Katalóg ubytovania podľa abecedy

Pokročilé hledání Ceník a porovnání výhod   Kontakt

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Hotel Econo ***, Žilina  (Žilina EconoHotel ponúka 67 izieb s celkovou kapacitou 134 lôžok rozdelených na 4 typy. Všetky izby sú v..
Hotel Eden ***, Piešťany  (Piešťany Ubytovanie v pešej zóne v centre mesta. Hostia majú k dispozícii reštauráciu, kaviareň s hudobnou pr..
Penzión Eden Penzión, Terchová  (Terchová Penzión EDEN* sa nachádza v centre obce Terchová. Svojou polohou je vhodný pre ubytovanie jednotliv..
Penzión Eden Penzión, Želiezovce  (Želiezovce Atmosféru romantiky s moderným luxusom Vám ponúka Pension Eden** , ktorý sa nachádza v tichej časti ..
Penzión Edison7 Penzión, Bratislava  (Bratislava Poskytovanie ubytovacích služieb v penzióne priamo v Bratislave.
Penzión Egeum Penzón, Zákamenné  (Zákamenné Ubytovanie v penzióne Egeum. Možnosť stravovania, požičovňa lyží.Penzión EGEUM ponúka celoročné a ce..
Penzión Egida Plus spol s r.o., Krupá, ČR  (Krupá, ČR Na Aura Ranchi si můžete užít nejen vyjížďky v nádherných okolních lesích u Poddžbánska a Křivokláts..
Penzión Echo Penzión, Modra  (Modra Kapacita penziónu je 32 lôžok.
Penzión Echo Penzión, Tatranská Lesná  (Tatranská Lesná Penzión s reštauráciou vo Vysokých Tatrách. Tenisový kurt a volejbalové ihrisko. Vhodné aj pre škols..
Chata Eja , Štefanov nad Oravou  (Štefanov nad Oravou Rekreaený objekt sa nachádza v easti Slovenska ORAVA približne 2 kilometre od okresného mesta Tvrdoš..
Penzión Eka Penzión, Bystrá  (Bystrá Ubytovanie v súkromí Ing.Kokavcová Mária - Penzión EKA patrí medzi neprehliadnuteľné rekreačné sídla..
Kemp Ekoma Športcentrum, Sliač  (SliačRekreačno-športový areál s volejbalovým ihriskom, tenisovým kurtom, fitness centrom, saunou a bazéno..
Hotel Elan , Liptovský Mikuláš  (Liptovský Mikuláš Hotel s kapacitou 20 lôžok, uzavretým parkoviskom, reštauráciou a salónom vhodným na obchodné rokova..
Hotel Eland ***, Spišská Stará Ves  (Vyšné Ružbachy Hotel Eland*** Vás pozýva na pobyt strávený v krásnom prostredí regiónu Zamaguria v Spišskej Starej ..
Penzión Eldorádo Penzión, Prešov  (Prešov Kapacita ubytovania je 39 miest. K dispozícii je : 19 izieb a 2 apartmány. Izby sú vybavené kompletn..
Penzión Elefant Penzión, Dolné Lefantovce  (Dolné Lefantovce Penzión leží na ceste Nitra Drážovce Bošany Partizánske v dedinke Dolné Lefanovce a svojou polohou j..
Penzión ELEINŠTALA, s.r.o.  (Dolný KubínPonuka Ubytovania v 3 chatách v blízkosti lyžiarskych stredísk. Chatka 1 Chatka 2 C..
Penzión Elektrik Penzión, Žarnovica  (Žarnovica Ubytovanie. Okolitá príroda ponúka možnosti zimných a letných športov a rekreácie.
Penzión Elen Privát, Habovka  (Habovka Ubytovanie poskytujeme v novovybudovanom dvojposchodovom dome s vysokým štandardom. K dispozícii sú..
Hotel Elenka ***, Veľký Meder  (Veľký Meder Ubytovanie v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi. Klimatizovaný Hotel ELENKA***..
Penzión Eling B+B, s.r.o., Donovaly  (Donovaly Apartmán Yetti sa nachádza v apartmánovom dome Šafran, ktorý bol postavený v roku 2006 v tichej loka..
Penzión Elitex Penzión **, Bojnice  (Bojnice Penzión v prostredí kúpeľného mesta, neďaleko kultúrno-historickej dominanty, Bojnického zámku.
Penzión ELSO, s.r.o.  (ŠamorínŠportovo rekreačný areál, Ubytovanie, šport, relax, bar, reštaurácia. ..
Penzión Emília Orságová - ORLÍK  (ZvolenPrevádzkovanie športovo rekreačného areálu ORLÍK. Ihrisko na plážový futball podľa kritérií FIFA, an..
Hotel Eminent ***, Zlaté Moravce  (Zlaté Moravce V hoteli sa nachádza 36 izieb a 5 apartmánov. V každej izbe je sociálne zariadenie, televízor, satel..
