Katalóg ubytovania podľa abecedy

Pokročilé hledání Ceník a porovnání výhod   Kontakt

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Chata Tajov , Kremnické hory  (Banská Bystrica Chata pre 7 osôb. V zime s možnosťou dobrých lyžiarskych podmienok v okolí, v lete zaujímavá turisti..
Penzión Tajov Privát, Banská Bystrica  (Banská Bystrica Ponuka ubytovania v príjemnom zalesnenom prostredí na úpätí Kremnických vrchov.
Penzión Tále , Bystrá  (Bystrá Ponúkame kvalitnú lyžovačku pre všetkých dobrých i menej dobrých lyžiarov. Už 800 metrov od apartmá..
Penzión Tále 101  (Tále Prenájom prázdninových apartmánov v Nízkych Tatrách, v lokalite Tále - Chopok. Pozývame Vás do prekr..
Penzión Talisman Penzión, Rajecké Teplice  (Rajecké Teplice Penzión situovaný v tichom prostredí kúpeľného mesta Rajcké Teplice. Penzión je situovaný v tichom ..
Penzión Tara Penzión, Veľký Meder  (Veľký Meder Ubytovanie v 16 dvojposteľových izbách a jednom apartmáne.
Chata Tašniar , Banská Bystrica  (Banská Bystrica Chata Tašniar sa nachádza na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier za obcou Staré Hory. Je to samos..
Hotel Tatra ****, Trenčín  (Trenčín Historický hotel postavený v secesnom slohu s atraktívnou polohou v centre mesta, priamo pod Trenčia..
Hotel Tatra , Poprad  (Poprad Tatra Hotel ponúka príjemné ubytovanie blízko centra mesta Poprad s prekrásnym výhľadom na malebné v..
Penzión Tatra Inn Penzión, Čadca  (Čadca TATRA INN ponúka hosťom ubytovanie v štandardných dvojposteľových izbách a apartmánoch. Penzión sa p..
Penzión Tatra Penzión, Tatranská Štrba  (Tatranská Štrba Chaty Tatra sa nachádzajú na úpätí Vysokých Tatier, v tichom lesnom prostredí chatovej osady Tatrans..
Penzión Tatradom , Stará Lesná  (Stará Lesná Ubytovanie v apartmánovom dome na okraji obce na úpätí Vysokých Tatier.
Penzión Tatrak Ubytovňa, Bratislava  (Bratislava Poskytovanie dlhodobého ubytovania.
Penzión Tatrakon Penzión, Ždiar  (Poprad Penzión Tatrakon sa nachádza v rázovitej tatranskej obci Ždiar, známej svojou typickou ľudovou archi..
Hotel Tatran , Skalica  (Skalica Hotel Tatran Vám ponúka ubytovanie s výhľadom na prekrásne námestie Slobody s dominantou farského t..
Hotel Tatranec , Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry Zariadenie TATRANEC leží vo vstupnej časti Tatranskej Lomnice pri hlavnej ceste z Popradu do Tatrans..
Penzión Tatranská Štrba  (Tatranská ŠtrbaSúkromné Ubytovanie v 3-izbovom byte v Tatranskej Štrbe, v prostredí Tatranského národného parku. ..
Penzión Tatranský dom Penzión, Veľký Slavkov  (Veľký Slávkov Tatranský dom sa nachádza na okraji obce Veľký Slavkov, ktorá je len na skok od Popradu (asi 2 km), ..
Penzión Tatras Penzión, Veľká Lomnica  (Veľká Lomnica Penzión TATRAS má výbornú polohu v regióne Tatier. V blízkom okolí sa nachádza 18 jamkové golf..
Hotel Tatrawest , Zuberec  (Zuberec Hotel Tatrawest sa nachádza 1 km od Zuberca kde môžu hostia relaxovat a naplno prežiť svoju dovolenk..
Penzión Tatry - Štrbské Pleso  (Štrbské Pleso Nabízíme ubytování v soukromí apartmánu ve Vysokých Tatrách. K dispozici je kuchyňka. Ubytování je ..
Hotel Tatry , Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry Ubytovanie. Wellnes služby, organizovanie spoločenských akcií.
Penzión Tatry Penzión, Poprad  (Poprad Ubytovanie v blízkosti Vysokých Tatier. Internetové pripojenie, reštaurácia, zimná záhrada, sauna.
