Katalóg ubytovania podľa abecedy

Pokročilé hledání Ceník a porovnání výhod   Kontakt

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Penzión J&A , Banská Štiavnica  (Banská Štiavnica Ubytovanie v štyroch apartmánoch v Banskej Štiavnici - časti Štefultov.
Penzión J.C. Trade Bridge International, s.r.o.  (BratislavaPonuka zájazdov a dovolenkových pobytov v zahraničí a na Slovensku od známych cestovných kancelárií..
Penzión Jada Penzión, Istebné  (Istebné V penzióne sa nachádza jedáleň, bistro s terasou(biliard), kuchynka (elektrický sporák, plynový spor..
Penzión Jafura  (TureckáChalupa-dom (Jafura) sa nachádza na okraji horskej dedinky Turecká medzi Banskou Bystricou a Donoval..
Penzión Jager Penzión, Konská  (Konská Ubytovacia kapacita je 21 ľudí - 4 dvojposteľové, 2 trojposteľové izby a dva apartmány - jeden má vl..
Penzión Jahodná Športovo-rekreačné stredisko, Košice  (Košice Celoročná prevádzka športovo-relaxačného strediska Jahodná. Sauna, masáže, bazén, golfové ihrisko, p..
Penzión Jahodník - Škarbák Chatky, Brezová pod Bradlom  (Brezová pod Bradlom V tridiatich rokoch objavením jaskyne Driny sa položil základ pre vznik rekreačnej oblasti Jahodník ..
Chata Jahôdka , Uhrovec  (Uhrovec Poskytovanie ubytovacích služieb.
Hotel Jalta ****, Michalovce  (Michalovce Hotel Jalta ponúka ubytovanie vysokého štandardu v meste Michalovce, ktoré je srdcom Zepmlína. Hosti..
Chata Jámbi , Štúrovo  (Štúrovo Ubytovacie zariadenie sa nachádza v chatovej oblasti Vestend termálneho kúpaliska VADAŠ v Štúrove. J..
Penzión Ján Bednár Privát, Moravany nad Váhom  (Moravany nad Váhom Ponúkame ubytovanie v súkromí v blízkosti kúpeľného mesta Piešťany v obci Moravany nad Váhom. Ubyto..
Penzión Ján Füri JUROB  (Jur nad HronomSlužby poskytované v oblasti stanovania a campingu na súkromnom pozemku. ..
Penzión Ján Kosterik  (LátkyUbytovacie priestory so samostatnym vchodom su sucastou nasho rodinneho domu. Radi vam dame k dispoz..
Chata Ján Subulý , Liptovský Trnovec  (Liptovský Trnovec Ubytovanie vhodné na rekreáciu, šport a turistiku.
Penzión Ján Vasil  (DrienicaUbytovňa pozostáva z dvoch samostatných častí. V každej z nich je k dispozícii plne vybavená kuchyňa..
Penzión Jana Kolláriková KOLLA - PRS  (IvachnováCeloročné Ubytovanie v apartmánovom dome v obci Ivachnová, vzdialenej 2 km od termálneho kúpaliska B..
Penzión Jana Penzión, Liptovské Revúce  (Liptovské Revúce Ubytovacie služby - 60 lôžok v 2, 3 a 4-posteľových izbách. Celodenné stravovanie s ponukou miestnyc..
Penzión Jana Penzión, Trenčín  (Trenčín Ubytovanie v centre Trenčína, možnosť stravovania, bar, casino.
Chata Janka , Hnilčík  (Smižany Poloha: Chata v chatovej oblasťi obce Hnilčík , 15 km od Spišskej Novej Vsi v centre Slovenského raj..
Chata Janka , Stránske  (Stránske Ubytovanie priamo v obci Stránske v peknej novopostavenej samostatnej chate. Minimálny počet o..
Penzión Jankovičová Beáta, Vojka nad dunajom  (Vojka nad dunajom Ubytovanie v súkromí vo Vojke nad Dunajom, 35km od Bratislavy (smer Rusovce).
