Katalóg ubytovania podľa abecedy

Pokročilé hledání Ceník a porovnání výhod   Kontakt

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Pension C´est la vie... Reštaurácia a Penzión  (BratislavaReštaurácia a penzión C´est la vie sa nachádza na predmestí Bratislavy, neďaleko Devínskej Novej Vsi..
Penzión Cabaj Penzión, Cabaj- Čápor  (Cabaj- Čápor Poskytovanie ubytovacích a reštauračných služieb.
Penzión Café Madeira, Svätý Anton  (Svätý Anton Ubytovanie a kaviareň Café Madeira sa nachádza vo Svätom Antone okres Banská Štiavnica. Obec sa rozp..
Hotel Café Razy , Poprad  (Poprad Novootvorený hotel priamo v centre mesta Poprad Vám ponúka ubytovanie v samostatných izbách, ktoré s..
Penzión Cafe Restaurant Zuzi  (Trenčianske TepliceUbytovanie v Trenčinských Teplicích v apartmánoch alebo dvoj-lôžkovej izbe s vybavením - WiFi pri..
Pension Cafe-Restaurant Slimacka  (PezinokPenzión Cafe-Restaurant Slimáčka je vzdialený 50 metrov od železničnej stanice v Pezinku a 20 minút ..
Kemp Camp ZLATÉ KOPYTO  (LipovceUbytovacie možnosti zariadenia pozostávajú z hlavnej budovy s kapacitou 39 osôb v štvor a šesťposte..
Kemp Camping Bojnice  (Opatovce nad NitrouBojnice ležia v Hornonitrianskej kotline 3 km od Prievidze. Napriek tomu, že sú malým kúpeľným mesto..
Kemp Camping Hôrka  (HôrkaSezónne turistické zariadenie v blízkosti Zemplínskej šíravy. Možnosť ubytovania vo vlastných stanoc..
Kemp Camping Lazy  (CerovoCamping Lazy umožňuje Ubytovanie v stanoch a karavanoch. V areáli je novovybudované sociálne zariade..
Kemp Camping Pullmann, Banka  (Banka Camping Pullmann skoršie tiež Autocamping Slňava II sa nachádza na ľavej strane rieky Váh 1km od jaz..
Hotel Canyon *, Lipovce  (Košice Horský hotel sa nachádza v Lipovciach pri Prešove. Poskytuje ubytovacie, stravovacie a relaxačné slu..
Hotel Canyon , Lipovce  (Lipovce Horský hotel Canyon sa nachádza v Lipovciach pri Prešove, v krásnom prostredí vidieka, v chránenej o..
Hotel Capital ****, Nitra  (Nitra Biznis hotel vhodný pre pracovno-relaxačné pobyty.
Penzión Caravans Sunny Lakes  (SenecCelá oblast okolo jezera se skládá z nekolika cástí. Kempové, plážové, bufetové a restauracní cásti..
Penzión Caretta Penzión, Kolárovo  (Kolárovo V reštaurácii a penzióne Caretta poskytujeme našim zákazníkom aj ubytovanie. Našou prioritou je kval..
Hotel Carmin ***, Pezinok  (Pezinok Hotel vo vinárskej oblasti Malých Karpát je vhodným miestom pre svadbu, teambuilding, školenia, osla..
Hotel Carpe diem , Prešov  (Prešov Hotel je situovaný v historickom centre mesta Prešov a tvorí jednotný komplex s reštauráciou.Izby sú..
Hotel Carrera , Rimavská Sobota  (Rimavská Sobota Hotel Carrera ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s moderným designom s celkovou kapacitou 31 o..
Penzión Castel Penzión, Mierovo  (Mierovo Penzión s reštauráciou v zrekonštruovanom kaštieli. 8 izieb a 2 apartmány v štýle boutique. Organizo..
Penzión Cavallino Penzión a Pizzeria, Terchová  (Považská Bystrica Penzión, reštaurácia a pizzeria Cavallino v Terchovej. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnos..