Penzión Tatry Penzión, Ždiar  (Ždiar Každá izba má: TV – SAT s viac ako 400 programami wc, kúpeľňu bezplatné pripojenie ..
Hotel Tatrys , Starý Smokovec  (Vysoké Tatry Poskytovanie ubytovacích služieb v hoteli priamo v Starom Smokovci vo Vysokých Tatrách.
Penzión TAURUS art-hostel  (BratislavaPoskytovanie ubytovania v hosteli v srdci Bratislavy. K dispozícií 8 izieb, wifi pripojenie na inter..
Penzión Tavel Penzión, Prešov  (Prešov Penzión Tavel sa nachádza v historickom centre mesta Prešov vo vzdialenosti 100m od kostola Sv. Miku..
Penzión Taverna Slovák - Peter Slovák, Podhorany  (Podhorany Agroturistika. Chov koní plemena Hafling. Zapriahanie, vozenie svadieb, ustajňovanie. Výučba jazdy n..
Penzión Tavros Turistická ubytovňa, Žilina  (Žilina Turistické zariadenie ponúkajúce celoročné ubytovanie.
Penzión TDM ový dom, Gerlachov  (Gerlachov Užite si dovolenku v tichej pohode rodinného apartmánového domu TDM. Začínajte dni pohľadom na panor..
Hotel Teledom & Conference Center ***, Košice  (Košice Best Western TeleDom Hotel & Conference Center*** je trojhviezdičkový hotel v tesnej blízkosti histo..
Hotel Telgárt , Telgárt  (Telgárt Ubytovanie s možnosťou turistiky, rybolovu, kúpania, lyžovania, bežeckého lyžovania a jazdenia na sn..
Penzión Telovýchovný klub TC VIKTORIA  (BratislavaUbytovanie v apartmánoch, izby s balkónom, kúpeľňou a WC. Šport, relax a spoločenské aktivity v príj..
Penzión Tematín Penzión, Moravany nad Váhom  (Moravany nad Váhom Penzión ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách a reštauráciu zariadenú v rustikálnom štýle..
Penzión Tempo Tatry Penzión***, Pribylina  (Pribylina Ponúkame Vám ubytovanie na súkromí v dvoch objektoch, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na kvalitné do..
Penzión Teniscentrum Penzión, Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry Penzión sa nachádza v osade Tatranská Lomnica. Jeho súčasťou je školiaca miestnosť, celoročne otvore..
Hotel Teplica *, Trstená  (Prievidza Ubytovanie v izbách a apartmánoch s kompletným sociálnym zariadením, TV a rádiom. Kapacita je 72 lôž..
Chata Teplica , Brezovica  (BrezovicaUbytovanie v chate v 3 izbách s kuchynkou a spoločenskou miestnosťou.
Penzión Teplička Penzión, Liptovská Teplička  (Bratislava Penzión v prostredí Nízkych Tatier vhodný pre rodinné dovolenky aj firemné akcie.
Penzión Terchová Penzión  (Terchová Penzión situovaný v obci Terchová, neďaleko lyžiarskeho strediska, ubytovanie v apartmánoch a dvojlô..
Hotel Terchovec Rekreačné zariadenie, Terchová  (TerchováPonuka služieb v RIC - Terchovec Objekt sa skladá z dvoch sektorov. Sektor A je voľne prístupný, ..
Hotel Termál ***, Vyhne  (Vyhne Hotel Termál je príjemný novozrekonštruovaný kongres a wellness hotel v nádhernom prostredí Banskoš..
Penzión Termal Penzión, Bojnice  (Bojnice Penzión poskytuje ubytovanie v Bojniciach od roku 2007 a spolu s reštauráciou, kaviarňou aa soľnou j..
Penzión Termál Penzión, Podhájska  (Podhájska Penzión obsahuje 3 a 4 posteľové izby, ktoré sú vybavené WC a sprchou. Sú veľmi vkusne a účelne zari..
Penzión Termal Penzión, Vrbov  (Vrbov Ubytovanie v obci Vrbov, v blízkosti Vysokých Tatier a Levočského pohoria.
Penzión Terra Vysoké Tatry Penzión, Nová Lesná  (Nová Lesná Ubytovanie je poskytované v rodinnom dome, v dvoj alebo trojposteľových izbách.
Chata Téryho , Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry éryho chata (2015 m) je najvyššie položená celoročne otvorená chata vo Vysokých Tatrách v horskej ča..