Penzión Jánošík Penzión, Ždiar  (Ždiar Ponúkame príjemné ubytovanie v niekoľkých cenových reláciách podľa vybavenia izieb. Môžete využiť ko..
Penzión Jánošikov Dvor Drevenice, Zázrivá  (Zázrivá Penzión a Drevenica Jánošíkov dvor sú situované v Zázrivej pod hrebeňmi Malého a Veľkého Rozsutca v ..
Penzión Jánošíkova Krčma Penzión, Valaská Dubová  (Valaská Dubová Penzión Jánošíkova Krčma sa nachádza na rozhraní Liptova a Oravy, v obci Valaská Dubová, približne ..
Chata Jarabatá , Jarabá  (Brezno Ubytovanie: Nad hostincom sa nachádza turistická ubytovňa pre 18 osôb. Pri tomto počte hostí je opti..
Penzión Jarabina Penzión, Belá-Dulice  (Belá-Dulice Ponúkame ubytovanie v 2, 3 a 4 posteľových izbách. V prípade požiadania o TV prijímač so satelitným ..
Penzión Jarka Penzión, Bratislava  (Bratislava Ponuka ubytovania v Bartislave.Penzión JARKA Vám ponúka: Pohodlné a cenovo výhodné ubytovanie..
Penzión Jarka Turistická ubytovňa, Tatranská Lomnica  (Tatranská Lomnica Turistická ubytovňa Jarka pre 38 osôb - spoločenská miestnosť, parkovisko.
Chata Jarkina , Spišské Vlachy  (Spišská Nová Ves Celoročné ubytovanie pre 9 osôb v obci Spišské Vlachy.
V súkromí Jarmila Gotthardtová  (ŠtrbaSamostatný rodinný dom na okraji obce Štrba blízko vlakovej (400m) i autobusovej (150 m) zastávky. R..
Pensión Jaroslav Ostrožovič - J. & J. Ostrožovič  (NižnáUbytovanie Penzión Tokaj nová jacuzzi Tokajský dom / Tokajské izby Ponúkame Vám štý..
Penzión Jas Penzión, Zuberec  (Zuberec Poskytujeme ubytovanie v duchu rodinnej atmosféry v dvojposteľových izbách s vlastným soc. za..
V súkromí Jasmín Privát, Mengusovce  (MengusovcePrivát JASMÍN je samostatná budova na pozemku rodinného domu č. 62 v Mengusovciach. Bývanie je rieše..
Hotel Javorina , Nové Mesto nad Váhom  (Nové Mesto nad Váhom Ponuka ubytovania v zariadení hotelového typu v centre mesta s kapacitou 67 lôžok.
Penzión Javorina Penzión, Čičmany  (Čičmany Penzión Javorina je zrekonštruovaný ľudový zrubový dom, ktorý poskytuje ubytovanie v 2, 3, 4-lôžkový..
Penzión Javorinka Penzión, Oščadnica  (Oščadnica Ubytovanie v penzióne Javorinka v centre obce Oščadnica pri lyžiarskom stredisku. Každá izba má vl..
Penzión Javorinka Rekreačné zariadenie, Stará Turá  (Stará Turá Poskytovanie ubytovacích služieb v rekreačnom zariadení neďaleko Starej Turej. Kapacita zariadenia ..
Hotel Javorná , Sabinov  (Sabinov Hotel Javorná sa nachádza v prekrásnom prostredí horského rekreačného strediska Drienica – Lysá, v p..
Penzión Javorník Penzión, Makov  (Makov Penzión poskytuje ubytovanie v novo zrekonštruovaných a pohodlne zariadených izbách, spĺňajúcich eur..
Chata Javorníky , Považská Bystrica  (Považská BystricaChata leží v prekrásnom prostredí Javorníkov, medzi Považskou Bystricou a Bytčou. Príjazdová cesta v..
Penzión Jazdecký klub HippoClub Liptovská Sielnica  (Liptovská Sielnica Agroturistika a služby s ňou spojené. Výbehy, kolbište a krytá jazdiareň. Penzión Hippoclub.
