Katalóg ubytovania podľa abecedy

Pokročilé hledání Ceník a porovnání výhod   Kontakt

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


V súkromí Lacné ubytovanie v Komárne  (KomárnoUbytovanie 2-3 lôžkových izbách s oddelenými kúpeľňami a WC, spoločná kuchynka a spoločenská miestno..
Penzión Ladislav Perašín  (Uhorská Ves Ubytovanie ponúkame v dvojlôžkových alebo trojlôžkovej izbe. K dispozícií je kúpeľňa s aut..
Penzión Ladislav Struhár - FLORENCIA  (TrenčínRanč s hospodárskymi budovami - maštale, dielňa, voliéry. Prevádzkovanie jazdeckej školy, tréning a ..
Penzión Lagáň Penzión, Podhájska  (Radava KAPACITA A IZBY 50 pohodlných izieb, 120 lôžok dvoj, trojpostelové izby, apartmány VY..
Penzión Lalíky Penzión, Oščadnica  (Oščadnica Penzión je pripravený poskytnúť tak rodinám ako aj firmám všetky možnosti športového vyžitia ale aj ..
Penzión Lama Bioinštitút, s.r.o.  (PiešťanyUbytovanie v hoteli Pieštany. Sprostredkovanie komplexných kúpeľných pobytov v Slovenských liečebnýc..
Penzión Lamač Penzión, Bratislava  (Bratislava Ubytovanie v penzióne na okraji Bratislavy. Ubytovanie hotelového typu v dvojposteľových izbác..
Penzión Lambada Penzión, Veľká Lomnica  (Veľká Lomnica Penzión LAMBADA sa nachádza v príjemnom horskom prostredí osady Veľká Lomnica iba 7 km od Tatranskej..
Penzión Lamex Penzión, Tlmače  (Tlmače Ubytovacie a stravovacie služby.
Penzión Larion Penzión, Kráľova Lehota  (Kráľova Lehota Ubytovanie v rodinnom penzióne. K dispozícii sauna, masáže, detský kútik a ihrisko, stolný tenis, sq..
Penzión Ledos Privát, Východná  (Východná Ponuka ubytovania v rodinnom dome. K dispozícii je TV, kuchyňa. Možnosť grilovania a posedenia na zá..
Penzión Legemza Marek Privát, Snina  (Snina Ubytovanie v súkromí neďaleko centra mesta. Izby majú vlastné WC, sprchu, umývadlo, TV. K dispozíc..
Hotel Legend , Dunajská Streda  (Dunajská Streda Ubytovanie v 2-lôžkových izbách a 3 apartmánoch. Priestory pre konferencie. Reštaurácia, kaviareň a ..
Chata Leginus , Habovka  (Zuberec Vybavenie - chata je zariadená v ľudovom štýle. Na prízemí je kompletne vybavená kuchyňa s chladnič..
Penzión Lehár Penzión, Komárno  (Komárno Ubytovanie v historickom centre Komárna. Možnosť parkovania pred penziónom.
Penzión Lena Procházková - PREALS  (BratislavaKapacita 6 lôžok, 1x3, 1x3, - dve izby, kuchyňa, kúpeľňa, WC, predsieň Popis Ponúkame ubytova..
Chata Lenka , Ružomberok  (Ružomberok VYBAVENIE CHATY: Na prízemí vstup a miestnosť pre lyže a topanky, spoločenská miestnosť s kuchynkou..
Chata Lenka , Štúrovo  (Štúrovo Chata sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska Vadaš.
Hotel Leonor ***, Kolárovo  (Kolárovo Ubytovanie vhodné na romantické a business pobyty. Kongresové služby, záhrada s jazierkom a kokteil ..
Penzión Leopoldov Ubytovňa, Leopoldov  (Leopoldov Turistická ubytovňa. Ubytovňa bola uvedená do prevádzky v roku 2006 v novo zrekonštruovaných prie..
Penzión Les Penzión, Nesluša  (Nesluša Ponuka ubytovania s možnosťou športového vyžitia.
Hotel Lesák , Tajov  (Tajov Hotel ponúka ubytovanie v 2, 3, 4 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Súčasťou ubyt..
Penzión Lesana Penzión, Stará Lesná  (Stará Lesná Penzión LESANA sa nachádza v príjemnom prostredí Vysokých Tatier, s očarujúcim panoramatickým výhľ..
Chata LeSi , Liptovský Ondrej  (Liptovský Ondrej Vybavenie chaty Prízemie: 1 veľká spoločenská miestnosť - pohovka, krb, TV/SAT, CD/DVD pre..
