Katalóg ubytovania podľa abecedy

Pokročilé hledání Ceník a porovnání výhod   Kontakt

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Chata M.R. Štefánika , Brezno  (Brezno Celoročná prevádzka chaty umožňuje návštevníkom pobyt v horách vo všetkých ročných obdobiach. Ponúka..
Penzión Ma.Ja.Mi ový dom, Patince  (Patince MA.JA.MI apartmánový dom sa nachádza v rekreačnom areáli Patince, približne 15 km od Komárna. Areál ..
Penzión Maan Penzión, Tatranská Štrba  (Tatranská Štrba PENSION MAAN - OBJEKT 1 Penzión MAAN ponúka 7 priestranných dvojposteľových a trojposteľových izieb..
Kemp Madarász Rekreačné stredisko, Blahová  (JahodnáZákladnou činnosťou rekreačného strediska Madarász je poskytovanie reštauračných, ubytovacích služie..
Penzión Magda , Vrbov  (Vrbov Vitajte na stránkach Penziónu Magda, ktorý sa nachádza v malebnom prostredí podtatranskej obce Vrbov..
Penzión Magdaléna Penzión, Terchová  (Terchová Ubytovanie v penzióne s kapacitou 13 osôb.
Hotel Mager , Zlaté Klasy  (Zlaté Klasy Hotel Mager ponúka svojim hosťom ubytovanie v jedno-, dvoj- a trojlôžkových izbách. Všetky izby sú n..
Penzión Magistrál Turistická ubytovňa, Čierne  (Čierne Turistická ubytovňa Magistrál - ubytovanie, reštauračné služby.
Hotel Magnólia ***, Piešťany  (Piešťany Hotel Magnólia ponúka komfortné ubytovanie v 137 izbách, vrátane 10-tich pohodlných apartmánov. Izby..
Penzión Magnólia ový dom, Levice  (Levice Novovybudovaný apartmánový dom MAGNÓLIA ponúka ubytovanie v dvoch apartmánoch typu "2 + 2" spálň..
Penzión Magnólia Penzión, Trenčín  (Trenčín Ubytovanie poskytujeme celoročne nonstop. K ubytovaniu slúži 7 dvojlôžkových izieb, 2 apartmány, 1 j..
Hotel Magnus ****, Trenčín  (Trenčín Moderný štvorhviezdičkový hotel v strategickej polohe na Považí. Štýlový interiér, široký rozsah kva..
Hotel Magura *, Vyšné Ružbachy  (Vyšné Ružbachy Ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách. Požičovňa horských bicyklov, sauna.
Hotel Magura , Prievidza  (Prievidza Hotel Magura sa nachádza na hlavnom ťahu Trenčín - Banská Bystrica. Len 1 km od hotela sa rozpresti..
Hotel Magura , Ždiar  (Ždiar Hotel MAGURA je situovaný v Monkovej doline v tichom prostredí s nádherným výhľadom na hrebene Beli..
Penzión Magura Penzión***, Bardejov  (Bardejov Penzión Magura ponúka svojim hosťom kvalitné ubytovanie v štyroch dvojlôžkových izbách s možnosťou p..
Pension Magura Village  (BešeňováKomplex tradičných slovenských drevených chalúp Magura Village sa nachádza v malebnom prostredí dedi..
Hotel Máj , Piešťany  (Piešťany Sympatický plne bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pre všetky generácie, pre seniorov i ..
Chata Maja , Levice  (Levice Chatka sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove, obľúbeného rodinného letoviska zná..
Penzión Maják Penzión, Banská Bystrica  (Banská Bystrica Penzión Maják sa nachádza na tichom mieste vo vzdialenosti do 1 km od centra Banskej Bystrice. Jeho ..
Chata Majdán , Horné Orešany  (Horné Orešany Ponúkame Vám ubytovanie v obci Majdánske (Horné Orešany) pri Trnave. Ani nie 10 km od našej chaty sa..
Penzión Majerová , Trnava  (Trnava Poskytovanie ubytovania v apartmánoch v Tatranskej štrbe, Ružomberku a Trenčianskych Tepliciach.
Penzión Majk Penzión, Heľpa  (Heľpa Ubytovanie v penzióne s kapacitou 45 miest, k dispozícii je denný bar, bazén, fitnes. Celoročná prev..
Chata Majka , Dolná Strehová  (Dolná Strehová Počet lôžok: 12 (v dvoch samostatných jednotkách po 6 lôžok) Týždenný pobyt je od soboty do sobot..