Penzión Jazdecký klub Sahara  (BratislavaVíkendové pobyty, jazdecká škola, jazda na koni pre verejnosť, celodenné vychádzky pre pokročilých j..
Hotel Jazero , Vinné  (Vinné Ubytovanie v rekreačnej oblasti Vinné jazero.Hotel Jazero poskytuje štandardné ubytovanie v dvojlôžk..
Penzión Jazmín - Pavel Sucháň, Prašice  (Prašice Poskytovanie ubytovacích služieb.
Pension Jazz  (ČadcaPenzión Jazz sa nachádza v centre Čadce, 100 metrov od autobusovej a železničnej stanice. Má reštaur..
Penzión J-C - Jaroslav Čavoj, Stožok  (Stožok Ubytovacie služby.
Chata Jedľa , Vyšné Ružbachy  (Odorín Chata Jedľa sa nachádza v kúpeľnej obci Vyšné Ružbachy v pohorí Spišská Magura. Obec je známa predov..
Chata Jedlička , Veľká Rača  (Oščadnica Chata Jedlička vhodné pre rodiny s deťmi Chata Jedlička sa nachádza v lokalite Dedovka. Je si..
Penzión Jedlička Penzión, Hrabušice  (Hrabušice Penzión Jedlička poskytuje ubytovanie v piatich dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelku na každej..
Kemp Jedliny Rekreačné zariadenie, Kostoľany pod Tríbečom  (JelenecRekreačné zariadenie Jedliny je vybudované v krásnom prostredí Tribečského pohoria za obcou Kostoľan..
Penzión Jendrál Penzión, Hrabušice  (Hrabušice Penzión Jendrál sa nachádza v obci Hrabušice v blízkosti národného parku Slovenský raj. Z obce sú ľa..
Penzión Je-te-pe Ubytovňa, Bratislava  (Bratislava V našej ubytovni poskytujeme dlhodobé aj krátkodobé ubytovanie v 2-prípadne 3 lôžkových izbách..
Chata Jezersko  (Jezersko Chata s jazierkom, jazdy na poníkoch a koňoch.
Penzión Jezersko Drevenica, Kežmarok  (Kežmarok Leží v rekreačnej oblasti Spišská Magura 900 m.n.m. Oblasť ponúka krásnu prírodu vhodnú pre letnú aj..
Penzión JK Czajlik ranch - Katarína Czajliková, Dunajský Klátov  (Dunajský Klátov Prevádzka ranča. Ubytovacie a reštauračné služby, jazda na koňoch, hipoterapia.
Penzión Jodo Penzión, Stropkov  (Stropkov Ubytovanie v blízkosti vodnej nádrže Domaša. Penzión JODO ponúka: - Ubytovacie služby - Reš..
Penzión Joli Penzión, Jovice  (Jovice Ubytovanie v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách.
Penzión Jollien Penzión, Námestovo  (Námestovo Ubytovanie a reštaurácia na brehu Oravskej priehrady. Relaxačné centrum Aphrodite - masáž, sauna. P..
Penzión Jonaq - rekreačné zariadenie, Prašice  (Prašice Rekreačné zariadenie – Jonaq sa nachádza v tichom príjemnom prostredí na Duchonke, na úpätí pohoria ..
Penzión Jonas Privát, Štrba  (Štrba Ponúkame Vám ubytovanie v súkromí v malebnej podtatranskej obci Štrba, iba 15 km od metropoly Tatier..
Penzión Jople Penzión, Podhájska  (Podhájska V penzióne je pre hostí k dispozícii 6 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky a 2 štvorlôžkové iz..
Penzión Jordán Penzión, Martin  (Martin Penzión Jordán sa nachádza v malebnom prostredí Turčianskej kotliny, na rozhraní miest Martin a Vrút..
Chata Jozef , Spišská Nová Ves  (Spišská Nová Ves Chata sa nachádza v chatovej osade Pod Tepličkou v lesnom prostredí. Je vhodným východiskom pre peši..
