Katalóg ubytovania podľa abecedy

Pokročilé hledání Ceník a porovnání výhod   Kontakt

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Penzión Šafran ový dom, Veľký Krtíš  (Veľký Krtíš Donovaly sa nachádzajú v malebnom prostredí pohoria Veľká Fatra v nadmorskej výške 900 m. Sú vzdiale..
Penzión ŠAKAL s. r. o.  (Ivanka pri DunajiPonúkame dlhodobé aj krátkodobé ubytovanie pre študentov, sezónnych pracovníkov, stavebných robotní..
Chata Šamo , Lazy pod Makytou - Čertov  (Púchov Poskytovanie ubytovacích služieb v chate na úpätí hôr Javorníky.
Hotel Šariš ***, Bardejov  (Bardejov Hotel ponúka 18 dvojposteľových izieb s možnosuou prístelky a 1 apartmán. Všetky izby majň vlastné s..
Penzión ŠARIŠ PARK  (Veľký ŠarišŠpecialista na rodinné a firemné akcie. Chutná domáca strava na salaši, letnej terase a v reštauráci..
Hotel Šebastovce ***, Košice  (Košice Hotel pre záujemcov o ubytovanie ponúka dva apartmány a osem dvojposteľových izieb so štandardným vy..
Penzión Šefčik Penzión**, Harichovce  (Harichovce Ponuka ubytovania v blízkosti Národného parku Slovenský raj.
Penzión Šeli Penzión, Veľká Lomnica  (Veľká Lomnica Penzión U Šeliho ponúka luxusné ubytovanie pre náročných v úplne novom objekte vybudovanom na úpätí ..
Penzión Ševčík Ján, Terchová  (Terchová Ubytovacie zariadenie má tri samostatné izby, dvojposteľové alebo trojposteľové s možnosťou prístelk..
Penzión Šibenica Penzión, Terchová  (Terchová Richard Horčičák - Penzión ŠIBENICA Vám ponúka ubytovanie v súkromí s kapacitou 13 lôžok, rozdelenýc..
Penzión Šindléry 533 Penzión, Partizánska Ľupča  (Partizánska Ľupča Penzión v malebnej tichej dedine Partizánska Lupča, obklopený panorámou Nízkych Tatier. Penzión je ..
Penzión Šindľovec Penzión, Zuberec  (Zuberec V penzióne poskytujeme celoročné ubytovanie v 1 dvojlôžkovej izbe, 4 dvojlôžkových izbách s prístelk..
Penzión Šipka , Štúrovo  (Štúrovo Ponuka ubytovania v rodinnom dome v Štúrove v blízkosti termálneho kúpaliska, apartmány so samostatn..
Penzión Šiška Penzión, Zuberec  (Zuberec Celoročné ubytovanie s kapacitou 20 lôžok. Lyžiareň, spoločenská miestnosť, parkovisko.
Penzión Škarbák Chaty, Smolenice  (Smolenice Ubytovanie v 12 zrubových chatách v rekreačnom stredisku. Parkovanie v areáli. Kapacita objektu je ..
Penzión Škola v prírode Detvianska Huta  (Detvianska Huta kola v prírode (ŠvP) na Detvianskej Hute je situovaná v prekrásnom horskom prostredí 860 m.n.m., v o..
Penzión Škola v prírode Dobrá Voda  (Dobrá Voda Obec Dobrá Voda sa nachádza 28km severne od Trnavy a 25km od Piešťan smerom na západ. Rozprestiera s..
Penzión Škola v prírode Patrovec, Trenčianske Jastrabie  (Trenčianske Jastrabie Zariadenie Školy v prírode Patrovec ponúka svoje priestory hlavne pre žiakov a pedagógov základných ..
Hotel Škola v prírode, Kľačno  (KľačnoŠkola v prírode Kľačno ponúka ubytovanie v plne zrekonštruovaných izbách hlavnej budovy. Každá izba ..
Penzión Škola v prírode,Terchová  (Terchová Škola v prírode.
Chata Škorec a Drevenica, Vysoké Tatry  (Tatranská ŠtrbaUbytovanie vo Vysokých Tatrách a Terchovej. Najnavštevovanejšou lokalitou v letnom aj v zimnom ob..
Penzión Škorpión Ubytovňa, Senec  (Senec Ponúkame Vám útulné ubytovanie v centere mesta Senec neďaleko Slnečných jazier v dvojlôžkových izbác..
Hotel Šomka **, Drienica  (Drienica Hotel v rekreačno-lyžiarskom stredisku Drienica - Lysá.Trojhviezdičkový hotel Šomka má ubytovaciu ka..
Chata Šopisko , Hnúšťa  (Hnúšťa Ubytovanie v horskom prostedí Slovenského Rudohoria pod Klenovským Veprom.
Penzión Šorman Miroslav, Bojnice  (Bojnice Bojnice patria medzi najvyhľadávanejšie strediská na Slovensku. Ponúkajú príjemnú dovolenku v prípad..
Penzión Špek Ubytovňa, Gajary  (Gajary Ubytovňa s dvojlôžkovými a štvorlôžkovými izbami, spoločenskou miestnosťou s TV, kuchynkou, sociálny..
Chata Šport - rekreačné zariadenie, Nová Lehota  (Nová Lehota ŠPORT CHATA sa nachádza v pohorí Považský Inovec, v lyžiarskom stredisku Bezovec, 25km od svetoznámy..
Hotel Šport ****, Donovaly  (Donovaly Nachádza sa v centre turistického a lyžiarskeho strediska Donovaly, vo vzdialenosti cca 500 m od sed..
