Katalóg ubytovania podľa abecedy

Pokročilé hledání Ceník a porovnání výhod   Kontakt

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


Penzión Čachovo Penzión, Selce  (Selce Penzión na úpätí Nízkych Tatier ponúka ubytovanie vhodné na letnú i zimnú dovolenku.Ubytovaciu kapac..
V súkromí ČACHTICE ubytovanie u Kamila  (Nové Mesto nad VáhomČachtice ubytovanie u Kamila. sa nachádza v obci Čachtice v užšom centre len 300m od cesty vedúce..
Chalupa Čajka , Bobrov  (Bobrov Chalupa Bobrov -je situovaná na Orave v dedinke Bobrov.Chata bola zrekonštruovaná v roku 2005 za úč..
Penzión Čajka Stanislav, Kežmarok  (Kežmarok Ranč Čajka (chata) leží pri lese ca. 2 km od Kežmarku pod Vysokými Tatrami, 100 m od chaty sa nachád..
Penzión Čanecký Miroslav Privát, Oščadnica  (Oščadnica Privat sa nachádza v rekreačnej oblasti Kysuce, v centre obce Oščadnica. Tunajšie prostredie je..
Penzión Čarovná chalúpka  (Hodruša - HámreUbytovanie na chalupe v malebnom a tichom prostredí Štiavnických vrchov - 6 lôžok, možnosť 2 prístel..
Chata Čergov , Terňa  (Terňa Horská chata Čergov (917 m) je jedinou horskou chatou v Čergovskom pohorí, ktoré leží na severovýcho..
Chata Černica , Liptovský Ján  (Liptovský Ján Rekreačná chata v horskom prostredí Jánskej doliny - Nízke Tatry. Objekt je vykurovaný elektricky. M..
Hotel Čertov , Púchov  (Púchov Poskytovanie ubytovacích služieb v rekreačnom stredisku Čertov.
Penzión Čičva Penzión, Sedliská  (Sedliská Ubytovanie, stravovanie v reštaurácii.
Penzión Čierna Pani Penzión, Martin  (Martin Ubytovacia kapacita: 21 2-posteľových izieb s možnosťou prístelky 1 apartmán pre 4-5 osô..
Penzión Čierny Medveď , Oščadnica  (Turzovka Apartmány Čierny Medveď sú zaradené ako Ubytovanie v súkromí ***. Svojím vybavením a pohodlím, ktoré..
Hotel Čierny orol **, Rožňava  (Rožňava Hotel** Čierny orol sa nachádza v centre mesta na námestí a je zriadený v historickej budove z 15. s..
Hotel Čingov , Smižany  (Smižany Hotel Čingov * * * sídli neďaleko mesta Spišská Nová Ves, v lokalite Čingov známej brány národného p..
Penzión Čučoriedka Penzión, Oščadnica  (Oščadnica Penzión ponúka 142 lôžok a možnosť organizovania rôznych akcií. Kapacita chaty je 48 pevných lôžok...
Penzión Čučoriedka Penzión, Telgárt  (Telgárt Penzión, chalupa sa nachádza v obci Telgárt, 881 metrov nad morom, je tu veľmi zdravý vzduch aj pret..
Penzión Čumová Kateřina, Račice-Pístovice, ČR  (Račice-Pístovice, ČR Ranch U pytláka - prevádzkovanie ranča. Poskytovanie ubytovania v priestoroch ranča. Jazdenie na koň..

 1 2 4 5 6 7 8 9 A Á B C Č D Ď E É F G H I J K L Ľ M N O P Q R S Š T U Ú V W Y Z Ž 


 

Ubytování Slovensko | Reality Malacky, reality Záhorie | Ďalšie odkazy
Byty k pronájmu i k prodeji z celé ČR. Jednoduché řešení exekuce

(c) 2008-2014 Katalóg ubytovania na Slovensku

     ubytovanie@echalupy.com