Penzión Cechospol Penzión**, Skalité  (Skalité Ponúkame ubytovanie v dvoj- a troj- posteľových izbách s možnosťou prísteliek. Každá izba má vla..
Penzión Center - Jozef Parditka, Krásnohorská Dlhá Lúka  (Krásnohorská Dlhá Lúka Penzión sa nachádza 6 km od Rožňavy v blízkosti Krásnhorskej jaskyne.
Hotel Centrál , Šaľa  (Šaľa Poskytujeme NON-STOP ubytovanie v jedno-, dvojlôžkových izbách a apartmánoch za veľmi výhodné ceny. ..
Penzión Centrál Penzión, Oščadnica  (Oščadnica Penzión Centrál Vám ponúka ubytovanie počas Vašej dovolenky v Oščadnici s celkovou kapacitou 30 lôžo..
Hotel Centrum ***, Košice  (Košice Ubytovacie a stravovacie služby. Usporadúvanie medzinárodných konferencií, spoločenských a športovýc..
Hotel Centrum ***, Nitra  (Nitra Máme pre Vás v ponuke 30 klimatizovaných izieb s balkónom a 2 apartmány. Disponujeme s celkovou kapa..
Hotel Centrum , Čadca  (Čadca Hotel CENTRUM sa nachádza priamo v centre mesta ČADCA. Disponuje jedenástimi dvojlôžkovými príjemne ..
Penzión Centrum Penzión, Sklené Teplice  (Sklené Teplice Penzión má 6 dvojlôžkových izieb a 1 apartmán. Izby sú vybavené TV, telefónom, kúpeľňou a sociálnym ..
Penzión Centrum Ubytovanie, Štúrovo  (Štúrovo Výhodou našej ubytovne Everlast je že sa nachádza v centre mesta a predsa na tichom a kľudnom miest..
Penzión Cerovanka Penzión, Šenkvice  (Šenkvice UbytoPenzion Cerovanka poskytuje komfortné ubytovanie vhodné pre rodiny, ale aj pre mladých nadšenco..
Penzión Cestár Penzión, Liptovský Mikuláš  (Liptovský Mikuláš Kapacita ubytovania je 22 dvojlôžkových izieb + l apartmán pre 4 osoby. Každé dve izby majú spoločné..
Penzión Cibi , Štúrovo  (Štúrovo Ubytovanie v blízkosti kúpaliska Vadaš. Plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa, 2x sprcha, parkovanie vo dvo..
Chata Cima , Podhájska  (Vráble Ubytovacie zariadenie CIMA sa nachádza v obci Podhájska 300 metrov od termálneho kúpaliska Podhájska..
Penzión Cin Cin Penzión, Poprad  (Poprad Reštauračno - ubytovacie zariadenie Cin-Cin s dlhoročnou tradíciou je umiestnené v príjemnej a kľudn..
Penzión Cirkevná škola v prírode Juskova Voľa 118  (Juskova Voľa Škola v prírode.
Hotel City ***, Nitra  (Nitra Ubytovanie spĺňa kritériá pre náročných hostí. Ponúkame 22 dvojlôžkových izieb s balkónmi, vrátane 3..
Hotel City Bratislava  (BratislavaCity Hotel Bratislava sa nachádza na polceste medzi bratislavským Medzinárodným letiskom M. R. Štefá..
Hotel City Group, a.s., Bratislava  (Bratislava City Hotel Bratislava je moderný veľkokapacitný hotel so širokým využitím, ktorý úspešne kombinuje n..
Hotel City Trnava  (TrnavaVyberte si z našej nasledovnej ponuky: Apartmány so samostatnou spálňou a obývacou izbou s ku..
Hotel City , Košice  (Košice City Hotel ponúka štýlové ubytovanie v moderne zariadených izbách. K dispozícii sú dvojposteľové izb..
Hotel City Residence , Košice  (Košice Apartmánový hotel CITY RESIDENCE v centre Košíc Vám ponúka krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie v ôsmic..
Penzión CityHostel, Bratislava  (Bratislava Zrekonštruovaný hostel s kapacitou 45 lôžok v centre Bratislavy na Obchodnej ulici. Novo zrekonštru..