Penzión Majovey Penzión, Žilina  (Žilina Ubytovanie v izbách s kompletným vybavením toaleta, sprcha alebo vaňa, satelit, televízia. Reštaurác..
Penzión Majster Ubytovňa, Bratislava  (Bratislava V ubytovni ponúkame výhodné krátkodobé ako i dlhodobé ubytovanie za nízke ceny. Kapacita ubytovne j..
Hotel Mak , Terchová  (Terchová Hotel MAK, moderný penzión hotelového typu sa nachádza v srdci atraktívnej turistickej oblasti Slove..
Penzión Mak Drevenica, Kvačany  (Liptovská Sielnica Láka Vás ubytovanie v drevenici? My Vám túto možnosť ponúkame v drevenici, ktorá bola postavená v..
Penzión Makov Penzión  (Makov Ubytovanie v penzióne • 4x4 lôžkové izby + možnosť prístelky, sprcha, WC • reštaurácia s vy..
Penzión MAKOVICA  (Nižná PoliankaRekreačná oblasť situovaná v blízkosti Nízkych Beskýd, v hornom Šariši. ..
Chata Malá - Oravská lesná  (Oravská LesnáMalá chata je súčasťou Noali areálu Oravská lesná, ktorý sa nachádza v tichej dedine na Orave, v Ora..
Penzión Malá Fatra Penzión, Terchová  (Terchová Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v 2, 3, 4 posteľových izbách s kompletným sociálnym vybavením, TV ..
Hotel Malina **, Ružomberok  (Ružomberok Hotel Malina Vám ponúka 25 izieb. Súčasťou vybavenia každej izby je kúpeľňa a toaleta, televízor ..
Penzión Mališka Ľubomír, Tvrdošín  (Tvrdošín Privát Antoni. Ubytovanie s kapacitou osem osôb v tichom prostredí na okraji mesta.
Penzión Malokarpatská vinohradnícka spoločnosť, a.s.  (PezinokSpoločnosť sa zaoberá vinohradníckou a vinárskou výrobou, predajom vína z vlastnej produkcie a posky..
Chata Malužiná , Malužiná  (Malužiná K dispozícii je podkrovie so samostatným vstupom, kde nájdete štyri izby, dve kúpelne s WC, kuchynsk..
Penzión Malý penzión STIV  (Vyšná BocaUmiestnený je priamo na lyžiarskom svahu strediska STIV, cca 50m od Horského penziónu STIV. V zimnej..
Hotel Mama´s Design & Boutique  (Bratislava Všetky izby sú dvojlôžkové s manželskými posteľami, ktoré vám na požiadanie môžeme oddeliť. Izby sú ..
Penzión Mamaison Residence Sulekova Bratislava  (Bratislava Zariadenie Mamaison Residence Sulekova sa nachádza v pokojnej bratislavskej rezidenčnej štvrti. Ponú..
Penzión Manderlak Penzión, Bobrovec  (Bobrovec Penzion a reštaurácia Manderlak sa nachádza v centre Liptova, v malebnej a rázovitej obci ..
Kemp Manín Autoing, Považská Bystrica  (Považská Bystrica V severozápadnej časti Strážovskej hornatiny, 6 km od Považskej Bystrice medzi Veľkým Manínom ( 891..
Penzión Manín Penzión, Považská Bystrica  (Považská Bystrica Ubytovanie v penzióne, ktorý vznikol rekonštrukciou starej školy. Ponúkame Vám ubytovanie v desiati..
Kemp Mara , Liptovský Trnovec  (Liptovský Trnovec Autokemp na brehu priehrady Liptovská Mara, možnosť ubytovania v chatovej osade.
Hotel Maraton Boutique ****, Košice  (Košice Boutique Hotel Maraton ponúka ubytovanie v 16-tich izbách, ubytovacia kapacita je 33 lôžok a 4 prís..
Penzión Marco Polo Penzión, Vrútky  (Vrútky Rozdelenie izieb a služby: 1 x 2 - posteľová izba 2 x 2 - posteľová izba + možnosť prístelku ..
Penzión Marek , Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry Ubytovanie pre 2-3 osoby v Novom Smokovci, apartmán vybavený kuchynskou linkou, kúpeľňou, televízou ..
Penzión Marek Lopušek  (Spišské BystréUbytovanie formou privátu v obci Spišské Bystré. Ponúkame Vám možnosť ubytovať sa v tejto dedinke le..