Penzión Tesla Rekreačné stredisko, Bžany  (Bžany Rekreačné stredisko ponúka ubytovacie a reštauračné služby. Bazén, minigolf, športové ihrisko, bar.
Penzión TESPA, s.r.o.  (LúčkyPrevádzkovanie ubytovacích a stravovacích služieb na Liptove. Prevádzkovanie Penziónu LIMBA v dedink..
Chata Teta , Hruštín  (Hruštín Samostatná zrubová chata. Je to KĽUDNÉ, TICHÉ miesto so súkromím, bez zbytočného ruchu. --Chata sto..
Hotel Tevel , Sládkovičovo  (Sládkovičovo Trojhviezdičkový Hotel Tevel Vám ponúka ubytovacie služby v modernom štýle s kapacitou 80 základných..
Penzión Texon Penzión, Levoča  (Levoča Ubytovanie v historickom meste Levoča.
Penzión Thehan Penzión, Košice  (Košice Novopostavený rodinný penzión v Košiciach poskytuje výhodné ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkovýc..
Hotel Therma ****, Dunajská Streda  (Dunajská Streda Ubytovacie a stravovacie služby. Wellness centrum.
Penzión Thermá Turistická ubytovňa, Veľký Meder  (Veľký Meder Turistická ubytovňa - 2-lôžkové izby, spoločné sociálne zariadenia.
Hotel Thermál , Beluša  (Beluša Hotel Thermál je zaradený ako turistická ubytovňa** a nachádza sa v lone prekrásnej prírody Strážovs..
Hotel Thermal , Veľký Meder  (Veľký Meder Poskytujeme kvalitné ubytovanie v blízkostu termálneho kúpaliska Thermal Corvinus v celkovo 21 izbác..
Hotel Thermal Kesov **, Mojmírovce  (Mojmírovce Hotel**ThermalKesov s kapacitou 56 lôžok ponúka ubytovanie v priestranných dvoj a trojposteľových iz..
Penzión Thermal Park , Bešeňová  (Ostrava, ČR Nabízíme Vám ubytování v nově postaveném apartmánovém komplexu LUKA*** přímo v areálu Thermal Park B..
Hotel Thorin *, Bratislava  (Bratislava Hotel sa nachádza na konci mestskej časti Dúbravka, severozápadne od stredu mesta. Neďaleko hotel..
Penzión Tiberia Penzión, Trenčín  (Trenčín Ponúkame ubytovanie v útulných izbách a apartmánoch s vlastnou kúpeľňou a WC. Izby sú vybavené telev..
Penzión Tiesňava Chatová osada, Považská Bystrica  (Považská Bystrica Chatová osada Tiesňava v kategórii A poskytuje ubytovanie v murovaných bungalowoch s dvoj a trojlôžk..
Penzión Tichá , Oščadnica  (Oščadnica Ak hľadáte dokonalé spojenie príjemného a útulného ubytovania, ideálnej rodinnej dovolenky a oddychu..
Penzión Tilia Penzión***, Levice  (Levice Penzión, ktorý je situovaný v centre mesta, v oáze zelene na brehu potoka Perec, má bohatú históriu...
Penzión Timea Penzión, Zuberec  (Zuberec Ubytovanie so stravou v Zuberci.V penzióne Timea nachádzajúcom sa v turisticky atraktívnej podroháčs..
Penzión Tina Penzión, Smižany  (Smižany Ubytovanie poskytujeme v troch dvojlôžkových izbách (dve z nich su s možnosťou prístelky) a v dvoch ..
Penzión Tina Privát, Suchá Hora  (Suchá Hora Penzión TINA Pre návštevníkov Oravy ponúkame ubytovanie v novopostavenom penzióne TINA. Penzión má ..
Penzión Tokima Privát, Štúrovo  (Štúrovo PENZIÓN TOKIMA - Ponúkame celoročné ubytovanie v rodinnom dome poskytujúcom plné súkromie. Ide o dvo..
Hotel Toliar ***, Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry Ubytovanie poskytujeme v dvojposteľových ízbách s možnosťou prístelky, v rodinných izbách a v štúdiá..
Chata Toliar , Kremnica  (Kremnica Rekreačné ubytovacie zariadenie v Kremnických horách. Sauna, spoločenská miestnosť, salónik. apartm..
