, v 2 izbovom byte ubytovne POĽANA priamo vo Vysokých Tatrách Ubytovan..
Penzión Ubytovanie Zádiel  (ZádielUbytovanie na súkromí v gazdovskom dome - možnosť prenájmu celého gazdovského domu alebo izieb podľa..
Penzión Ubytovanie Zelený dom  (Závažná PorubaUbytovanie s kapacitou 15 osôb. K dispozícii je 6 miestností - 3 štvorlôžkové izby, trojlôžková izba..
Chalupa Ubytovanie Zelený dvor  (PodhájskaUbytovanie v súkromí a v apartmánoch - TV, kuchyňa, kúpeľňa, posedenie vo dvore.
Penzión Ubytovanie Zuzana  (Stará ĽubovňaUbytovanie Zuzana sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy v podhorí Spišskej Magury. Vyšné Ružbachy sú zná..
Penzión Ubytovanie Zuzana  (Smižany Ubytovanie Zuzana sa nachádza v obci Smižany v blízkosti národného parku Slovenský raj. Slovensk..
Penzión Ubytovanie Žaneta  (Krásnohorské PodhradiePoskytovanie UbytovaniXa v obci Krásnohorské Podhradie, k dispozícií bicykle, parkovanie vo dvore. ..
V súkromí Ubytovanie Žltý dom  (VrbovPonúkame Vám päť izieb o celkovej kapacite 18-20 lôžok Všetky izby majú vlastné kúpelne s komplet..
Penzión Ubytovanie, Štúrovo  (Štúrovo Ubytovanie v rekreačnom stredisku s termálnym kúpaliskom Vadaš v Štúrove.
Penzión Ubytovňa 120, Zemianske Kostoľany  (Nitra Poskytovanie ubytovacích služieb v hoteloch a rekreačnom zariadení. Kapacita: 130 pevných lôžok ..
Hotel Ubytovňa Atrium  (MalackyUbytovňa Atrium sídli v centre Malaciek, neďaleko pešej zóny a rôznych obchodov. Ponúka vám Ă  la ca..
Penzión Ubytovňa Červený smrek  (ŠtúrovoUbytovanie, individuálne stravovanie, záhradný gril, parkovanie vo dvore, celoročná prevádzka. ..
Ubytovňa Ubytovňa Garni Žilina  (ŽilinaUbytovňa Garni v Žiline ponúka krátkodobé a dlhodobé ubytovanie za prijatelné ceny. Ubytovňa disponu..
Penzión Ubytovna Jabenis, Štúrovo  (Štúrovo Kapacita: 62 lôžok, z toho 42 pevných a 16 prístelok Poeet: 12ks 2 lôžkových, 4ks x 3lôžkových, 2..
Ubytovna Ubytovna JVM  (BratislavaUbytovňa JVM sa nachádza v Bratislave, 1 km od nákupného centra Avion a 3 km od bratislavského letis..
Penzión Ubytovňa Levice  (Levice Ubytovanie v dvoj až štvorlôžkových izbách zariadených s nábytkom.
Ubytovňa Ubytovňa Luxor  (PodhájskaUbytovacie zariadenie Luxor určite splní Vaše náročné požiadavky. Leží priamo v dedinke Podhájska ,v..
Penzión Ubytovňa Porta  (NánaUbytovanie sa nachádza asi 2 km od Štúrova v tichej obci menom Nána. Termálne kúpalisko je asi vo vz..
Ubytovňa Ubytovňa Stupava  (StupavaPonúkame Vám: ubytovanie v nových 1 izbových zariadených bytoch (parkety, plast. okná, postel..
Penzión Ubytovňa, Nitra  (Nitra Ubytovňa sa nachádza na sídlisku klokočina v Nitre na Čajkovského ulici. Ubytovňa je mimoriadne v..
Penzión Ubytovňa, Suchá nad Parnou  (Suchá nad Parnou Ponuka izieb: Čaká na vás 9 moderných izieb s kapacitou 35 lôžok. Bežné vybavenie izieb: stôl.stol..
Penzión Ubytovňa, Žilina  (Žilina Ubytovacie služby rôznej úrovne od jednoduchých ubytovacích buniek cez štandartné izby hotelového ty..
Penzión Uhlisko Penzión, Banská Bystrica  (Banská Bystrica Poskytujeme pohodlné ubytovanie v 8 dvojposteľových izbách a v 1 apartmáne. Každá izba je vybavená k..
Penzión Ulbrík Privát, Sklené Teplice  (Sklené Teplice Ubytovanie v súkromí pre 7 osôb.
Penzión Ulička Penzión, Brezno  (Brezno Prevádzkovanie penziónu Ulička v Brezne. Ponúkame Vám ubytovanie v štyroch dvojlôžkových izbách s m..
Penzión Una Penzión, Liptovský Ján  (Liptovský Ján Ubytovanie približne 1,5 km od lyžiarskeho strediska s umelým zasnežovaním a 1 km od termálneho kúpa..
Penzión Uniforst Ubytovňa, Sielnica  (Sliač Turistická ubytovňa s lôžkovou kapacitou 40 postelí.
Penzión UNIFORST, spol. s r.o.  (SliačPenzión Uniforst v štýle drevenice má lôžkovú kapacitu 12 postelí, formou 3 ubytovacích buniek. Každ..
Penzión UNINOVA HOSTEL, s. r. o.  (BratislavaUbytovanie vo vysokoškolskom internáte UNINOVA HOSTEL je poskytnuté na základe žiadosti o ubytovanie..
Hotel Unipharma Apartments Donovaly  (Donovaly Moderné apartmány Unipharma sa nachádzajú v centre Donovalov, len 200 metrov od lyžiarskych vlekov. ..
Penzión Unisono, Turistická ubytovňa, Lipany  (Lipany Turistická ubytovňa s celkovou kapacitou 40 lôžok v 20 izbách. Spoločné sociálne zariadenia.
Penzión Unistav Ubytovňa, Budmerice  (Budmerice Ubytovacie služby pre zamestnancov firiem. Reštaurácia.
Penzión Univerzitka Penzión, Modra - Piesok  (Bratislava Penzión Univerzitka ponúka ubytovanie v 13 novozrekonštruovaných izbách s vlastným sociálnym zaria..
Chata univerzitne stredisko UNIZA chatova osada  (ZuberecUbytovanie: Pozostáva zo 14 samostatne stojacích chát ,každá chata je vybavená vstupnou miestnosť..
Penzión Urban Penzión, Zuberec  (Zuberec Penzión sa nachádza v obci Zuberec.
Penzión Urbár Ubytovňa, Batizovce  (Batizovce Novozrekonštruovaná ubytovňa Urbár sa nachádza v malej podtatranskej obci Batizovce, ležiacej na spo..
Pensión Urbársky dom  (OsturňaUbytovanie v penzióne v zamagurskej obci ležiacej na hranici Tatranského a Pieninského národného par..
Penzión Urbársky dom Penzión, Osturňa  (Osturňa Ubytovanie v penzióne v zamagurskej obci ležiacej na hranici Tatranského a Pieninského národného par..
Penzión Urpín City ový dom, Banská Bystrica  (Banská Bystrica Rezidencia Urpín City sa nachádza len 150 metrov od Štátnej opery v historickom centre Banskej Bystr..

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


 

Ubytování Slovensko | Reality Malacky, reality Záhorie | Ďalšie odkazy
Byty k pronájmu i k prodeji z celé ČR. Jednoduché řešení exekuce

(c) 2008-2014 Katalóg ubytovania na Slovensku

     ubytovanie@echalupy.com