Hotel Margit ***, Trenčianske Teplice  (Trenčianske Teplice Hotel sa nachádza v centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Hotel disponuje 24 lôžkami.
Chata Margita , Kremnica  (Kremnica Zariadenie je rodinného typu, nachádza sa v malebnom prostredí Kremnických vrchov s krásnym výhľadom..
Penzión Margita-Ilona - rekreačné zariadenie, Levice  (Levice Rekreačné zariadenie s možnosťou kempingu. Termálne kúpalisko, stanový tábor, školy v prírode, plave..
Penzión Margitin dvor - Mgr. Daniela Heldová, Častá  (Častá Možnosť agroturistiky, kurzov jazdectva a ubytovania. 30 kilometrov od Bratislavy.Margitin dvor sa n..
Chata Mária , Prosiek  (Prosiek Poloha: cca 5 km od Liptovského Mikuláša v obci Prosiek Aquapark Tatralandia 4 km Ja..
Chata Mária , Stráňany  (Stráňany Chata Mária sa nachádza v malebnej dedinke Stráňany, ktorú obklopuje divoké, tajomné pohorie Spišske..
Chata Mária , Terchová  (Terchova Ubytovanie pre 7 osôb v Národnom parku Malá Fatra, v okolí sú športové možnosti: lyžovanie, letná a ..
Chata Mária , Zázrivá  (Zázrivá Ubytovanie PENZIÓN FATRA a CHATA MÁRIA v Zázrivej je pre vás správna voľba, ak hľadáte ubytovanie na..
Penzión Mária Benišová  (KrompachyUbytovanie s 3 izbami s kapacitou 10 lôžok, priestor na lyže, samostatný vchod. Možnosť zjazdového l..
Penzión Mária Chovancová  (Červený KláštorPrivát sa nachádza v oblasti Pieninského národného parku v obci Červený Kláštor, 2 samostatné izby v..
Penzión Mária Penzión, Korňa  (Korňa Ubytovanie na Kysuciach v obci Korňa.V hotelovej časti ponúkame ubytovanie s kapacitou 42 lôžok, kat..
Penzión Mária Penzión, Liptovský Mikuláš  (Liptovský Mikuláš Penzión je zariadený vo vidieckom štýle a poskytuje pohodlné ubytovanie a príjemné posedenie v typic..
Penzión Mária Penzión, Smižany  (Smižany Ubytovanie v 8 dvojlôžkových izbách, ktoré pôsobia veľmi útulne najmä vďaka zariadeniu zo svetlého m..
Penzión Mária Penzión, Trenčín  (Trenčín Ponúkame dvojpodlažné dvojlôžkové izby, vybavené vlastným sociálnym zariadením, sat-tv, internet - W..
Penzión Mária Penzión, Vrbov  (Vrbov Penzión* Mária Vám ponúka nadštandardné ubytovacie možnosti v podhorí Vysokých Tatier na okraji kúpe..
Chata Marián a Tomáš , Malatíny  (Malatíny Vybavenie chát: dve nové samostatné chaty , ktoré sú umiestnené vedľa seba v stráženom areáli, s v..
Penzión Marianka Privát, Závažná Poruba  (Závažná Poruba Ubytovanie rodinného typu v Nízkych Tatrách neďaleko lyžiarskeho strediska.
Penzión Marianna Privát, Smolník  (Smolník Ubytovanie v súkromí v najstaršom zachovalom mestskom dome z roku 1681. Privát MARIANNA (1/2+2,..
Chata Marica , Margecany  (Margecany Reštauračné a ubytovacie služby. Viacúčelové ihrisko, pláž, požičovňa horských bicyklov a člnov, det..
Penzión Marika Penzión, Budimír  (Budimír - Penzión MARIKA sa nachádza iba 9 km od Košíc v smere na Prešov - odbočka z diaľnice. - Na prízemí..
Chata Marína , Čremošné  (Martin Chata Marína sa nachádza v obci Čremošné neďaleko kúpeľného mesta Turčianske Teplice. Z chaty ..
Penzión Marína Penzión, Brezno  (Brezno Penzión sa nachádza priamo v areáli objektu SLOVENSKÁ KÚRIA v pamiatkovom centre mesta Brezna na Ráz..
Penzión Marína Penzión, Dolný Kubín  (Dolný Kubín Penzión Marína*** bol uvedený do prevádzky v roku 1990. Nachádza sa v historickej časti Dolného Kubí..