Chata Tomi , Martin  (Šurany Chata ToMi ponúka ubytovanie v Martine v chatovej oblasti Martin-Stráne, na úpätí Malej Fatry v chrá..
Penzión Tomi Privát, Pribylina  (Pribylina Ubytovanie TOMI sa nachádza v tichom prostredí na okraji obce Pribylina s vyhliadkou na Západné, Vys..
Chata Tomiho  (ŠtrbaChata v Štrbe - 3 izby, spoločenská miestnosť, kuchyňa, sprcha a WC, vonkajšie záhradné posedenie. ..
Penzión Tomino Penzión, Banská Štiavnica  (Banská Štiavnica Kapacita penziónu: 3-dvojlôžkové izby / 6 osôb/ + prístelky podľa potreby 3-dvojlôžkové ..
Hotel Topky *, Banská Štiavnica  (Banská Štiavnica Hotel Topky leží v pokojnej, na lesy bohatej chránenej krajinnej oblasti v Štiavnických vrchoch, pri..
Hotel Torysa ***, Sabinov  (Sabinov HOTEL TORYSA poskytuje celoročné ubytovanie na úrovni trojhviezdičkového hotela v kompletne zrenovov..
Hotel Totem , Zvolen  (Zvolen Horský hotel TOTEM sa nachádza v Nízkych Tatrách, v úbočí kopca Lajštroch nad sedlom Čertovica (1238..
Hotel TP Družba ***, Senec  (Senec TP Hotel DRUŽBA bol postavený v r. 1998 a nachádza sa v Senci, 25 km od Bratislavy. Dominantou toht..
Penzión T-Produkt - Peter Švaral, Horné Hámre  (Horné Hámre Jazdecký areál ponúka predaj a ustajnenie koní, jazdy na koňoch, ubytovanie, pobyty v prírode a stan..
Penzión Tramper Penzión, Pavčina Lehota  (Ružomberok Penzión “TRAMPER” nájdete 5 km od Liptovského Mikuláša v malej obci Pavčina Lehota na začiatku Demän..
Penzión Trans Motel, Nitra  (Nitra Motel turistickej kategórie sa nachádza na hlavnej ceste Nitra-Nové Zámky za objektom Plastika, a.s...
Penzión Trattoria Penzión, Prešov  (Prešov Penzión sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí pod historickou časťou mesta. Ubytovanie je zaria..
Apartmán Tréningové centrum KOMPAS, združenie  (ŽilinaKompas – Ubytovanie sa nachádza v širšom centre mesta, v bezprostrednej blízkosti zastávky MHD. U..
Penzión Tri Potoky Rekreačné zariadenie, Kolárovice  (Kolárovice Zariadenie vhodné pre detské kolektívy, školské výlety, detské letné tábory.
Penzión Tri zruby  (PotokUbytovanie v obci Potok v 2 chatách (dve 2-lôžkové a jedna 4-lôžková izba; 4-lôžkový apartmán). Vyba..
Penzión Tribeč Motel, Tesárske Mlyňany  (Tesárske Mlyňany Motel sa nachádza na ťahu Nitra - Žiar nad Hronom pri Zlatých Moravciach. Poskytuje ubytovacie a str..
Hotel Trio , Smižany  (Smižany Hotel TRIO sa nachádza v lokalite Čingov - Hradisko. Kapacita a vybavenie penziónu: ..
Penzión Trnavan Ubytovňa, Trnava  (Trnava Ubytovacie služby v zrekonštruovanej ubytovni s kapacitou 1 260 miest. K dispozícii sú bytové jednot..
Penzión Troika Penzión, Pavčina Lehota  (Pavčina Lehota Penzión sa nachádza v obci Pavčina Lehota. Penzión TROIKA má celkovú kapacitu 24 lôžok. Ubytovať ..
Penzión Trója Motel, Dubnica nad Váhom  (Dubnica nad Váhom Ubytovanie v moteli.
Penzión Troskovič Privát, Piešťany  (Piešťany Ponuka ubytovania v súkromí v Piešťanoch a v Pobedíme.
Chata Trubačka , Levoča  (Levoča Ubytovanie v súkromí v objekte chaty „Trubačka“ s celoročnou prevádzkou s kapacitou 15 osôb (1x5, 1x..
Penzión Trusalová Horské rekreačné zariadenie, Turany  (Turany Horské rekreačné zariadenie. Možnosť celoročných pobytov. Škola v prírode. Turistika. Možnosti ubyt..