Penzión LESI catering  (BratislavaPoskytuje komplexné cateringové služby, vo Vašich alebo našich priestoroch. Radi podrobne naplánuje..
Chata Lesná , Oravská Lesná  (Trstená Ak túžite po rodinnej atmosfére a súkromí, tak dúfame, že ponuka našej chaty Vás zaujme a strávite ..
Penzión Lesnica Penzión, Smižany  (Smižany Ponuka ubytovania. Izby sú vybavené kúpeľňou, WC, TV - SAT, rádiom a balkónom. Reštaurácia.
Pensión Leštiny Penzión  (LeštinyUbytovanie v Penzióne Leštiny je zabezpečené v dvojlôžkových izbách možnosťou pridania ďalších poste..
Penzión Letisko Penzión, Trenčín  (Trenčín Ubytovanie v moderne zariadených izbách s priestranným parkoviskom a možnosťou usporiadania školení ..
Penzión Letná , Košice  (Košice Ponuka ubytovania v dvoch apartmánoch v Košiciach.
Hotel Lev ***, Levice  (Levice Ubytovanie v 1, 2 a 3 posteľových izbách.
Hostel LeviceUbytovanie.sk - lacné ubytovanie v Leviciach  (LeviceLacné bývanie v Leviciach - prenájom zrekonštruovaných bytov v centre Levíc. Slušné ekonomické bývan..
Kemp Levočská Dolina - rekreačné zariadenie, Levoča  (LevočaPonuka ubytovacích a stravovacích služieb v prostredí Levočských vrchov. Požičovňa športových potrie..
Penzión LG TRADE, s.r.o.  (PopradHotely, penzióny, apartmány na celom Slovensku. Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Spiš, Zemplín, Bratislava..
Chata Lienka , Oravice  (Tvrdošín Chata sa nachádza v príjemnom horskom prostredí Oravíc. Je vzdialená 250 m od termálnych kúpalísk, 3..
Penzión Lienka Penzión, Lučivná  (Lučivná Penzión Lienka poskytuje ubytovanie v podtatranskej obci Lučivná. Obec sa nachádza medzi mestom Svit..
Chata Lieska , Horná Lehota  (Horná Lehota Chata Lieska sa nachádza v chatovej osade pod Nízkymi Tatrami. Kapacita chaty je 12 osôb, pričom ..
Penzión Lilian Zrub, Lučivná  (Lučivná Zrub Lilian sa nachádza na okraji obce Lučivná v západnej časti Popradskej kotliny s výhľadom na str..
Chata Limba - rekreačné zariadenie, Bystrá  (BystráChata LIMBA sa nachádza v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, v blízkosti južných svahov Chopku (..
Penzión Limba Penzión, Demänovská dolina  (Demänovská dolina Penzión Limba sa nachádza v prekrásnom prostredí areálu Jasná Nízke Tatry. Hneď pri vstupe do Demäno..
Hotel Limbach ,** Limbach  (Limbach Zákazníkom ponúkame ubytovanie v Penzióne** s celkovou kapacitou 39 lôžok v 20 izbách, z toho 16 dvo..
Penzión Limbový dvor Penzión, Vrbov  (Vrbov Poskytovanie ubytovacích služieb.
Hotel Lindner Gallery Central  (BratislavaHotel Lindner Gallery Central bol otvorený v máji 2013 a ponúka vám Ă  la carte reštauráciu a bar so..
Hotel Lineas **, Prešov  (Prešov Hotel ponúka ubytovanie v Prešove v dvojposteľových a jednoposteľových izbách s TV, samostatnou kúpe..
Penzión Linia tour - rekreačné zariadenie, Rimavská Sobota  (Rimavská Sobota Novopostavené zariadenie pozostáva z dvoch samostatných chát ( LT 1 , LT 2 ) vzdialených od seba ..
Penzión Lionel Penzión, Hrnčiarovce nad Parnou  (Hrnčiarovce nad Parnou Penzión LIONEL je vzdialený 1km od Trnavy smerom na Bratislavu (stará Bratislavská cesta) nájdete ho..
Hotel Lipa ***, Stará Turá  (Stará Turá Ubytovanie v 40 pohodlných, moderne zariadených dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky a 4 apart..
Hotel Lipa **, Bojnice  (Bojnice Hotel Lipa*** sa nachádza v centre mestečka Bojnice neďaleko známeho a krásneho Bojnického zámku, ZO..