Penzión Emma  (Patince Poloha: Patince kúpele, 20km od mesta Komárno Ubytovanie: Štýlovo zariadené apartmány,kompletne..
Hotel Empire ****, Trnava  (Trnava Hotel se nachádza sa neďaleko starobylého centra mesta a patrí k najmodernejším a najštýlovejším hot..
Penzión Emtes Penzión *, Senec  (Senec Penzión má šesť poschodí. Na prvom až piatom poschodí sú umiestnené dvoj a štvorlôžkové izby vybaven..
Penzión Encián Penzión, Donovaly  (Donovaly Penzión ENCIÁN ponúka komfortné a pohodlné ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkovýc..
Penzión Encián Penzión, Vysoké Tatry  (Vysoké Tatry Penzión ENCIÁN ponúka komfortné a pohodlné ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkov..
Chata Endel-Nádej Turistická , Košiarny briežok  (Spišská Nová Ves Novopostavená (v roku 2010) turistická chata Endel-Nádej sa nachádza v národnom parku Slovenský raj ..
Hotel Energetik *, Zemplínska šírava  (Zemplínska šírava Možnosti ubytovanie: Hotel ponúka ubytovanie v 2, 3 a 4 lôžkových izbách. Izby a priestory hotela s..
Ubytovňa Energosun Ubytovňa, Veľké Kapušany  (Veľké KapušanyUbytovanie v ubytovni vo Veľkých Kapušanoch. 1. Robotnícka izba ..
Penzión Energy Penzión, Podhájska  (Podhájska Penzióny Energy I, II ponúkajú svojim hosťom komfortné ubytovanie v tesnej blízkosti termálneho kúpa..
Hotel Enchanté ****, Prešov  (Prešov Enchanté - hotels & restaurants leží na strategickom mieste na hlavnom ťahu Bratislava - Košice. Diz..
Penzión Enrico Penzión, Ždiar  (Ždiar Rodinne založený a priateľsky orientovaný Penzión Enrico (Vysoké Tatry/Belianske Tatry) sa nachádza ..
Penzión Epona Penzión, Bratislava  (Bratislava Ubytovanie v našom penzióne je zabezpečené v útulných, štýlovo zariadených 6 izbách vrátane jedného ..
Penzión Equitana, spol. s r.o., Bratislava  (Bratislava Ranč Ouzkých. Ustajnenie koní, jazdecká škola, jazdecká hala, tréning koní a jazdcov.
Penzión Erihof Penzión, Gelnica  (Gelnica Ubytovanie v prostredí Thurzovských rybníkov. Organizovanie rodinných a firemných akcií. Požičovňa b..
Chata Erika , Čičmany  (Tužina Chata Erika sa nachádza v dolnej časti rázovitej obce Čičmany, (200m pri vstupe od Žiliny) . Výborn..
Chata Erika , Ždiar  (Ždiar Chata Erika sa nachádza v Ždiari - Bachledovej doline. Je 30 km vzdialená od okresného mesta Poprad ..
Penzión Erika Penzión, Tatranská Lesná  (Tatranská Lesná Penzión leží v centre Vysokých Tatier na južnom svahu Slavkovského štítu asi 50 m od zastávky ta..
Penzión Erika, Viktória, Jozefína Penzión, Dedinky  (Dedinky Ubytovanie v obci Dedinky, ktorá leží v južnej časti národného parku Slovenský raj.
Penzión Eso Penzión, Bystrička  (Bystrička Penzión Vám poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových, ktoré sú kompletne zariadené vkusným nábytkom. C..
Penzión ESTA EUROPE s.r.o.  (StupavaŠportová cestovná kancelária ponúkajúca zájazdy do rôznych destinácií - tenisové kempy, golfové zája..
Penzión Estavella u Vujta Penzión, Limbach  (Pezinok Ubytovanie v penzióne Estavella u Vojta v Limbachu.
Hotel Eufória ***, Nová Lesná  (Nová Lesná Ubytovanie v prostredí Vysokých Tatier.
Hotel Eufória Relax ***, s.r.o., Nová Lesná  (Nová Lesná Ubytovanie nad dedinkou Nová Lesná. Ponuka masáží, liečby ultrazvukom, magnetoterapie, zábalov, kúpe..
Penzión Eugen Dudáš  (Liptovská KokavaPonúkame Vám ubytovanie v priváte na Liptove v pokojnom prostredí Liptovskej Kokavy, kde môžete zaži..
Penzión Euro 2000 Ubytovňa, spol. s r.o., Bratislava  (Bratislava Prevádzkovanie ubytovne s kapacitou 100 ľudí.
Hotel Euro Laborec ***, Medzilaborce  (Medzilaborce Ubytovacie a stravovacie služby.
