Katalóg ubytovania podľa abecedy

Pokročilé hledání Ceník a porovnání výhod   Kontakt

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Ubytovňa OAC Ubytovňa, Bratislava  (BratislavaUBYTOVANIE: je riešené tzv. bunkovým systémom. Jedna bunka sa skladá z dvoch ubytovacích izieb. Ka..
Kemp Oáza camp  (KomočaOáza camp v Komoči. Autokemping - možnosť UbytovaniXa v stanoch, karavanoch a súkromných chatkách. P..
Penzión Oáza Penzión, Prievidza  (Prievidza V penzióne Oáza Prievidza si nájdete 7 dvojlôžkových izieb, 2 trojlôžkové izby a jeden apartmán. ..
Penzión Oáza Penzión, Trnava  (Trnava 7 komfortne vybavených izieb so sprchou, WC, TV, chladničkou, k dispozícii fax a internet. Raňajky a..
Penzión Oáza Restaurant Penzión, Turčianske Teplice  (Turčianske Teplice Penzión** restaurant Oáza sa nachádza v centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice, kde sa liečia cho..
Apartman Obchodna apartments  (BratislavaApartmány Obchodná sa nachádzajú 500 metrov od Michalskej brány, ktorou sa dostanete do bratislavské..
Penzión Obrtáčová Lýdia, Zuberec  (Zuberec Ponúkame Vám ubytovanie v novopostavenom dome v Zuberci v tichom prostredí pri vstupe do oddychovej..
Penzión Obručná - rekreačné stredisko, Radzovce  (Radzovce Ubytovanie s kapacitou 7O osôb, možnosť ubytovania aj v chatkách. V hlavnej budove dvojlôžkové i..
Penzión Obšitník Penzión, Adidovce  (Adidovce Ponuka ubytovania v centre dediny Adidovce.Penzión má 400 m2 úžitkovej plochy plus dvojgaráž. V prie..
Penzión Okál , Liptovský Mikuláš  (Liptovský Mikuláš Apartmán Okál sa nachádza v mestskej časti obce Ploštín, ktorá obec je od mesta Liptovský Mikuláš vz..
Hotel OKO Centrum  (NitraPriamo v srdci starobylého mesta sa nachádza komplex, ktorý zahŕňa Nitranom dobre známu Reštauráciu ..
Hotel Old City , Bratislava  (Bratislava Hotel v centre mesta má kapacitu 8 trojlôžkových izieb s kúpeľňou.
Penzión Oliwa Rekreačné zariadenie, Trenčianska Teplá  (Trenčianska Teplá Rekreačné stredisko určené najmä pre školy v prírpde a detské letné tábory.
Penzión Olymp Penzión***, Komárno  (Komárno Nový, elegantný penzión sa nachádza v historickom centre mesta Komárno. V jeho blízkosti sú mestské ..
Penzión Olymp Penzión, Komárno  (Komárno Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchou a sú vybavené minibarom, telefónom, farebným televízorom..
Hotel Olympia **, Nitra  (Nitra Ubytovanie rôznych kategórií, v blízkosti výstaviska Agrokomplex. Reštaurácia s troma salónikmi.
Hotel Olympia Club ***, Poprad  (Poprad Club Hotel OLYMPIA *** Vám s kapacitou 28 lôžok Vám ponúka príjemné ubytovanie s komfortným vybavení..
Penzión Olympia Penzión, Banská Bystrica  (Banská Bystrica Celoročné ubytovanie v penzióne Olympia. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, inter..
Penzión Omad Pnezión, Počúvadlianske jazero  (Počúvadlianske jazero OMAD - Penzión pri jazere je umiestnený v unikátnom prostredí priamo na južnej pláži Počúvadlianskeh..
Penzión Ompitál Penzión, Doľany  (Doľany Ubytovanie v rodinnom penzióne v obci Doľany. Turistické atrakcie Hrad Červený Kameň a Jaskyňa Driny..
Hotel Ondava ****, Stropkov  (Stropkov Hotel má ubytovaciu kapacitu 70 miest rozdelených do 28 izieb a apartmánov, kapacita hotelovej rešta..
Chalupa Ondrej , Donovaly  (Donovaly Horská rekreačná obec (850 m) západnej časti Nízkych Tatier rozložená v širokom sedle na hlavnej ces..
Penzión ONDRÍK, s.r.o. - Ubytovanie  (LiesekKapacita: 16 osôb / 4 izby 2x2, kuchyňa, spoločenská miestnosť + 1xFTV, 5xWC, sprchovací kút. Ubytov..
Penzión Ondrišek Maroš, Jaslovské Bohunice  (Jaslovské Bohunice Turistická a robotnícka ubytovňa s celodenným stravovaním. Kapacita 20 osôb, kuchynka, spoločné sprc..