Penzión Marion Privát, Trstené  (Trstené Romantická chalupa sa nachádza v turisticky najatraktívnejšej lokalite Slovenska na Liptove v malebn..
Apartmán Marko Vila  (Nová LesnáVILA MARKO- apartmanovy dom v Novej Lesnej , samostatne dvojlozkove izby so socialnym zariadenim TV ..
Penzión Maroš Privát, Liptovská Osada  (Liptovská Osada Privat MAROŠ Vám ponúka ubytovanie v poschodovom nadštandardne vybavenom rodinnom dome v obci Liptov..
Penzión Marpol - Pavol Halka, Oravska Polhora  (Oravska Polhora Ubytovanie v sukromí pre 10 osôb s možnosťou prístelky, neďaleko poľských hraníc.
Hotel Marrol´s Boutique  (Bratislava Päťhviezdičkový Marrol´s Boutique Hotel sa nachádza v historickom centre Bratislavy. Spolu s ubytova..
Penzión Marta Privát, Zákamenné  (Zákamenné Ubytovanie v modernom rodinnom dome v oddelenej časti s vlastným vchodom v obci na hornej Orave. Dve..
Penzión Martha ový dom, Liptovský Ján  (Liptovský Ján Vitajte na stránke ubytovania v súkromí Martuška a apartmánového domu Martha. Sme radi, že ste nás n..
V súkromí Martin Chmelík  (Turčianske TeplicePonuka Ubytovania v súkromí v Turčianskych Tepliciach v blízkosti Spa Aquaparku.
Penzión Martin Snopek - TUTTI FRUTTI  (TrnavaUbytovanie v súkromí s kapacitou 11 ľudí. Maloobchod s potravinami, ovocím, zeleninou, mliečnymi, mä..
Penzión Martinov Dvor Penzión, Teplička nad Váhom  (Teplička nad Váhom Ubytovanie v penzióne v štýle tradičnej slovenskej zemianskej kúrie.
Hotel Martinské hole ***, Martin  (Bratislava Horský hotel, ktorý sa nachádza priamo v lyžiarskom stredisku Martinky.
Hotel Martinské hole , Martin  (MartinChata Martinské hole sa nachádza v pohorí Malá Fatra v centre lyžiarskeho strediska Martinské hole. ..
Chata Maruška , Ružomberok  (Ružomberok Ubytovanie v chatovej oblasti Hrabovo.
Penzión Matištík Privát, Zuberec  (Zuberec Ubytovanie v samostatnej prístavbe za rodinným domom so samostatným vchodom s celkovou kapacitou ..
Penzión Maťus Dušan, Liesek  (Liesek Ubytovanie v súkromí na Orave, 5km od Oravíc. Izby s kúpelňami, WC, kuchynským kútom, TV. ubyto..
Penzión Matušek Privát, Terchová  (Terchová Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v rodinnom dome na samostatnom poschodí v podkroví.K dispozícii sú ..
Penzión Mátyás Penzión, Veľký Meder  (Veľký Meder Mátyás pension sa nachádza v kúpeľnom meste Veľký Meder, 600m od termálneho kúpaliska. Ubytovanie v ..
Penzión Maxim Penzión, Bojnice  (Bojnice Ponuka ubytovania v penzióne neďaleko Bojnického zámku.Kapacita ubytovania je 20 izieb. Všetky izby..
Penzión Maxim Penzión, Demänová  (Liptovský Mikuláš Penzión MAXIM** Vám ponúka sedem izieb s dvoma, tromi a štyrmi lôžkami. Každá izba má vlastné sociál..
Penzión M-Club, s.r.o., Svätý Peter  (Svätý Peter Rodeo Ranch - westernové jazdenie, vychádzky na koňoch do prírody a ustajňovanie koní s komplexnou s..
Penzión MDW, s.r.o.  (ZázriváPonuka UbytovaniXa v penziónoch, hoteloch, chatách, privátoch v okolí Zázrivej. ..
Penzión Medea Penzión, Čadca  (Čadca Ubytovanie v penzióne Medea v centre mesta Čadce. Možnosť stravovania, parkovania v objekte.
Hotel Medišport **, Rožňava  (Rožňava Ubytovanie, wellness centrum. Ubytovacia kapacita hotela je 49 osôb.
Penzión Medveď Penzión, Medvedie  (Medvedie Ubytovanie v penzióne s bazénom, saunou a vírivkou. Penzión Medveď ponúka 2-lôžkové a 3-lôžkové izby..