Penzión Euro Projektservis s.r.o.  (Závadka nad HronomPonuka UbytovaniXa v tradičných drevených domčekoch. Všetky štyri drevenice sa skladajú z dvojposcho..
Hotel Eurobus , Zemplínska Šírava  (Kaluža Kapacita Hotela Eurobus je 89 lôžok v komfortne zariadených izbách a apartmánoch. Izby ponúkajú vyso..
Penzión Eurohous 2006 Ubytovňa, Bratislava  (Bratislava Ubytovňa.
Penzión Euroland - rekreačné stredisko, Stará Myjava  (Nitra Rekreačné zariadenie na úpätí Bielych Karpát - letná i zimná dovolenka, aktívny oddych, či turistick..
Penzión Euromotel, Rimavská Sobota  (Rimavská Sobota Euromotel má kapacitu 140 lôžok. Toto nové, moderné ubytovacie zariadenie s reštauráciou, kongresnou..
Hotel Európa ***, Komárno  (Komárno Ubytovanie v historickom centre Komárna, klimatizované apartmány, povolený vstup so psom.
Penzión Európa Penzión, Diakovce  (Diakovce V penzióne sa nachádza reštaurácia, bar, recepcia, spoločenská miestnosť s televízorom a so satelitn..
Penzión Európa Penzión, Kysucké Nové Mesto  (Kysucké Nové Mesto Klasické izby Jedno-a dvojpostelové izby sú zariadené v klasickom štýle a každá z nich je vybaven..
Penzión Europenzión Penzión, Vinné  (Vinné V EuroPenzióne sú 2, 3 a 4 lôžkové izby s možnosťou prístelky a logiou s výhľadom na vodnú plochu Ší..
Penzión EUROtec, spol. s r.o. Stará Ľubovňa  (Stará ĽubovňaUbytovanie v apartmánoch, masér, biliard. Prevádzka športového relaxačného centra, posilňovňa, lezec..
Penzión Eva , Piešťany  (Piešťany Ubytovanie v apartmáne sa nachádza na prízemí domu s vybavenou kuchyňou a so samostatným vchodom neď..
Penzión Eva Kališová  (TornaľaUbytovanie v Tornali v blízkosti letného kúpaliska. 3 trojlôžkové izby, 1 štvorlôžková izba. ..
Hotel Eva Mária Horský , Javorníky  (Považská Bystrica Rodinný hotel v horskom prostredí. Reštaurácia, masáže, turistika a lyžiarsky vlek. Nefajčiarske zar..
Penzión Eva Penzión, Bánovce nad Bebravou  (Bánovce nad Bebravou Penzión, ponuka ubytovania.
Penzión Eva Penzión, Dudince  (Dudince Penzión má 5 izieb z toho dve dvojlôžkové a tri trojlôžkové izby. Všetky izby majú možnosť prísteľku..
Penzión Eva Privát, Brezno  (Brezno Typ domu: nový dom s príslušenstvom a hospodárstvom; Ubytovanie hostí: v oddelenej časti domu..
Penzión Eva Privát, Liptovský Trnovec  (Liptovský Trnovec Ponuka ubytovania v blízkosti priehrady Liptovská Mara.
V súkromí Eva Privát, Terchová  (TerchováPonuka ubytovania v Terchovej v rodinnom dome so samostatným vchodom. K dispozícii spoločenská miest..
Penzión Evelyn , Dolný Štál  (Dunajská Streda Apartmánový dom s kapacitou 12 osôb v troch 2-lôžkových apartmánoch (v každom s možnosťou až 2 príst..
Penzión EVENTS s.r.o.  (BratislavaCestovná kancelária. Golfové campy pod vedením PGA trénerov. Ubytovanie v apartmánoch, hoteloch, vil..
Penzión Evergreen Penzión, Trenčín  (Trenčín Penzión EVERGREEN ponúka hotelové ubytovanie v 10-tich dvojposteľových izbách a 2 apartmánoch. Má vl..
Hotel Evis , Nitra  (Nitra Novopostavený luxusný Hotel EVIS stojaci v historickom centre mesta Nitra poskytuje svojim návštevní..
Penzión Excell Penzión, Belá - Dulice  (Belá - Dulice Ubytovacie a stravovacie zariadenie EXCELL sa nachádza v Turčianskej kotline - malebnej obci Belá - ..
Penzión Exclusive Penzión, Trenčín  (Trenčín Izby sú komfortné, zariadené štýlovým nábytkom. 15 dvojlôžkových izieb /manželské postele al. odde..

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


 

Ubytování Slovensko | Reality Malacky, reality Záhorie | Ďalšie odkazy
Byty k pronájmu i k prodeji z celé ČR. Jednoduché řešení exekuce

(c) 2008-2014 Katalóg ubytovania na Slovensku

     ubytovanie@echalupy.com