Hotel Lipa , Čadca  (Čadca Hotel Lipa sa nachádza v centre mesta Čadca, (mimo dopravného ruchu) v blízkosti Domu kultúry, v kto..
Penzión Lipa Penzión***, Tlmače  (Tlmače V penzióne je 42 dvoj-lôžkových izieb, 3 apartmány a 2 rodinné izby. K dispozícii je reštaurácia a s..
Penzión Lipa Penzión, Podbiel  (Podbiel Na ubytovanie máme k dispozícii: 2 apartmány spolu s 12 + 2 lôžkami spoločenskú miestnos..
Penzión Lipa Privát, Budmerice  (Budmerice “Minipenzión” ponúka 3 izby (dvojlôžkové s možnosťou prístelky ) so samostatným vchodom z uli..
Penzión Liptal Penzión, Liptovský Mikuláš  (Liptovský Mikuláš Poskytujeme príjemné, nadštandartné ubytovanie v 4 izbách / 2+1, 2+1, 2+1, 3+2 lôžkových /. Každá iz..
Penzión LIPTOUR cestovná kancelária, s.r.o.  (Liptovský MikulášUbytovanie na Slovensku, penzióny, hotely, apartmány. Rezervácia a predaj leteniek, výber zájazdov d..
Hotel Liptov , Demänovská Dolina  (Demänovská Dolina Ubytovanie v lyžiarskom a turistickom stredisku Jasná v oblasti Nízkych Tatier. Hotel ponúka príjem..
Penzión Liptov Chaty, Liptovský Trnovec  (Liptovský Mikuláš Tri samostatné chatky Tri samostatne stojace atraktívne chatky s letnými terasami a elektrickým kúr..
Penzión Liptov Zrub, Liptovský Trnovec  (Liptovský Trnovec Zrub Liptov ponúka svojim zákazníkom možnosť prežitia nezabudnuteľnej dovolenky v krásnom prírodnom ..
Chata Liptovia resort  (Liptovská PorúbkaLiptovia resort ponúka príjemné prežitie dovolenky v lone prírody a je vhodná pre kolektívy a rodiny..
Chalupa Liptovská drevenica  (Liptovský MikulášUbytovanie v drevenici s 2 apartmánmi - dve spálne, sociálne zariadenie, obývacia miestnosť, detský ..
Pensión Liptovská izba Penzión, Liptovská Kokava  (Liptovská KokavaLiptovská Izba sa nachádza v tichej časti obce aa je vhodná pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcic..
Penzión Liptovské dvory, s.r.o., Liptovský Ján  (Liptovský Ján Hotel**** Liptovský Dvor pozostáva z 15 samostatných dreveníc - apartmánov, ktoré vytvárajú rozprávk..
Penzión Liptrade , Liptovský Mikuláš  (Liptovský Mikuláš Apartmány LIPTRADEApartmány Liptrade sa nachádzajú v tichej časti mesta Liptovský Mikuláš (cca 600 m..
Penzión Liska , Radava  (Radava Ubytovanie v štúdiách a apartmánoch pri termálnom kúpalisku Podhájska. TV na každej izbe.
Penzión Litovel Penzión, Komárno  (Komárno Penzión Litovel sa nachádza v historickom centre mesta Komárno na Dunajskom nábreží, v tesnej blízko..
Penzión Litvo Penzión, Habovka  (Habovka Ubytovanie v rodinnom penzióne na Orave, v oblasti Západných Tatier. K dispozícií sú malé zariade..
Penzión Lívia Penzión, Trenčianske Teplice  (Trenčianske Teplice Penzión Lívia situovaný v centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice 150 metrov od Slovenských lieče..
Penzión Lívia Ubytovanie, Brezno  (Brezno Rekreačný areál Lívia je chata s rozlohou cca 800m2 + zrub. Nachádza sa na 5 ha ploche pri rieke Hro..
Pension Lobster - Water Villas  (SenecZariadenie Lobster sa nachádza pri Slnečných jazerách v Senci a len 20 km od Bratislavy. Je to uniká..
Penzión Lodenica Chatová osada, Šintava  (Šintava Lodenica - Šintava sa nachádza v tichom prostredí Poddunajskej nížiny. Od najbližšieho mesta Sereď n..
Chata Lodiar , Banská Štiavnica  (Banská Štiavnica Chata Lodiar sa nachádza v malebných Štiavnických vrchoch doslova iba niekoľko metrov od najznámejši..
Hotel Lomy , Horná Ves  (Horná Ves Hotel a chatky. Ubytovanie v izbách so sociálnym zariadením a možnosťou prístelky. V lete možnosť tu..