Hotel Melrose , Liptovský Ján  (Liptovský Ján Poskytovanie ubytovania a stravovania s možnosťou usporiadania seminárov a školení.
Apartman Melrose Apartments  (BratislavaKomplex Melrose Apartments v Bratislave ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo vstupnej ha..
Hotel Merci , Únovce  (Únovce Naše izby, ktoré sú vybavené LCD televízorom, Vám poskytujú pokoj a relaxáciu po namáhavom pracovnom..
Hotel Mercure Bratislava Centrum  (BratislavaHotel Mercure Bratislava Centrum je luxusný dizajnový hotel, ktorý sa nachádza v centre Bratislavy, ..
Hotel Merkúr , Kaluža  (Kaluža Hotel má kapacitu 50 lôžok a 3 apartmány. Je zatriedený do kategórie*** (3 - hviezdičkového hotela..
Penzión Meštiansky dom  (Rimavská SobotaUbytovanie v meštianskom dome, v 5 bytoch s vlastným parkoviskom. ..
Penzión Meštianský dom  (Rimavská SobotaPonuka UbytovaniXa v 5 vybavených bytoch - jednoizbové, dvojizbové a trojizbový s terasou. ..
Hotel Metal , Dubnica nad Váhom  (Dubnica nad Váhom 105 dvojposteľových izieb - apartmánov s výmerou 30m2 s vlastnou kúpeľňou, WC. Všetky apartmány majú..
Hotel Metropol ***, Spišská Nová Ves  (Spišská Nová Ves Hotel METROPOL*** svojim klientom ponúka pohodlné ubytovanie v dvoch typoch izieb, v štandardných (S..
Penzión Mgr. Jiří Koukal  (Banská BystricaPrevádzkovanie cestovnej kancelárie s ponukou UbytovaniXa v chatách a chalupách na Slovensku. ..
Penzión Mičová Chaty, Terchová  (Terchová Vstupnou bránou do Vrátnej je Terchová - obec preslávená legendárnym hrdinom Jurajom Jánošíkom a ter..
Hotel Mier , Pribylina  (Pribylina Hotel MIER sa nachádza v Račkovej doline v Západných Tatrách. V roku 2003 bol hotel kompletne zrekon..
Penzión Mier Penzión, Hlohovec  (Hlohovec Hotel MIER vám v zrekonštruovaných priestoroch ponúka: ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbá..
Penzión Michaela Penzión, Vyhne  (Vyhne Penzión Michaela sa nachádza v malebnom prostredí prírody obce Vyhne. Celková kapacita penziónu je 3..
Penzión Michal Penzión, Ždiar  (Ždiar Novopostavený penzión „Michal“ sa nachádza v pamiatkovo chránenej rezervácii ľudovej architektúry v ..
Penzión Michalka Stanislav, Piešťany  (Piesťany Ubytovanie v rodinnom dome pre 4 až 8 osôb.
Penzión Mika Penzión, Štúrovo  (Štúrovo Penzión MIKA sa nachádza 80m od termálneho kúpaliska VADAŠ. Každá izba má samostatnú kúpeľňu s toal..
Pensión Miklóšová Viktória RNDr., Dunajská Streda  (Dunajská StredaPenzión a ranč Arkádia. Agroturistika, gastronómia. Obec Kyselica sa nachádza iba 30 km od hlavného..
Pensión MIKOMIX spol. s r.o.  (ŽilinaUbytovanie v 2-3-4 lôžkových izbách so samostatnými sociálnymi zariadeniami s TV a chladničkou. V pr..
Penzión Mikula Jozef, Čadca  (Čadca Poskytovanie ubytovania.
Penzión Milady Penzión, Ružomberok  (Ružomberok Penzión "MILADY" sa nachádza na pokojnej mestskej ulici mimo centra v Ružomberku, kde hranica mesta ..
Penzión Milan Penzión, Trenčianske Teplice  (Trenčianske Teplice Penzión Milan sa nachádza v pokojnej oblasti v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice na úpätí kopca ..
Penzión Milano Privát, Beharovce  (Beharovce Ubytovanie v súkromí. Stravovacie a relaxačné služby. V blízkosti sa nachádza Spišský hrad, Dreveník..
Penzión Milénium Penzión, Humenné  (Humenné Radi Vás obslúžime v príjemnom prostredí reštaurácie s kapacitou cca 40 miest, ktorá je súčasťou pen..
Penzión Milica Vila, Rajecké Teplice  (Rajecké Teplice Ubytovanie v centre Rajeckých Teplíc, ponuka víkendových relaxačných pobytov. Čakajú na vás: -..