Penzión Opál Penzión, Zámutov  (Zámutov Izby sú novo zrekonštruované. Kapacita penziónu je 35 lôžok. Osem izieb je dvoj posteľových s vlastn..
Penzión Opalex Rekreačné zariadenie, Kokošovce  (Kokošovce Ponuka ubytovania a stravovacích služieb v rekreačnej oblasti Sigord.
Penzión Opatová Rekreačné stredisko, Trenčín  (Trenčín Ubytovanie v rekreačnom stredisku Opatová pre 120 osôb.
Hotel Orava ***, Vitanová  (Vitanová Novopostavený trojhviezdičkový Orava Hotel sa nachádza v jednom z najkrajších miest regiónu Orava. H..
Penzión Orava Salaš, Bobrov  (Bobrov Reštauračné a ubytovacie služby. Možnosť realizácie svadieb a rodinných osláv. V reštaurácii Vám po..
Penzión Orava Tour - Ing. Eduard Dunčič, Námestovo  (Námestovo Ranč u Edyho v Námestove pri Oravskej priehrade ponúka možnosť aktívneho využitia voľného času pre r..
Hotel Oravan , Oravský Podzámok  (Oravský Podzámok Ubytovanie je v 2-lôžkových a 4-lôžkových izbách. Pre náročnejších je možnosť ubytovania v 2 a 4-lôž..
Penzión Oravec Privát, Nová Lesná  (Nová Lesná Dom je postavený na pozemku o rozlohe viac ako 3000 m2, ktorého väčšia časť je upravená záhrada, na ..
Kemp Oravice Autoing  (Vitanová AUTOKEMPING ORAVICE* ponúka ubytovanie v bungalovoch, stanovanie a kempovanie na trávnatej ploche s..
Penzión Oravský Biely Potok Privát  (Oravský Biely Potok K ubytovaniu slúži novo postavené podkrovie rodinného domu so samostatným vchodom. K dispozícii s..
Penzión Oravský háj Penzión, Brezovica  (Brezovica K dispozícii je 21 izieb - 14 dvojlôžkových a sedem apartmánov, celková kapacita je 65 lôžok.
Penzión Oravský zrub Penzión, Nižná  (Nižná Ubytovanie penzióne - drevenom zrube na Orave. 9 izieb s TV, internetom a sociálnym zariadením. ..
Hotel Orešnica , Pribylina  (Pribylina Ubytovanie v oblasti Západných Tatier, relaxačné a wellness služby, možnosti rybolovu. Všetky izby ..
Penzión Orgován Motel, Moldava nad Bodvou  (Moldava nad Bodvou Ubytovacie a stravovacie služby. Usporadúvanie spoločenských akcií ako sú svadby, promócie a iné. Mo..
Hotel Orchidea , Veľký Meder  (Veľký Meder Hotel Orchidea Veľký Meder je nový nadštandartne vybavený hotel, priamo pred vchodom do areálu termá..
Penzión Orion Penzión, Prievidza  (Prievidza Penzión Orion sa nachádza v tichej časti Prievidze, necelých 15 minút chôdze od centra mesta. Ubyto..
Penzión Orion Penzión, Stará Lesná  (Stará Lesná Ubytovanie v Starej Lesnej.Všetky izby v penzióne ORION sú zariadené novým ątýlovým nábytkom. Kaľdá ..
Penzión Orka Penzión, Oščadnica  (Oščadnica Ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi.
Penzión Orko Privát, Štôla  (Štôla Ubytovanie v rodinnom dome.
Hotel Orlan **, Bratislava  (Bratislava Garni hotel ** orlan ponúka ubytovanie v jedno- dvoj- trojlôžkových izbách a apartmáne s celkovou ka..
Pensión Orlík Penzión, Veľká Lomnica  (Veľká LomnicaPenzión Orlík sa nachádza vo Velkej Lomnici vzdialenej od Popradu 8 km a od Tatranskej Lomnice 8 km...
Penzión Ormet - rekreačné zariadenie, Teplý Vrch  (Teplý Vrch ORRMET - Rekreačné zariadenie Teplý Vrch Vám ponúka celoročné pobyty pre školské zájazdy, školu v..
Penzión Ormet Rekreačné zariadenie, Teplý Vrch  (Teplý Vrch Celoročné pobyty pre školské zájazdy, školu v prírode, školenia a rôzne akcie.
Chata Orol , Terchová  (Terchová Chata Orol sa nachádza priamo vo Vrátnej doline v chatovej oblasti Sokolie. Ponúka komfortné ubytova..
Chata Osada Dallas, spol. s r.o., Kľačno  (KľačnoJazdenie na koni, aktívny oddych, organizovanie športových dní a firemných akcií, zastajňovanie koní..
Penzión Osada Penzión, Slanická Osada  (Slanická Osada Ponuka ubytovania v penzióne a na dvoch chatách. Slanická izba je hlavná časť komplexu Penziónu Osa..