Hotel Šport , Drienica  (Drienica Horský hotel Šport sa nachádza 14 km od okresného mesta Sabinov, smerom na rekreačnú oblasť Drienica..
Hotel Šport , Hlohovec  (Hlohovec Ubytovanie, stravovanie - hotel sa nachádza v širšom centre mesta, kapacita 50 hostí, k dispozícii s..
Hotel Šport , Nové Zámky  (Nové Zámky ŠPORTHOTEL má kapacitu 40 osôb. K dispozícii sú jedno, dvoj a trojposteľové izby v dvoch kate..
Hotel Šport , Spišská Nová Ves  (Spišská Nová Ves Nachádzame sa v centre mesta Spišská Nová Ves, približne dvesto metrov od hlavného námestia. Hotel j..
Penzión Šport penzión Blesk  (RužomberokŠport penzión Blesk - Ubytovanie v komfortne zariadených 2-lôžkových izbách a 4-lôžkových luxusných ..
Penzión Šport Penzión Hritz  (Nová LesnáŠport penzión Hritz, ubytovanie, izby, apartmány, sauna, masáž, perličkový kúpeľ, hra pentaque, vonk..
Penzión Šport Penzión, Medzilaborce  (Medzilaborce Ubytovanie v penzióne. Stravovanie v reštaurácii. Možnosť organizovania firemných stretnutí, osláv, ..
Hotel Šport Tatran, Liptovský Mikuláš  (Liptovský Mikuláš Turistická ubytovňa Športhotel TATRAN sa nachádza na sídlisku Podbreziny v Liptovskom Mikuláši 5 km ..
Hotel Šport, Oščadnica  (Oščadnica Športhotel je situovaný priamo v Obci Oščadnica v tichom prostredí za riečkou v susedstve futbalovéh..
Hotel Športcentrum, Bojnice  (BojniceHotel Športcentrum Bojnice*** ponúka svojim hosťom ubytovanie kategórie *** o základnej kapacite: ..
Penzión Športový areál NTS  (NemšováPenzión NTS sa nachádza v Šport areáli Nemšová. Súčasťou šport areálu je aj reštaurácia spojená s te..
Pensión Športový jazdecký klub JAGAL Mengusovce  (MengusovceŠportový jazdecký klub JAGAL - ubytovacie služby, jazdy na koňoch pre začiatočníkov a pokročilých ja..
Penzión Športový jazdecký klub Jagal, Mengusovce  (Mengusovce Rekreačné jazdenie na koni pre začiatočníkov aj pokročilých. Možnosť ubytovania. Preprava osôb a kon..
Hotel Štadión , Košice  (Košice Ubytovanie v areáli štadióna Lokomotívy. Pohodlie návštevníka zaručí ubytovanie v moderne zariad..
Penzión Štart - rekreačné zariadenie, Ochodnica  (Ochodnica Chata ŠTART sa nachádza v obci Ochodnica, na úpätí vrchu Šerkov, ktorý patrí do celku Javorníky. Cha..
Hotel Štart , Kežmarok  (Kežmarok Hotel umiestnený v lesnom prostredí s kapacitou 120 lôžok. Sauna, tenisové kurty, posedenie pri ohni..
Penzión Štefan Boron  (LevočaUbytovanie v chate s kapacitou 8 osôb. V blízkosti je vodná nádrž, lyžiarsky svah, turistické chodní..
Penzión Štefan Cyprich CYSEL  (Veľký MederUbytovanie v blízkosti kúpeľného areálu v apartmánoch v nadstavbe rodinného domu. Každá izba má vlas..
Penzión Štefan Kuba Privát, Kežmarok  (Kežmarok Ubytovanie sa nachádza v samostatnej prístavbe rodinného domu v podtatranskom meste Kežmarok. U Mar..
Hotel Štefánik , Myjava  (MyjavaHotel Štefánik v Myjave ponúka štandardné a exkluzívne ubytovanie v štýlovo a komfortne zariadených..
Chata Števček , Stará Lesná  (Tatranská Lomnica Chata v chatovej osade na hranici TANAPu. 3-lôžková a tri 2-lôžkové spálne, jedna s prístelkou, spol..
Penzión Štôla Penzión  (Štôla Penzión Štôla predstavuje samostatný rekreačný objekt na pozemku o výmere vyše 700 m2. Pri objekte v..
Penzión Štúrova 10 Penzión, Žilina  (Žilina Ubytovanie v centre Žiliny.
Chata Štýlová  (Osturňa Fotka Dve, vedľa seba stojace novovybudované drevenice približne v strede dediny, každá s kapacito..
Penzión Šuca Penzión, Nová Lesná  (Nová Lesná Ubytovanie v podtatranskej obci Nová Lesná.
Penzión Šulganová Monika, Oščadnica  (Oščadnica Ubytovanie v apartmánoch. K dispozícii sú tri apartmány. Kapacita je 8-10 lôžok. Vlastná kuchyňa a s..
Penzión Šuštiak Penzión, Terchová  (Terchová V penzióne Šuštiak Jozef * ponúkame na troch podlažiach celoročne ubytovanie v dvoj, troj a št..

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


 

Ubytování Slovensko | Reality Malacky, reality Záhorie | Ďalšie odkazy
Byty k pronájmu i k prodeji z celé ČR. Jednoduché řešení exekuce

(c) 2008-2014 Katalóg ubytovania na Slovensku

     ubytovanie@echalupy.com