Penzión Milka Penzión, Habovka  (Habovka Penzión v obci Habovka na Orave, ktorá je obklopená peknou prírodnou scenériou ako hlavne Roháče - Z..
Penzión Milka Penzión, Ždiar  (Ždiar Ubytovanie v súkromí. Izby s vlastným sociálnym zariadením. K dispozícií spoločenská miestnoť s TV a..
Hotel Millennium , Oravský Biely Potok  (Oravský Biely Potok Hotel MILLENNIUM** sa nachádza v známom centre zimnej a letnej turistiky v Západných Tatrách ..
Penzión Milotín Penzión, Zuberec  (Zuberec Ubytovanie v 9 izbách. Parkovanie v objekte.
Penzión Milvar Ubytovňa, Banská Bystrica  (Banská Bystrica Ubytovanie poskytujeme v trojlôžkových a jednolôžkových izbách bunkovým systémom Každá bunka je vyb..
Penzión Milý Privát, Vrútky  (Vrútky Ponúkame ubytovanie v trojizbovom priváte s vlastnou kuchyňou,kúpeľňou,WC v tichom atraktívnom prost..
Penzión Mima a Lula , Santovka  (Santovka Počas letnej sezóny ponúkame našim hosťom ubytovanie v rodinnom dome s prístavbou neďaleko termá..
Penzión Mi-Ma Penzión, Kováčová  (Kováčová Ubytovanie v rodinnom penzióne na úpätí Kremnického pohoria nad termálnym kúpaliskom. Na každej izb..
Penzión Mimi Privát, Terchová  (Terchová Ponúkame Vám príjemné ubytovanie, ktoré sa nachádza v centre obce Terchová v tichej časti. Je to sam..
Chata Mimka , Krpáčovo  (Vlkanová Celoročné ubytovanie v chatovej osade v Nízkych Tatrách s maximálnou kapacitou 8 osôb. Vedľa chaty t..
Chata Mimka , Tatranská Štrba  (Tatranská Štrba Najvyhľadávanejším, ale aj najkrajším pohorím Slovenska sú Vysoké Tatry. Ako obrovský skvost sa pnú ..
Hotel Minciar Horský **, Skalka pri Kremnici  (Kremnica V hotelovej časti vám ponúkame útulne zariadené izby s dvomi prípadne tromi lôžkami, s kúpeľňou a so..
Penzión Minerál Penzión, Podhájska  (Podhájska Novovybudovaný penzión Minerál ponúka svojim hosťom príjemné ubytovanie v tesnej blízkosti termálneh..
Penzión Minerva Rekreačné zariadenie, Vinné  (Vinné Minerva sa nachádza v centre Šíravy, oblasť Kamenec. Kapacita objektu : Počet 2 - posteľových iz..
Penzión Mirabel Penzión, Liptovský Michal  (Liptovský Michal Ubytovanie rodinného charakteru. V dvojlôžkovej izbe možnosť prístelky. Je k dispozícii 6 dvojlôžko..
Penzión Miramonti , Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry The apartments in Vila Miramonti are situated in the beautiful surrounding of the High Tatras in Hor..
Penzión Miroslav , Demänovská dolina  (Liptovský Mikuláš Naše ubytovacie zariadenie môžete nájsť na začiatku jednej z najkrajších dolín Slovenska - Demänovsk..
Chata Miroslav , Demänovská dolina  (Liptovský Mikuláš Ubytovacie zariadenie pre 14 osôb v chatovej oblasti pri vstupe do Demänovskej doliny a strediska Ja..
Penzión Miroslav Kořínek  (Liptovský MikulášApartmány na dlhodobý i krátkodobý prenájom priamo v centre Liptovského Mikuláša. ..
Penzión Miroslav Medveď  (HronecPrevádzkovanie rekreačného zariadenia - poskytovanie ubytovacích a stravovacích služieb. ..
Penzión Miroslav Štúdiá, Demänovská dolina  (Liptovský Mikuláš Ubytovacie zariadenie môžete nájsť na začiatku jednej z najkrajších dolín Slovenska - Demänovsk..
Penzión Miroslava Žigová  (Dobrá NivaUbytovanie v súkromí, v štýlovom gazdovskom dome v známej obci Dobrá Niva sa nachádza na ceste E77 s..
Chata Miša , Hnilčík  (Spišská Nová Ves Chata Miša sa nachádza v obci Hnilčík v juhovýchodnej časti národného parku Slovenský raj. K dispozí..