Hotel London ***, Trnava  (Trnava Hotel LONDON disponuje ôsmimi dvojposteľovými izbami a dvomi apartmánmi. Izby sú vybavené sprchovým..
Kemp Losos Camping, Nová Baňa  (Nová Baňa Vitajte v súkromnom rekreačnom zariadení Camping Tajch centrum LOSOS, ktorý sa nachádza v Novej Bani..
Chata Lovichovec , Zemianske Podhradie  (Zemianske Podhradie Ubytovanie s kapacitou 90 lôžok, stravovacie služby.
Penzión Luaa, s.r.o., Zvolen  (Zvolen Prevádzkovanie ranča. Chov koní, agroturistika, vedenie účtovníctva. Ranč ponúka kvalitné ubytovani..
Chalupa Lucia , Telgárt  (Rožňava Chalupa Lucia sa nachádza v podhorskej obci Telgárt na rozhraní troch národných parkov - Nízke Tatr..
Penzión Lučivná Kaštieľ***, Lučivná  (Lučivná Kaštieľ Lučivná po generálnej rekonštrukcii má k dispozícii 50 lôžok v štandardných jednoposteľových..
Penzión Lúčka - rekreačné zariadenie  (Lúčka Stredisko je umiestnené v juhozápadnom údolí Čergovského pohoria pod zrúcaninou Kamenického hradu v ..
Chata Lúčky , Demänovská dolina  (Demänovská dolina Rekreačný komplex Chata Lúčky a bungalovy v Nízkych Tatrách, v blízkosti lyžiarskeho strediska Jasná..
Penzión Lúčný hríb Drevenica, Liptovská Štiavnica  (Rakovo Ide o nový drevený rekreačný objekt typu chalupa, zaradený do kategórie: ubytovanie v súkromí ***...
Penzión Ludwig Penzión, Prešov  (Prešov Penzión Ludwig sa nachádza v blízkosti historického centra mesta. Poskytujeme ubytovanie v 7 izbách ..
Penzión Lúka , Michalovce  (Michalovce Ubytovanie priamo v areáli Thermal Park Bešeňová s vonkajšími a vnútornými bazénmi, toboganmi a well..
Penzión Luka Penzión, Terchová  (Terchová Penzión má veľmi dobrú polohu za križovatkou Terchová – Vrátna. Autobusová zastávka je vzdialená asi..
Penzión Luki Penzión, Zemplínske Hámre  (Zemplínske Hámre Novopostavený penzión v centre obce Zemplínske Hámre. K dispozícii sú 5 2-lôžkové izby s prístelkou..
Penzión Luna Penzión, Jacovce  (Jacovce Penzión hotelového typu ponúka ubytovanie v 6 izbách s 2 pevnými lôžkami a v 2 izbách s 3 pevnými lô..
Penzión Lunter Vladimír, Zvolen  (Zvolen Lunterov ranč nájdete v rekreačnej oblasti Kráľová 8 km od Zvolena, obklopený pohorím Javorie. Príro..
Penzión Luteus Motel, Budča  (Budča Motel Luteus * Vám ponúka komfortné ubytovanie v: 2 jednolôžkových izbách 5 dvojlôžkovýc..
Chata Lux , Vitanová  (Vitanová Chata sa nachádza v prekrásnom regióne Západné Tatry--Oravice, v blízkosti /150m/ od TANAPu a 100m o..
Penzión Lux Penzión, Nitra  (Nitra Penzión poskytuje ubytovanie v 28 dvojlôžkových izbách a v dvoch apartmánoch. Stále lôžka 60 a 2 x p..
Penzión Lux Penzión, Trnava  (Trnava Hosťom sú k dispozícií komfortne zariadené jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby s možnosťou..
Penzión Lux Villa, Veľký Meder  (Veľký Meder Prízemie je vyčlenené pre 3x dvojposteľové izby  s vlastnou  kuchyňou. Zvyšné priestory slúžia malej..
Penzión Luxor Penzión, Trnava  (Trnava Ubytovanie v plne vybavenom penzióne.
Chata Lysec , Belá - Dulice  (Belá - Dulice Chata leží priamo pri lyžiarskom stredisku Lehota v Jasenskej doline. Ponúka ubytovanie turistického..

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


 

Ubytování Slovensko | Reality Malacky, reality Záhorie | Ďalšie odkazy
Byty k pronájmu i k prodeji z celé ČR. Jednoduché řešení exekuce

(c) 2008-2014 Katalóg ubytovania na Slovensku

     ubytovanie@echalupy.com