Penzión Trusalová Chaty, Turany  (Turany Ubytovanie v 38 chatách.
Penzión Třinec - rekreačné zariadenie, Žiar  (Žiar Ubytovanie v blízkosti mesta Liptovský Mikuláš a termálneho kúpaliska Aquapark Tatralandia.
Hotel Tulip House Boutique *****, Bratislava  (Bratislava Tulip House Boutique Hotel bratislava***** ponúka luxusné apartmány bratislava, priestranných a nadš..
Penzión TULIP TOURS, s.r.o.  (BratislavaOnline rezervácie hotelov a služieb po celom svete, poskytovanie UbytovaniXa pre individuálnych a sk..
Penzión Tulipán Penzión, Trnava  (Trnava Ubytovanie v blízkosti centra mesta v piatich samostatných dvojlôžkových izbách.
Penzión Turčan Ubytovanie, Turčianske Teplice  (Turčianske Teplice Ubytovacia kapacita je 10 stálych lôžok a 5 prístelkov, bez možnosti ubytovania zvierat. Ubytovan..
Kemp Turiec Autocamping, Martin  (Martin Ubytovanie - autocamping v blízkosti Martina a Martinských holí.
Penzión Turiec ový dom, Košťany nad Turcom  (Martin Ideální pro rodiny s dětmi, pro mladé lidi, na firemní i rodinné akce. Našim hostům nabízíme 4 dvoup..
Penzión Turistická ubytovňa Batizovce  (BatizovceUBYTOVANIE TATRY: Ponúkame ubytovanie v samostatnom rodinnom dome po kompletnej vnútornej rekonštruk..
Ubytovňa Turistická ubytovňa Dušan Záhorec  (Nižná- 2 x samostatný apartmány - kompletné sociálne zariadenie - možnosť kúrenia v krbe - veľká teras..
Penzión Turistická Ubytovňa, Banská Bystrica  (Banská Bystrica Ponúkame ubytovacie kapacity v kultúrnom a obchodnom centre mesta v 12-tich novozriadených dvojposte..
Penzión Turistická ubytovňa, Košice  (Košice Turistické ubytovanie s kapacitou 50 lôžok.
Penzión Turistická ubytovňa, Lučenec  (Lučenec Prevádzka turistickej ubytovne so stravovacími službami, organizovanie prednášok, prezentácií a spol..
Penzión Turistická ubytovňa, Penzión Handlová  (PrievidzaIzby s vybavením TV, chladnička, sprchovací kút, WC, apartmány s dvojlôžkom. V blízkosti krytá plavá..
Penzión Turistická ubytovňa, Stará Ľubovňa  (Stará Ľubovňa Turistická ubytovňa Stredná odborná škola Jarmočná 108 sa nachádza v meste Stará Ľubovňa v blízkosti..
Penzión Turistická ubytovňa, Štúrovo  (Štúrovo Celoročné ubytovanie so spoločným sociálnym zariadením.
Penzión Turistická ubytovňa, Zvolen  (Zvolen Ubytovanie vo Zvolene.
Penzión Tusristická ubytovňa - Lomník  (Dačov LomNávštevníci Ski centra Lomník sa môžu ubytovať v turistickej ubytovni, ktorá sa nachádza asi 0,5 km ..
Penzión Tutti Frutti Privát, Biely Kostol  (Biely kostol Ubytovanie v súkromí.
Hotel Twins **, Hurbanovo  (Hurbanovo Ubytovacie služby s celkovou kapacitou 15 lôžok. Reštaurácia so špecialitami domácej a medzinárodnej..
Penzión Tyché Club  (ŠuranyUbytovanie v podkrovných priestoroch so samostatným vchodom, dve dvojlôžkové izby. Samostatné WC, kú..
Hotel Tyrapol , Oravská Lesná  (Oravská Lesná Rekreačno-rehabilitačné služby. Kapacita 100 lôžok. Jacuzzi, fitnescentrum. Organizovanie spoločensk..

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


 

Ubytování Slovensko | Reality Malacky, reality Záhorie | Ďalšie odkazy
Byty k pronájmu i k prodeji z celé ČR. Jednoduché řešení exekuce

(c) 2008-2014 Katalóg ubytovania na Slovensku

     ubytovanie@echalupy.com