Penzión Miva Penzión, Levoča  (Smižany Penzión Miva je situovaný v starej časti mesta Levoča blízko hradobného múra za zachovalou Menhardsk..
Hotel Mladosť **, Lipany  (Lipany Hotel Mladosť leží v atraktívnom prostredí šarišského podolia v príjemnom a pokojnom starobylom cent..
Chata Mlyn , Oravská Lesná  (Čadca Nachádza sa v srdci Oravskej Lesnej iba 400 m od lyžiarskeho strediska Orava Snow. Je postavená v ča..
Penzión Mlyn Penzión, Dolná Streda  (Dolná Streda Penzión je zrekonštruovaný bývalý mlyn. Zachovaný je drevený podhľad interieru. Vybavenie izieb a os..
Penzión Mlyn Radošovce - rekreačné zariadenie  (Radošovce Poskytovanie reštauračných, ubytovacích a stravovacích služieb.
Chalupa Mlynárov dom Bojnice  (BojnicePríjemné ubytovanie v historickej budove mlynárovho domu nachádzajúce sa na okraji mesta Bojnice s b..
Chata Mlynky , Hnilecká dolina  (Mlynky Chata sa nachádza v obci Mlynky (739 m.n.m.) v Hnileckej doline, ktorá je dnes vyznamným strediskom..
Hotel Mních , Liptovský Mikuláš  (Bobrovec Poskytovanie ubytovacích služieb v horskom hoteli v Bobroveckej doline priamo na Liptove. Celková k..
Hotel Mních Horský ***, Bobrovec  (Bobrovec Hotel v tichom prostredí. Priestory pre konanie kongresov, školení alebo rôznych firemných akcií. C..
Penzión Mocsi Privát, Štúrovo  (Štúrovo K dispozícii sú tri izby, dve dvojposteľové a jedna trojposteľová. V prípade potreby je možné si doo..
Hotel Modra ***, Modra  (Modra Hotel s reštauráciou. Možnosť usporiadania rôznych akcií.
Penzión Modrá hviezda Penzión, Rimavská Sobota  (Rimavská Sobota Penzión a reštaurácia Modrá hviezda.
Penzión Modrá chalúpka  (KremnicaTypický banícky domček v Kremnických vrchoch. Chalupa má v súčasnosti tri využiteľné podlažia a je z..
Penzión Modranka Privát, Trnava  (Trnava Ubytovanie pre 21 osôb v dvoch samostatných jednotkách.
Apartmán Modrý  (MartinRodinný dom sa nachádza na príjazdovej ceste do lyžiarskeho strediska Martinské hole. Ubytovacie pri..
Penzión Modrý dom Privát, Vitanová  (Vitanová Chalupa Modrýdom sa nachádza v obci Vitanová, v krásnom prostredí hornej Oravy, na okraji Zapadných..
Penzión Mojmírovce Kaštieľ  (Mojmírovce Lákavú kombináciu histórie, príjemného prostredia a komfortného ubytovania Vám ponúkame v kompletne ..
Chata Monika , Demänovská dolina  (Demänovská Dolina Chata Monika sa nachádza na začiatku Demänovskej doliny, uprostred nádherných ihličnatých stromov. ..
Chata Monika , Liptovský Ján  (Liptovský Ján Ubytovanie v chate v rekreačnej oblasti Jánska dolina. Kapacita chaty je 10 osôb. Interiér a ex..
Penzión Monika Penzión, Habovka  (Habovka Penzión MONIKA sa nachádza v rázovitej dedinke pod Roháčmi, v oblasti Západných Tatier. Penzión MONI..
Penzión Monika Penzión, Oravský Biely Potok  (Oravský Biely Potok celoročné ubytovanie v penzióne Monika kapacita: 8 osôb (2 x 3-lôžkové izby, 1 x 2-lôžková izba..
Penzión Monika Trojanová  (Suchá HoraUbytovanie v súkromí na Orave, dvoj a troj-posteľové izby, kuchynka, samostatný vchod. ..
Penzión Montana Penzión, Terchová  (Terchová Novopostavený Penzión Montana*** sa nachádza priamo v srdci národného parku Malá Fatra v Jánošíkovej..
Penzión Montana residence  (BystričkaPoskytovanie Ubytovania v penzióne v 12 dvojlôžkových izbách. Záhradné posedenie pri krbe (kapacita ..