Ubytovňa Osada Ubytovňa, Liptovská Osada  (Liptovská OsadaTuristická ubytovňa má 11 izieb s kúpeľňou a spoločenskú miestnosť. Je vhodná na ubytovanie rodín i ..
Hotel Osobitá , Zuberec  (Zuberec Horský hotel*** OSOBITÁ je situovaný v horskom prostredí Západných Tatier v Roháčoch v Tatranskom..
Penzión Ostredok Rekračné zariadenie, Jasná  (Nitra Nachádza sa v najkrajšej časti Nízkych Tatier - v Jasnej, 15 km od Liptovského Mikuláša, 33 km od ..
Hotel Ostrov **, Trenčín  (Trenčín Hotel na ľavom brehu rieky Váh v športovo-rekreačnom areáli s výhľadom na Trenčiansky hrad. ŠPORT ..
Penzión Oščadnica  (Oščadnica Dovoľujeme si Vám ponúknuť ubytovanie na nadštandardnej úrovni v apartmánovom dome situovanom pri na..
Chata ová Elza  (PatinceChata s celoročnou prevádzkou sa nachádza 50m od vstupu do areálu. Tvoria ju dva samostatné apartmá..
Chata ová Huty  (HutyUbytovanie v štyroch samostatných nadštandardných apartmánoch v chate s klubovou miestnosťou vybaven..
Penzión ové domy, Štúrovo  (Štúrovo Ubytovanie v dvoch apartmánových domoch Solar 5 x 4 lôžok a Luna 2 x 4 lôžok v tichom a príjemnom pr..
Chata ové chatky AQUADUO  (Liptovská SielnicaDve apartmánové chatky v tichom prostredí pri Liptovskej Mare, aquaparku Tatralandia, Thermalparku B..
Penzión ový dom  (ĽubeľaRodinný dom sa nachádza na Liptove v obci Ľubeľa vzdialenej 10km od mesta Liptovský Mikuláš a 16 km ..
Penzión ový dom Almet  (DonovalyUbytovanie v apartmánoch, kompletná kuchynská výbava, CD prehrávač, magnetofón, rádio, spoločenské h..
Penzión ový dom Cyprián  (Červený KláštorUbytovanie v apartmánovom dome, ktorý harmonizuje s okolitým prostredím. V suteréne garáže, vináreň,..
Apartmán ový dom Fatrapark  (RužomberokApartmánový dom Fatrapark je v prekrásnom prostredí Hrabovskej doliny v Ružomberku v bezprostrednej ..
Penzión ový dom GOLEM  (Tatranská ŠtrbaApartmánový dom GOLEM ponúka luxusné ubytovanie vo Vysokých Tatrách za dostupné ceny. Nachádza sa v ..
Apartmán ový dom Jarča  (Partizánska ĽupčaNa okraji obce Partizánska Ľupča na Liptove v Nízkych Tatrách je k dispozícii rekreačný dom s 1/3 sp..
Apartman ový Dom Králiky  (KrálikyApartmánový dom Králiky sa nachádza v obci Králiky, východne od Kremnických vrchov. K dispozícii tu ..
Penzión ový dom Martha  (Liptovský JánUbytovanie v apartmáne pod Tatrami, možnosť rekreačných činností. ..
Penzión ový dom Red  (PodhájskaCeloročné Ubytovanie v dvojlôžkových apartmánoch s bazénom. Vlastný vchod, kuchyňa s chladničkou, TV..
Penzión ový dom Spiežovec  (DonovalyUbytovanie v apartmánoch, kompletná kuchynská výbava, CD prehrávač, magnetofón, rádio, spoločenské h..
Penzión ový dom Šafran  (DonovalyApartmánový komplex nachádzajúci sa v obci Donovaly. Kaviareň s biliardovými stolmi, reštaurácia s p..
Penzión ový dom Šafran  (DonovalyPoskytovanie UbytovaniXa na Donovaloch v apartmáne pre 6 osôb. ..
Penzión ový dom TATRAN  (DonovalyApartmánový dom s celoročným ubytovaním na Donovaloch. Apartmánový dom TATRAN spĺňa podmienky ubyt..
Penzión ový dom v Podhájskej  (PodhájskaPonúkame prenájom apartmánu a štúdií v Apartmánovom dome. V Apartmánovom dome poskytujeme apartmán ..
Penzión ový dom, Dunajská Streda  (Dunajská Streda Vždy ste snívali o pompéznej vile v luxusnej štvrti? Nemusíte byť milionárom, staňte sa naším hosťom..
Penzión OZ Ranč Nádej, Svätý Anton  (Svätý Anton Ranč ponúkajúci široké možnosti trávenia voľného času - westernové vystúpenia, vystúpenia hudobných ..

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


 

Ubytování Slovensko | Reality Malacky, reality Záhorie | Ďalšie odkazy
Byty k pronájmu i k prodeji z celé ČR. Jednoduché řešení exekuce

(c) 2008-2014 Katalóg ubytovania na Slovensku

     ubytovanie@echalupy.com