Penzión Jozef Malák MAJO  (MutnéKapacita je minimálne 10 a maximálne 15 dospelých osôb. K dispozícií sú dve dvojposteľové a tri štvo..
Penzión Jozef Penzión, Demänovská Dolina  (Demänovská Dolina Penzión Jozef ponúka 7 komfortne zariadených dvojlôžkových/trojlôžkových izieb. Každá izba má vlast..
Penzión JT - Jana Thomková, Dražkovce  (Dražkovce Ubytovacie služby. Výroba umeleckých tort, catering. Návrh a výroba vitráží, grafické práce, reklamn..
Penzión Juko Penzión***, Bojnice  (Bojnice Penzión JUKO Bojnice sa nachádza v tesnej blízkosti Bojnického zámku a hlavného vstupu do zoologicke..
Chata Júlia , Smižany  (Smižany Ubytovanie v rekreačnej chate v Košiarnom briežku v blízkosti Národného parku Slovenský raj.
Penzión Juliana Penzión, Kaluža  (Kaluža Penzión je umiestnený v stredisku Kamenec v centre Zemplínskej šíravy. Ubytovacie a stravovacie služ..
Hotel Julianin dvor ***, Habovka  (Habovka Hotel Julianin dvor ponúka dvojlôžkové, trojlôžkové izby. Každá izba je vybavená vlastným TV-SAT, rá..
Penzión Július - rekreačné stredisko, Vyšná Slaná  (Vyšná Slaná V malebnom prostredí Slovenského Rudohoria, v rázovitej oblasti Slovenska, sa pod kopcom Radzi..
Penzión Július Gánoczy - Gájus  (OščadnicaPonúkame vám celoročne služby v súkromnom objekte GáJuS. Objekt sa nachádza v prekrásnom prírodnom..
V súkromí Július Ulbrík  (Sklené TepliceUbytovanie na priváte v Sklených Tepliciach. Stravovanie vo vlastnej zariadenej kuchyni.
Penzión Julkin dvor Penzión, Plášťovce  (Plášťovce Ubytovanie v obci Plášťovce na juhu Slovenska. V penzióne Julkin dvor je k dispozícií 9 izieb a ce..
Hotel Junior ***, Demänovská Dolina  (Demänovská Dolina Hotel JUNIOR*** Jasná sa nachádza v nádhernom prostredí Nízkych Tatier, priamo v centre Demänovskej ..
Penzión Juricová Marta, Plavecký Štvrtok  (Plavecký Štvrtok Ubytovanie v súkromí s krbom, bazénom, grilom, terasou.
Penzión Jurika Penzión, Bobrovec  (Liptovský Ján Ponúkame Vám ubytovanie v dvoj a trojlôžkových izbách s komplet. sociálnym zariadením (WC, sprcha al..
Penzión Jurina Privát, Habovka  (Habovka Ubytovanie na podlaží rodinného domu . Ubytovanie : Rodinný dom s ubytovaním na samostatnom ..
Penzión Jurina Vojtech, Habovka  (Habovka Celoročné ubytovanie v súkromí. Dom na samote v blízkosti lesa. Popis zariadenia: 1 x 5 lôžkový ap..
Penzión Jusi Penzión, Slovinky  (Slovinky Penzión JUSI sa nachádza v horskej oblasti s prekrásnou prírodou a čistým vzduchom v Slovinkách situ..
V súkromí JZ relax s.r.o., Privát Zuzka  (Uhorská VesPredstavujeme Vám znovusprevádzkovaný apartmánový dom "Penzión Zuzka", ktorý sa nachádza v dedinke U..

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


 

Ubytování Slovensko | Reality Malacky, reality Záhorie | Ďalšie odkazy
Byty k pronájmu i k prodeji z celé ČR. Jednoduché řešení exekuce

(c) 2008-2014 Katalóg ubytovania na Slovensku

     ubytovanie@echalupy.com