Hotel Montanara , Mužla  (Mužla Prevádzkovateľ hotela Montanara v Štúrove. Reštaurácia Montanara Vám poskytne možnost sa dobre naje..
Hotel Morava , Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry Hotel Morava je situovaný v centre Tatranskej Lomnice, jednej z najväčších tatranských osád a známym..
Hotel Most Slávy ***, Trenčianske Teplice  (Trenčianske Teplice Hotel MOST SLÁVY sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc, na okraji kúpeľného parku, v tesnej blíz..
Hotel Motel Kamenec  (KalužaMOTEL KAMENEC je ideálnym miestom pre konanie rôznych kultúrnych podujatí, firemných večierkov a sva..
Hotel Motel Kotva  (Ivanka pri DunajiTento hotel sa nachádza len 4 km od bratislavského letiska a ponúka recepciu s nepretržitou prevádzk..
Penzión Motel na vrchu  (Pezinok Motel na vrchu sa nachádza v malebnom prostredí Malých Karpát, len 100 metrov od lyžiarskeho stredis..
Penzión Motýľ Penzión, Liptovská Teplá  (Bratislava Penzión má ideálne miesto na kombináciu turistiky, bicyklovania, ryblolovu a relaxácie v termálnych ..
Chata Mountain House, Oščadnica  (OščadnicaUbytovanie v dvoch veľkých chatách, lyžiarske stredisko Snow Paradise Veľká Rača. Mountainhouse A..
Penzión Moyzes Penzión, Banská Bystrica  (Banská Bystrica Penzión Moyzes sa nachádza v centre Banskej Bystrice. Ponúka vám ubytovanie v izbách zariadených dre..
Penzión Môťová - rekreačné zariadenie  (Bojnice Rekreačné zariadenie Môťová je situované neďaleko okresného mesta Zvolen v lesoch pri priehrade M..
Penzión Mrva Karol Privát, Liptovská Teplá  (Liptovská Teplá Ubytovanie v rodinnom dome v blízkosti termálneho kúpaliska Bešeňová. Tri izby s 12 lôžkami, kuchyňa..
Penzión Mrzkáň Privát, Liptovský Mikuláš  (Liptovský Mikuláš Ubytovanie v 6 apartmánoch s vlastnou kuchyňou, samostatnou kúpeľnou a TV. Juhozápadný apartmán pom..
Penzión Multimodis Privát, Spišská Nová Ves  (Spišská Nová Ves Ponúkame ubytovanie v rodinnom dome v širšom centre Spišskej Novej Vsi. K dispozícii sú 2 samosta..
Penzión Muráň Penzión  (Muráň Penzión ponúka celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou 22 lôžok + 3 prístelky, v dvojposteľových a..
Penzión Muráň Penzión, Terchová  (Terchová Ubytovanie v Národnom parku Malá Fatra. Penzión Muráň Vám ponúka ubytovanie v krásnych trojpostelov..
Hotel Múza , Košice  (Vranov nad Topľou Novopostavený designový Hotel Múza, Košice sa snaží v palete hotelov ponúknuť na slovenskom trhu nie..
Penzión MVDr. Ľubomíra Droppová - AL ZAHRA  (TročanyFarma arabských koní zameraná na odchov žriebät, ustajnenie cudzích koní a jazdecký výcvik. ..
Apartman My Home Apartments  (BratislavaApartmány My Home sa nachádzajú v centre Bratislavy, 10 minút chôdze od Prezidentského paláca a žele..
Penzión Mystery Penzión, Vyšné Ružbachy  (Vyšné Ružbachy Vybavenie izby: Izby sú 2, 3, 4 a 5 lôžkové s možnostou prístelky, sprcha a WC ,spoločenská miestno..
Penzión Mýtnik Penzión, Mýto pod Ďumbierom  (Mýto pod Ďumbierom Celoročné stravovacie a ubytovacie služby. Ubytovanie dvoj až štvorlôžkových izbách so sociálnym zar..
Hotel Mýto , Mýto pod Ďumbierom  (Mýto pod Ďumbierom Hotel má celoročnú prevádzku a poskytuje ubytovanie v 6 apartmánoch a 31 izbách, stravovanie v hotel..

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


 

Ubytování Slovensko | Reality Malacky, reality Záhorie | Ďalšie odkazy
Byty k pronájmu i k prodeji z celé ČR. Jednoduché řešení exekuce

(c) 2008-2014 Katalóg ubytovania na Slovensku

     ubytovanie@echalupy.com