Penzión CK Agentúra O.K. voľný čas spol. s r.o.  (RepišteChata U Daniela v Štiavnických vrchoch pri obci Repište. Ubytovanie v izbách a apartmánoch, každá iz..
Penzión CK Tatry Holiday Resort s.r.o.  (Liptovský MikulášSprostredkovanie UbytovaniXa v Tatrách, Holiday Village Tatralandia a v Liptove, fakultatívne výlety..
Chata Claudia , Zázrivá  (Zázrivá Chata Claudia sa nachádza v jednej z jedenástich lazovitých osád dedinky Zázrivá, v Ráztokách.Cesta ..
Hotel Clavis ***, Lučenec  (Lučenec Hotel CLAVIS Vám ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s možnosťou prísteľky a v apartmánoch. Cel..
Hotel Club ***, Kežmarok  (Kežmarok Hotel rodinného typu sa nachádza v centre starobylého mesta, štylovo zariadená reštaurácia so sloven..
Penzión Club Penzión, Zvolen  (Zvolen Ubytovacie služby vo Zvolene, celková kapacita penziónu je 30 lôžok. 4 x jednolôžková izba Útuln..
Hotel Comfort ****, Nitra  (Nitra Hotel vám ponúka 12 dvojlôžkových a 5 jednolôžkových izieb s možnosťou prísteľky. Rodičia s malými d..
Penzión Conors Penzión, Veľká Lomnica  (Veľká Lomnica Ubytovanie v penzióne Conors. Možnosť stravovania, bar, gril, tenisové kurty, detské ihrisko, parkov..
Penzión Cornu, spol. s r.o., Janovík  (Janovík Ranč ponúka ustajnenie koní, jazdeckú školu, vychádzky do prírody, westernové a parkúrové jazdenie.
Hotel Cosmopolitan ***, Senec  (Senec Hotel Cosmopolitan*** sa nachádza v atraktívnom prostredí Slnečných jazier - Sever, len 50 m od j..
Penzión Cosmopolitan Penzión, Banská Štiavnica  (Pezinok Poskytujeme 12 luxusne zariadených izieb s kúpeľňami, TV a minibar. Súčasťou penziónu je aj reštaurá..
Penzión Covera Penzión, Terchová  (Terchová Penzión Covera ponúka ubytovanie od 8 do 10 € dve 4 - lôžkové izby + prístelka a jednu 2 - lôžkovú ..
Penzión Crocus - rekreačné zariadenie, Kežmarské Žľaby  (Bratislava Celoročné rekreačné zariadenie vhodné na rekreačné pobyty, víkendové pobyty, zájazdy, školenia, semi..
Hotel Crocus ****, Štrbské Pleso  (Štrbské Pleso 4078 Ponuka ubytovacích služieb.
Hotel Crocus , Štrba  (Štrba Moderný Hotel **** CROCUS sa nachádza priamo v centre Štrbského Plesa medzi centrálnym parkoviskom a..
Penzión Crowne Plaza ****, Bratislava  (Bratislava Crowne Plaza Bratislava je hotel prvej triedy v centre Bratislavy. Spája vynikajúcu polohu, komfortn..
Penzión Crystal Ski Penzión, Nová Lesná  (Štrbské Pleso Ubytovanie v obci Nová Lesná vo Vysokých Tatrách. Penzión Crystal Ski je situovaný v lukratívnej ča..
Penzión Csárda Szekeres Penzión, Komárno  (Komárno Csárda Szekeres a penzión sa nachádza v Komárne, neďaleko centra mesta, v tesnej blízkosti komárňans..
Penzión Csernoková Eva MVDr., Brzotín  (Brzotín Agroturistické zariadenie Konský dvor sa nachádza v obci Brzotín (4 km od mesta Rožňava) v údolí rie..
Penzión Cyprián Privát, Ždiar  (Ždiar Privát Cyprián ponúka pre svojich hostí ubytovanie v 2x dvoj- a 2x trojposteľových izbách s možnosťo..

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


 

Ubytování Slovensko | Reality Malacky, reality Záhorie | Ďalšie odkazy
Byty k pronájmu i k prodeji z celé ČR. Jednoduché řešení exekuce

(c) 2008-2014 Katalóg ubytovania na Slovensku

     ubytovanie@echalupy.com